Обговорення на тему «The Elder Scrolls»

RSS

Коментарі

хай запрошують в офіс Офісів на всіх не напасешся. Мені на вакансію джуна ПХП прийшло 345 резюме за 2 дн,.і це в Техасі. Нашо вони мені усі в офісі?
Модель коштує $10 за мільйон вхідних токенів і $50 за мільйон вихідних токенів — це вдвічі більше, ніж вартість Opus 4.8. Ціна топ, одну задачу закрити 100 і більше бачів
Перемудрили они с safety filters. Потестил, отваливается в авто моде вообще на каждый чих.
Зміна місця дуже рятує, погоджуюсь. Ще помітив що найкраще вимикає від роботи щось фізичне — байдуже що, аби рухатись. Бо якщо просто лежати і «відпочивати» — мозок все одно крутить робочі думки по колу)
я не проти, хай запрошують в офіс
Та ні, не реалізовував. Сидів шукав роботу. А в проміжках між тим пробував писати новий стартап з друзями.
Вони кажуть, це щось винятково нове... Кілька тижнів тому був якійсь землетрус через те, що Місос знайшла вразливостей багатенько у звичайному десятки раз перевіреному коді операційних систем. Настала нова ера?
дякую за поширення!
dou.ua/...​/nikolajfedchik/articles Поки небагато, але буде більше. Зараз працюю над системами керування проектами і програмами, що підсилені корпоративнимми експертними системами.
Від вигорання на роботі допомагає вигорання в пошуку роботи.
А куди вони мали дітись? Ніхто нікого не звільняє за місцем народження.
Все ж просто — йди в контору класом вище.
Відео треба щоб Маюр не проходив співбесіду за всіх мешканців свого села.
Лиска Lead взагалі застарілий рудимент IBM, якого нема навіть в самому IBM. Як колись поруччики, корнети та ротмістри були. Сучасні тайтли якщо рівнятись на BigTech як безумовних лідерів індустрії, доки їх китайці не стратили.
Дякую за допомогу!