Реально, найбільша проблема
Те що ти в Естонії, країні що раха може прострілити наскрізь за допомогою РСЗВ. З Уругваю можна таке віщати, але точна не з Nordic, Baltic країн.
по железу какой-то будет, скорее всего меньше чем с 2016 по 2026, но если ориентироваться на это, то по флагманам гпу за 10 лет стала в 3 раза больше производительность и цена.
бо все пішло не по плану, завдяки українцям, а ти не розумієш що відбувається
Ось тобі план путєна з 2010х
таможенний союз швидко перетворюється в срср20 з найбільшою армією європи і ядерною тріадою, балдія береться з трі дня, це територія розміром...
Навіть якби я знав про майбутнє, я би не встиг отримати естонське громадянство, бо не встиг би вийти з українського.
Ну, тут можу тільки сказати, що потрібно було обирати такі країни, де вихід не є передумовою.
Я лише наголосив на тому моменті, в котрому Портніков суперечить сам собі
Він робив заяви, що якщо ціну війни збільшити для росіян, то вони зупиняться.
Коментарі