Обговорення на тему «Swift»

RSS
← Сtrl 123 Ctrl →

Коментарі

Отож!
Були альтернативи у вигляді того ж тікля та джави. В моєму випадку, python+ біндінги на тікль дали прорив у розробці. Python не провокував на гівнокод та дозволяв робити dsl під задачу, а тікль дозволяв просто генерувати гуі базуючись на dsl.
это не 15 минут дело и я не хочу быть депутатом
Олександре, дякую за увагу. ChatGPT не писав за мене архітектуру, не налагоджував Accessibility Service і не витрачав місяці на боротьбу з Android 15. За цим проектом — роки платного навчання, щоденна праця і 150 000 рядків коду написаних власноруч.
Весь посил статті що замість розвитку технологій, створення духовок, мікрохвильових печей, кавоварок, краще б відтачували скіли готовки на кострі, на випадок якщо прийде якийсь диктатор з ядерною дубинкою А замість розвитку будівництва, створення...
Ну попробуй стать им
Не бачу жодних проблем. Ані дня в житті не працював за іншими формами співпраці, окрім ФОП. Так історично склалося, що бував лише на галєрах, а вони в ті роки (з нульових до 2023) переважно всі працювали саме так.
Але встиг таки спердоляти добровільно, поки його не спердоляли у бусі кудись на Шегині чи Краковець, як отого, що рибу виловив, чи отого, що автівкою заїхав на Морське Око
Не такий він уже й гігантський, лише 1м 80 см
Ага, пришивати ноги і руки, вставляти очі, відновлювати нервову систему після контузій. Непогано західна медицина прокачалася.
Реквестую в тред Дрожко і Кузьміна — настав їхній час
Вже пізно, ніхто переголосувати не буде, основна частина людей забʼє
У мене інше мислення — мені не треба повторювати усе те саме, що робить Цукерберг. Це культ Карго який нічого не принесе, це статистино не можливо близько до нульової верогідності. Мені порібно перехопити фінансові потоки від клієнтів — рекламодавців.
Говорили про революцію в розробці, RAD і всяке таке. Стоп, стоп, і що, цього не сталося? Те що сінйори на MFC/VCL і С++ builder робили тижнями, якийсь джун міг накидати на делфі за пару днів.
Розгрібання кастомер тікетів, людину залишити для складних кейсів Написання тестів (взагалі майже не заглядаю туди, но у мене чіткі скіли і правила де і які тести писати) Деякий кодинг (якщо модуль ізольований від системи і його не треба часто підтримувати,...