Думаю, що вони вчасно перестали робити конкуренцію самі собі і замість BD2 випустили цікавий сингл, хоча я б особисто хотів би бачити світ гри саме в MMO форматі, в цьому всесвіті можна було б пожити, повоювати, зайнятися ремеслами.
Если нужно овертаймить, значит менеджмент нужно сократить за неэффективность.
Дивись, ось у нас є тисячі відділень у десятках країн, це різні сервери і часто різні системи, різні бази даних.
От, уявімо, що в вашій компанії є пофігістичний, поверхневий, інфантильний, егоїстичний співробітник (колега або підлеглий)... Як думаєте, що його чекає в реальності, в перспективі?
посада начальника
Ну да, ніби компанія, яка подвоює ревеню кожен квартал, продуктом якої всі задоволені і росте не тільки кількість компаній і юзерів, но і ціна, яку вони готові платити (так як продукт гарний), компанія яка росте настільки швидко, що не може задовільнити...
так, але коли я працював транснаціональних компаніях, там завжди були особливі команди щоб працювати на defense чи govtech, з фбр дозволом та громадяни США (по народженню)
Коментарі