Коментарі

Джина вивільнили з пляшки і він назад туди не полізе Правда досі не до кінця зрозуміло, то джин з діснеївського мультика про Аладіна, чи з фільма Вішмастер)
Джина вивільнили з пляшки і він назад туди не полізе, і ти або вчишся користуватися інструментом, або перестаєш бути актуальним та конкурентноспроможним.
Працював і не один раз тому знаю про що говорю — майже скрізь зарплата у конверті і мінімалка на карту — хочеш лікарняний ну і отримуй з мінімалки якісь копійки — якщо якийсь конфлікт по виплатам те саме — виплатять офіційну частину що може в десятки...
лудітам ШІ заважає, ну нічого, скоро будуть привозити їжу в Глово ШІ-операторам
Ну а як насолодитися грою? Купуєш гру, а отримуєш максимум 60% досвіду від гри, бо сидиш з перекладачем і словником у зубах. В гру не поринеш, не насолодишся, що купував, що ні.
Я бачив, і вони допомогли, не ’якось’, а саме так як і мали згідно законів.
Взагалі-то це гарна практика. Я б непроти страхування від брехливих роботодавців (коли умови, зазначені під час співбесід, не відповідають кмоваи співпраці. Іщоб це все контролював якийсь ШІ-адвокат)
Припущу, що Ви ні дня не пропрацювали ’в емплойменті’ в ІТ сфері — на підставі чого тоді такі твердження, що ’нічого немає давно’?
Вибачте, але ситуація тут геть кардинально інша, Едмунд сам створив опитування щодо наступних локалізацій, у якій перемогла українська, проте він це проігнорував, як і проігнорував безкоштовний переклад.
Я пам’ятаю, що на Розетці була чудова система фільтрів. Наведіть 3 кейси, за якими користувач не вийшов би на купівлю товару, якби користувався не агентом, а фільтрами.
Так за рахунок інтеграції і буде масштабування
Які гарантії? Їх і в емплойменті вже ніде немає давно, але якщо ви хочете платити 45 замість 6 відстоків то велкам.
Я не проти. Але треба спочатку масштабуватись
На чому працює ollama з локальними моделями, CPU, GPU, NPU або взагалі мікс?
Яскравість регулюють ШІМ, бо 1) світловіддача нелінійно залежить від струму, 2) спектр люмінофору нелінійно залежить від струму, на меншій яскравості він менш ефективний і спектр стає холоднішим, 3) DC-DC перетворювачі нестабільно працюють, коли вся...