Обговорення на тему «Shiny»

RSS

Коментарі

в мене було два припущення: або метання заради, або — самонавіювання а тут все сплелось походу ))))
Як справи з Трампом, як мама поживає?
Реально, найбільша проблема Те що ти в Естонії, країні що раха може прострілити наскрізь за допомогою РСЗВ. З Уругваю можна таке віщати, але точна не з Nordic, Baltic країн.
а далі як особа без громадянства Ну навіщо ж, пане, такі бонуси ухилянтам давати.
по железу какой-то будет, скорее всего меньше чем с 2016 по 2026, но если ориентироваться на это, то по флагманам гпу за 10 лет стала в 3 раза больше производительность и цена.
бо все пішло не по плану, завдяки українцям, а ти не розумієш що відбувається Ось тобі план путєна з 2010х таможенний союз швидко перетворюється в срср20 з найбільшою армією європи і ядерною тріадою, балдія береться з трі дня, це територія розміром...
Окей, у халіфаті польському, можливо, й недостатньо :)
Навіть якби я знав про майбутнє, я би не встиг отримати естонське громадянство, бо не встиг би вийти з українського. Ну, тут можу тільки сказати, що потрібно було обирати такі країни, де вихід не є передумовою.
Зараз все просто — або ти працюєш на свій блок, або на ворожий. Якщо не допомагаєш своїм — то даєш перевагу ворогу.
Але ж чекай, з білорусі виїжджають, та ще й як... Щось буксують аналогії.
це саме про виступ на DOU? підкажи, яка хв, цікаво послухати
Я лише наголосив на тому моменті, в котрому Портніков суперечить сам собі Він робив заяви, що якщо ціну війни збільшити для росіян, то вони зупиняться.
Доречі, хотів протестувати на пікселі але не встановлюється. Я так розумію там потрібно підтримка arm64-v8a але не розбираюсь в цьому
ну так я це й написав, що ніхто б не виїхав ні в яку іспанію, якби не добровольці в 2014р, але ти ж не чітатєль, ти пісатєль