QA спільнота

RSS
467 статей, 592 топіки, 19K коментарів, 5334 учасники


← Сtrl 1... 2627282930...36 Ctrl →

Коментарі

Шановні. Чи є український ресурс де можна запропонувати спільноті для відкритого тестування свій андроід додаток
Шановні. Чи є український ресурс де можна запропонувати для відкритого тестування свій андроід додаток?
Сертифікація ISTQB Testing with Generative AI щодо використання штучного інтелекту в тестуванні. ISTQB AI Testing — відповідно, тестування систем на основі штучного інтелекту
Добре Давайте тоді відкладемо це питання до виходу другої частини 🙂
Ви праві скіли будуть перероблені, головне щоб я хотів взяти від туди це ті шишки які ви набили в процесі створення їх, це дуже допомогло б
Пошерити вам скіли я можу, але вам все одно треба буде їх переписувати для того щоб вони почали у вас працювати саме так як вам треба, під ваші умови. Також, за кількістю запитів, на днях вийде пришвидшене продовження цієї статті.
Питання, щодо зберігання сторі в текстовий файл — чи є тут ризик, що ШІ на якихось кроках не побачить змін, коментів, прилінкованих тікетів? І буде працювати з не зовсім актуальною інформацією. Це ви про що саме?
100% Це вже все від потреб та бачення залежить
Дуже сподобалася стаття, хотілося б зробити подібне у себе, чи можете поділитися скілами?
Молжно і хук свторити — коли в папці зʼявляється файл з тест кейсами — автоматично обробляти його певним скілом) тут як фантазія дозволить
Дякую, реально цікавий досвід! Питання, щодо зберігання сторі в текстовий файл — чи є тут ризик, що ШІ на якихось кроках не побачить змін, коментів, прилінкованих тікетів? І буде працювати з не зовсім актуальною інформацією.
Не побачив жодної інновації. Все як всюди — промптінг, аналіз доків, створення тест-кейсів, документування, рут-кос аналіз. Інтегруйте з Конфлюенсом, Jira, CI-тулзою і отримайте значно ширший аналіз. Тест-кейсти в TMS теж ШІ може створити через mcp.
Можна робити і в різних сесіях, головне щоб був вхідний файл з контекстом. Також у мене є прописана умова, що коли контекст вже завеликий — видається підказка що вже час перейти в нову сесію. Що ви маєте на увазі під «окрім вхідного файлу»?
але Ваш застосунок опублікован під компанією Memoria Tech — це ж Ваша компанія?
Пишу в діалозі що починаємо обробку за наступним скілом Ви продовжуєте ту ж сессію, чи виконуєте /clear або /compact ? Цікавить який контекст окрім вхідного файлу має наступний скіл