Обговорення на тему «SWIFT платежі»

RSS

Коментарі

Ви ж розумієте що без цифр, взагалі не очевидно чи це вигідно. А якщо звернутись до публічної статистики — виходить що це вигідно продавцям лопат.
АІ позволяє швидше пилити проекти і створювати стартапи у тебя искаженное понимание как это работает, чтобы привлечь многомиллионные инвестиции не нужен жирный мвп. для этого нужно совсем другое — не техническое.
краще за все працює поїхати кудись або хоча б просто піти кудись в кафе працювати, щоб змінити звичну рутину зустрічатись з друзями, ходити кудись, кожні кілька місяців планувати поїздку хоча б на вихідні Топик как специально чтобы у меня подгорело...
Це все дуже індивідуально. Залежить від того які моделі використовують, від стилю використання, підписка чи api. Особисто мені вистачає підписки Claude Code за 100 usd в місяць.
кармы не существует, это чепуха из выдуманных религий
самое забавное в этой ситуации, что это тест для тебя, если ты ему отказал ради низменных чувств, то у тебя нет ни яиц, ни мозгов. око за око — это чисто российский менталитет
Можна й так. В принципі це про будь-яку інвестицію так можна сказати.
Ні, я просто написав що АІ позволяє швидше пилити проекти і створювати стартапи. Я не писав що всі ти проекти обов’язково злетять а стартап не закриється в перший рік. Це ти вже щось своє додумав, і почав сперечатися з тим, чого я не писав.
. dotNET ) вибачаюсь
Дякую! Зрозумів)
так, «гарні митці копіюють — великі крадуть» © Пікасо :))) у срср через неспроможність конкуренції з західними технологіями було офіційно впроваджено створення власних копій на основі західних і також дозволено офіційно піратство софта бо власно нічого...
Чи є якась статистика по використанню токенів агентами, після кількох місяців розробки проєкту і витрати часу на ревью коду, для оцінки вартості такого рішеня?
Пане ембедет, в рамках домену цієї задачі — мені немає значеня як ви виконуєте задачу — хоч кодом, хоч бубном, хоч ще як. Якщо задача вирішена — немає значеня як ви це зробили. Але задача не виконана.
Психолог Ольга 40 євро сеанс => +380 (67) 689 31 21 Психотерапія у неї як працює: ви приходите до того чого б ти особисто хотів би у цей момент. Типу не вона тобі вказує, а ви з нею проговорюєте що тригерить, яким чином стало б веселіше та легше.
Альтман також