сорі що?
... у екзистенційній війни екзистенційність не стосується до 3 діти? до 1-2 стосується а до 3 не стосується?
... цікаво навіть бо то ж як простіше пояснення як то ти зумисне таку ... несеш
а батьки 3 дітей теж гіганський маркер кастової системи?
а до речі чому батьки 3 не йдуть до «війська»? за умови медичної придатності звісно
хіба «держава» сама не може попіклуватися про 3 дітей?
А щодо суддів, поліціейських та депутатів. То ще раз — їхня мобілізація можлива за умови введення тотальної віськової діктатури.
та перестань тупенька брехня дуже
Це коли усі гілкі влади будуть зосереджені у руках військових
які саме «гілки влади»?
Коментарі