Коментарі

Все ще створюю бордгейм де фішкою є сування носа в чужий хід з ціллю його саботажу! res.cloudinary.com/...​/wxrjzj0smleqkqsyzo0h.jpg res.cloudinary.com/...​/elzzxei2zxrbghgwqqxs.jpg store.steampowered.com/app/4321670/DicenGo
хоча теоретиками в різного роду пропаганді іноді культивується пожертва життям заради високої мети Заради високої мети, і заради держави, це різні речі, за високу мету можна вмерти, а за державу віддавати життя не треба, бо ніхто не оцінить цього,...
так само і в наш час люди іноді жертвують життям .. але слово «охоче» — зазвичай неправда... хоча теоретиками в різного роду пропаганді іноді культивується пожертва життям заради високої мети
он же не частных лиц предлагает обязать Я в любому випадку буду платити, через податки, як акціонер компаній яких заставлять ділитися чи наймати назад = більше витрат -> менша маржинальність -> нища ціна акцій
а тепер я маю фінансово їх підтримувати? он же не частных лиц предлагает обязать Добрий дядька СЕО Антропіка я вам скажу, добріший за мене, хоча говна на його голову виливали на порядок більше. а в чем доброта?
На да, ну да, спочатку вони розказували про бульбашку, хайп, називали ШІ ентузіастів шизанутими, розказували як завдяки ШІ у них постійно буде робота і їх будуть наймати на тройну зарплату виправляти ШІ код, а тепер я маю фінансово їх підтримувати?
Навіть не порахую, скільки разів я робив цю ж всрату помилку... нраіца!
Там вже громадянство одразу наливають при в’їзді чи що? Люди вже навчені. Один раз обпеклися. Наступний раз при найменших ознаках писдеся одразу подалі.
Просто назви речі своїми іменами і не заважай тим, хто робить. Я згоден. Мене теж дістало зрадойобське ухилянтське ниття на доу.
конкуренты по рынку, а не по функциональному назначению
Краще і не скажеш. І особливо це актуально сьогодні, коли АІ-шечка тобі нагенерить тарабарщини, і сиди потім, розбирайся, правильне воно, чи галюни чергові.
Я в серпні 2021 року купив квартиру в Херсоні, в якій жодного дня так і не пожив. Буквально найдурніше рішення в житті. Це не так. Можливо, що найневдаліше, але не найдурніше. Зовсім різні речі, це по-перше.
шо, Антоне, щось не айс, м? Здається вже й зашеймив і облаяв і до патріотизму закликав і про обов’язок справжнього чоловіка нагадав, але ні.
Это не отменяет гражданства. Ты же не в серьез это говоришь? Или действительно проблемы с восприятием фактов?
Конкретнее изъясняйся. Їхати в москвабад з України, за будь-якої причини в грудні 2014 — це дуже дивно. Але радий що з дружиною все добре, тут чесно, не стібусь. p.s. довге тире додає DOU, а не LLM.