в умовах війни
В так званих «умовах війни» у нас відправлядась «двушечка на мацкву» , і хто знає, може ще і досі відправляється, не названий Вова досі на свободі
За рахунок чого ти з дивану став потужним воїном клавіатури?
Твоя позиція зараз звучить як: «держава — це фігня, вона змінна» — ок, історично. Але з цього робиш висновок: участь людей не має значення. Можеш не називати це «державою» взагалі — слово тригерне.
А мене просто тригерять тіпи з клубніки в джешуві вилізли і вирішують хто тут диктатор хто тут карупция. «Дискусія». Та задрали вже. Мене це тригерить.
Ну як 3-4 місяці, якщо з квітня по жовтень (~7 місяців) нереально там, але так 3 місяці зима комфортна. Плюс до всього чувак ще й Банкозі де ще більше жесть.
У 2001му році там також багато компаній росли по експоненті ;)
Ніт, в 2001 багато шуму, но не було користувачів і не було ревеню, не говорячи вже про прибутку
Чи є у світовій економіці де заробити стільки, щоб відбити 2трлн, які вкладаються у AI?
Де пів року 90+ градусів і 90% часу muggy conditions. Багато місць в Європі з приємною температурою, де ти не будеш ходити від шопінгмолу до шопінгмолу.
Сильна жара там тільки 3-4 місяці, а так просто тепло.
Та нє, ми навіть не можемо уявити в якій напрузі він існує! Подивився у вікіпедії — він народився 14 травня 1967, тобто 60 років йому виповниться тільки у наступному році — а поки що у будь яку мить його все ще можуть схопити бусифікатори))
Гроші — це також власність.
нікому не служити і бути должним толька сваїм радітєлям?
так ти і так ніде не служиш і навіть сваїм радітєлям можеш бути нічєго нє должним,
Коментарі