Що ще цікаво, вся ця штука була завайбкоджена прямо на телефоні ( GPT + Claude) і потім в ній ж я згенерував невеличкий редактор коду де руками поправляв її ж компоненти 😀
Ну так рассмотрят, в чём проблема? Его ж не повесили на дереве. И да, в странах Балтии если начать творить херню, и говорить «Бабки не проблема», то шанс получить в ебучку имеется. Не очень большой, потому что местные терипилы, но шанс есть всегда
Із API інтерфейсів (після закриття Anthropic-ом можливості викорстання API для підписок), відкрив для себе DeepSeek V4 Flash/Pro. Якість — на рівні Claude/ChatGPT, а ціна на порядок менша. Звичайна сесія на 2-3 години може коштувати менше 50 центів.
Чому я майже перестав використовувати ШІ
есть подозрение, что просто потому что можешь себе позволить потому что твой перформанс не оценивается, потому что по какой-то причине не переживаешь про хендс-он опыт при смене работы
с таким же успехом...
Юра і є першоджерелом таких новин тут, на доу( а саме про українців в Польщі).
Щодо мене- ви неуважні, але буває. Я би вам сказала, що бажано б прочитати всю гілку, але ж, нащо, якщо можна останній коментар на свій лад прокоментувати.
Коментарі