Обговорення на тему «S.T.A.L.K.E.R. 2»

RSS
← Сtrl 123456 Ctrl →

Коментарі

я шось пропустив і книга буде в перекладі українською? Чи це для расії онлі?
У вашому випадку цікавим хобі може бути інвестування
Миколо, дякую за фідбек! Дуже круті поінти, особливо приємно обговорити архітектуру з людиною, яка реально працює з LLM в продакшені. Щодо NATS — ми поки туди не лізли.
О, цікава гіпотеза, але ви трохи промахнулися з нашою бізнес-моделлю) Ми взагалі не маркетплейс і не біржа вантажів типу «Тачки». Ми не зводимо водіїв із замовниками і не беремо відсоток за фрахт.
І тут партія з політруками
Ага, зараз розкажуть. Особливо враховуючи що це один з редфлегів на інтерв’ю.
Бізнесу бракувало клепки зрозуміти, що квест-кімнати потребують реклами як явище, і що пройшовши квест-кімнату у конкурентів, люди із досить високою імовірністю прийдуть у їхню квест-кімнату? Wow! :)
Не знаю як, але у нашій айтішечці з менеджментом у мене все добре (і це стосується не тільки поточного місця праці).
net не должна быть ниже, gross должна быть выше
At least, on-hand salary should be less.
Що ще цікаво, вся ця штука була завайбкоджена прямо на телефоні ( GPT + Claude) і потім в ній ж я згенерував невеличкий редактор коду де руками поправляв її ж компоненти 😀
www.researchgate.net/...​l_Engine_Concept_HiPerTEC patents.google.com/patent/US8695564B2/en
На сайті десь про це є? Чи треба окремо звертатися з таким питанням?
Ну так рассмотрят, в чём проблема? Его ж не повесили на дереве. И да, в странах Балтии если начать творить херню, и говорить «Бабки не проблема», то шанс получить в ебучку имеется. Не очень большой, потому что местные терипилы, но шанс есть всегда
Як у відомому анекдоті — То що батьку, ти тепер будеш менше пити? — Ні дітки, то ви тепер будете менше їсти!