Обговорення на тему «Selenium»

RSS
← Сtrl 12 Ctrl →

Коментарі

а цепепе тільки цепепе і ні гугу
Вы сами то читали статью? У меня стойкое подозрение что в статье они вообще не идёт речь об условном Фейсбуке. Тем более ни о его вреде, ни пользе. Social Networks — это социальные связи.
а якісь підтвердження на користь цього? Чи так, як завжди, аби щось вигадати? uk.wikipedia.org/wiki/Еспресо_TV «Еспресо TV» — загальноукраїнський інформаційний телеканал, створений у листопаді 2013 року.
вчорашні порохоботи вже давно не підтримують Порошенка А де ви загубили: з тих, що адекватніш Не всі, а лише деякі — ті, що адекватніші. Звісно, якщо розірвати твердження навпіл, і читати тільки половину — то воно не клеїться.
Ой ні, ніколи такого не було, і от знову. шеф Портнікова нардеп Княжицький а якісь підтвердження на користь цього? Чи так, як завжди, аби щось вигадати? Щоб ви так про Міндіча галасували.
Це смішно. Ви зараз захищаєте те, що, на вашу думку, він мав на увазі. Якщо людина справді розуміє термін, яким оперує, то їй не потрібна армія коментаторів, які потім розшифровують її думки. Вона просто пояснює його сама.
Не підставляйте хлопця, раптом дійсно дружина читає?
Thank you very much, Nikita!
ну тому що www.facebook.com/...0236945506951609/?app=fbl Ах, бо шеф Портнікова нардеп Княжицький — абсолютно незацікавлена особа без конфлікту інтересів — заявила :D А це, нічого, що це не питання взагалі а ТЕМИ. Цього ви не бачите? «1.
І чому ffmpeg не на С++? бо француз нічого більше не знав, він же на тв інженером працював, а тоді там тільки С з ассемблером і водилася. Це те саме що з фл студіо, чого воно на паскалі написано, бо чувачки музиканти тільки паскаль і знали.
Ідеальний громадянин.
У вас аргументація сама собі суперечить. Спочатку ви пишете, що «вчорашні порохоботи вже давно не підтримують Порошенка», а потім розповідаєте, що без Порошенка рейтинг «ЄС» буде нульовий.
А можна і без згадки А можна і без використання Як люди неодноразово доводили, якість у людей не на першому місці. Головне доступність.
Congrats! Looks absolutely stunning and inspiring!
На минулу роботу (SingleStore) було здається 6 онлайн тестових задачок за 2 етапи + співбесіда з менеджером. І це розтягнулося на 3 місяці. На позаминулу (Keenetic) взагалі була лише одна співбесіда з С-рівнем.