Обговорення на тему «ThinkPHP»

RSS

Коментарі

Вітаю зі стартом та бажаю успіхів у такій новій справі! я побудував IT-компанію з $13 000 MRR Трішки незрозуміло. $13000 MRR для сервісної компанії це умовно кажучі продати 2 інженерів за $40/годну. Та ще ви кажете в вас компанія з 5 людей.
Аморально задавати такі питання. Коли все ще йде війна
Тобто, ти сидиш в Барселоні, з патріотичною аватаркою, щоб розповідати колишньому військовому, що він неправильно воює чи що?
Я правильно тебе розумію — за крипту купити нерухомість в Грузії. Продати її не за крипту і далі ЄС?
А ні, в усіх. Якщо тобі здається, що мобілізація чи система рекрутингу закордоном це максимально добровільна справа, то це просто відсутністю війн саме зараз. В випадку такого масштабу, то такі речі як закриття кордонів та мобілізація — дефолтні опції.
До речі, з Linux все ще цікавіше, бо там X11 vs Wayland. Мало того, співпраця з Wayland в Gnome та з Wayland в KDE в контексті такої утілітки відрізняється.
Ну це ж красота! Дякую!
Приватне майно залишається людям... Правда ненадовго, бо держава яка виступала гарантом належності цього майна його власнику зникає, і на арену виходить правовий нігілізм, який одразу вмикає право сили і починає вирішувати КОМУ належить це майно)))
якась діч кацапською, йопта... навіть не натиснув play
Мені здається, що зараз всюди важко щось знайти прийстойне Наприклад Італійці, Іспанці самі зараз валять на роботу на північ. Те що я чув про Східну Європу, там теж все стало складніше. то Польща все ще залишається третім найкращим варіантом?
Вже друга стаття на ДОУ за тиждень, где хвалять цього чела. Походу комусь занесли пару чемаданчиків зелених.Не здивуюсь, якщо Портніков має намір стати президентом чи депутатом
Ну, з безпекою там весело, насправді... Принаймні зі сторони розробників та девопсів, що розгортають.
Да ну нафіг такі промпти писати. Як академічно показати як має виглядати промпт може і потягне, но на практиці ти задовбешся такі писати. Теж часом такі пишу.
Б-же, яка прутня... Цікаво, чи триггерне це нову хвилю теребонькання на сертифікатіки? Воно ж, ніби, підохололо все за останні років 10, бо наплодилося сертифікованих AWS, MCSE, etc.