Обговорення на тему «SOLID»

RSS

Коментарі

В чому радість московито-подібного свино-собачого поводження — не зрозуміло.
Ну останній світ у якому ми живемо показує що середньостатистичний громадянин не має жодного впливу. Так від слова зовсім. Навіть у демократичних суспільствах усім правлять суспільні настрої якими легко маніпулювати і направляти у потрібне русло.
на додачу до того, що LLM досі пишуть не найкращий код, вони часто спотикаються на нюансах C++ Та який там с++ Я якось поставив той Клауд код, подивитись що воно таке. Двадцять євро, чи скільки там, за підписку заплатив.
і ви кажіть © не обнадіюйся, це сталий вираз, але в тебе досі пригорає, точно на якій держслужбі все життя бомків лапав
коли вже не зможеш більше лежати
Якщо хтось не знає. стім класифікує Україну як Central Asia разом з рашкою, для них Європа починається з Польщі, а в аккаунті розробника коли додається Україна, вона падає якимось х@#м до азії.
Пойнятно
То хіба є щось погане у звертанні на ви?
моя перша «справжня» гра була prince of persia на старому пк у тата на роботі, і я тоді не міг повірити, що персонаж так плавно рухається. потім уже були дендішні танчики та duck hunt, але саме принц чомусь врізався в пам’ять найбільше.
Скоріш за все, на мою думку, для GGG це просто один регіон з нахилом до росії.
privatization of gains, socialization of losses
Sport road motorcycles. When I was a kid, spent a lot of time playing Need For Speed and was really impressed by the performance of a sports cars in the game.
І що думаєте про прогнози Амодеї Wishful thinking та його ідеї щодо ... компенсацій Компенсацій за чий рахунок?
Вітаю. Так, вірно. KSE ProfTech — окремий юніт Київської школи економіки, який навчає технічним спеціальностям, в тому числі і операторів ЧПК деревообробних та металообробних верстатів.
Правильно розумію що Київська школа економіки вчить дерево та металообробці?