Миколо, дякую за фідбек! Дуже круті поінти, особливо приємно обговорити архітектуру з людиною, яка реально працює з LLM в продакшені.
Щодо NATS — ми поки туди не лізли.
О, цікава гіпотеза, але ви трохи промахнулися з нашою бізнес-моделлю) Ми взагалі не маркетплейс і не біржа вантажів типу «Тачки». Ми не зводимо водіїв із замовниками і не беремо відсоток за фрахт.
Бізнесу бракувало клепки зрозуміти, що квест-кімнати потребують реклами як явище, і що пройшовши квест-кімнату у конкурентів, люди із досить високою імовірністю прийдуть у їхню квест-кімнату?
Wow! :)
Що ще цікаво, вся ця штука була завайбкоджена прямо на телефоні ( GPT + Claude) і потім в ній ж я згенерував невеличкий редактор коду де руками поправляв її ж компоненти 😀
Ну так рассмотрят, в чём проблема? Его ж не повесили на дереве. И да, в странах Балтии если начать творить херню, и говорить «Бабки не проблема», то шанс получить в ебучку имеется. Не очень большой, потому что местные терипилы, но шанс есть всегда
Коментарі