Все ще створюю бордгейм де фішкою є сування носа в чужий хід з ціллю його саботажу!
res.cloudinary.com/.../wxrjzj0smleqkqsyzo0h.jpg
res.cloudinary.com/.../elzzxei2zxrbghgwqqxs.jpg
store.steampowered.com/app/4321670/DicenGo
хоча теоретиками в різного роду пропаганді іноді культивується пожертва життям заради високої мети
Заради високої мети, і заради держави, це різні речі, за високу мету можна вмерти, а за державу віддавати життя не треба, бо ніхто не оцінить цього,...
так само і в наш час люди іноді жертвують життям .. але слово «охоче» — зазвичай неправда...
хоча теоретиками в різного роду пропаганді іноді культивується пожертва життям заради високої мети
он же не частных лиц предлагает обязать
Я в любому випадку буду платити, через податки, як акціонер компаній яких заставлять ділитися чи наймати назад = більше витрат -> менша маржинальність -> нища ціна акцій
а тепер я маю фінансово їх підтримувати?
он же не частных лиц предлагает обязать
Добрий дядька СЕО Антропіка я вам скажу, добріший за мене, хоча говна на його голову виливали на порядок більше.
а в чем доброта?
На да, ну да, спочатку вони розказували про бульбашку, хайп, називали ШІ ентузіастів шизанутими, розказували як завдяки ШІ у них постійно буде робота і їх будуть наймати на тройну зарплату виправляти ШІ код, а тепер я маю фінансово їх підтримувати?
Там вже громадянство одразу наливають при в’їзді чи що? Люди вже навчені. Один раз обпеклися. Наступний раз при найменших ознаках писдеся одразу подалі.
Краще і не скажеш. І особливо це актуально сьогодні, коли АІ-шечка тобі нагенерить тарабарщини, і сиди потім, розбирайся, правильне воно, чи галюни чергові.
Я в серпні 2021 року купив квартиру в Херсоні, в якій жодного дня так і не пожив. Буквально найдурніше рішення в житті.
Це не так. Можливо, що найневдаліше, але не найдурніше. Зовсім різні речі, це по-перше.
Конкретнее изъясняйся.
Їхати в москвабад з України, за будь-якої причини в грудні 2014 — це дуже дивно. Але радий що з дружиною все добре, тут чесно, не стібусь.
p.s. довге тире додає DOU, а не LLM.
Коментарі