QA спільнота

RSS
463 статті, 591 топік, 19K коментарів, 5310 учасників


← Сtrl 1... 2728293031...36 Ctrl →

Коментарі

Цікава ідея, можна так і бекдорів наробити)))
Ну да це промпт інджекшен Фактично шкідливий код Тобто це дорівнює свідомо внедрити у свою лібу якусь мелварю під лозунгом «А чо досі не юзаєте антивіруси»
Рілі, дуже дивне рішення)
Как своими руками похоронить свою библиотеку)))
Якщо курси платні то точно ) Взагалі зараз потрапити в ИТ через QA дуже складно на 1 джун вакансію без досвіду — 120 — 140 кандидатів було В Ютубі є дуже гарні курси Попелюхи, також є масса безкоштовних матеріалів включаючи статтю Геннадія dou.ua/forums/topic/13389...
Краще за все замість на попсових сайтах з пошуку роботи шукати тут: jobs.dou.ua/first-job/?category=QA
Цікава стаття, дякую!
то логічний рівень пояснення, а можна запропонувати і щось психологічного типу, ну наприклад: «всі ті господа — дартаняни в трохи меншому ступені ніж я», ну норма життя в принципі%) принаймні половина нашого виду приречена це проходити
Я хочу сказати, що в дописі автор використав хибний логічний прийом «несправжній шотландець» (No True Scotsman)
Штука в том что ему нафиг не нужна избыточная информация, это популярная ошибка новичков. Ему нужен такой контекст, который будет вести его по атипичным векторам именно для генерации того контента, который нужен тебе.
Если агент не знает полного контекста проекта (а он большой), то и мелких деталей, которые нужны для корректной работы без ошибок и лишнего кода, он тоже не знает.
та вже є кілька норм статей, но ви там чомусь не коментуєте, не читаєте, що толку
Дякую, дуже крутий плейграунд для автотестів
Яким йолопам і що не доходить? Маєш якісь приховані унікальні знання? Напиши про них статтю, бо виглядаєш як місцевий божевільний
так а що робити, вам же йолопам не доходить, постійно подібні коментарі читаєте як: «він рахує що через рік ШІ звільнить всіх програмістів і буде повністю робити їх роботу end to end без жодного контролю людини, во лох!»