Обговорення на тему «UI UX Designer»

RSS

Коментарі

Ось фото виклали www.facebook.com/...​&set=pcb.1456375763176001 Розумні поляки вже починають розуміти, що рухаються кудись не туди, але пізно, масам вже мізки промили.
Порох було винайдено чисто випадково. Шовк та порцелян — так, але це було тисячі років тому. На кожен з цих матеріалів європейці придумали сотні альтернатив за 2000+ років свого існування.
Спробуй більярд. Одне з найбюджетніших хобі, доступне майже в будь-якому місті, чи навіть в селі. Вимагає точності, уваги, концентрації. Особливий шик — снукер-пул, але це більше для Києва.
Мінуси будуть? Якби всі її притримувалися — ніхто б нічого не мав Алсо, citation needed.
Дякую за зауваження, так дійсно буде точніше, підправила в тексті))
Мабуть більш правильно було писати: «прискорення виконання логіки компіляції», або, наприклад, прискорення виконання бізнес-логіки застосунку.
воно навіть українським перекладом ще у ссср було але не у всіх. книжки тоді, самі пам’ятаєте, треба було «доставати» Зараз, на жаль, вже не маю наснаги, щоб читати фантастику, а «по діагоналі» там не виходить — жанр не той.
Завжди приваблювали інструменти, які прибирають рутину і дають сфокусуватись на самій ідеї продукту. Особливо зачепило про автогенерацію UI з json — бо зазвичай саме верстка з’їдає найбільше часу при створенні сайтів.
А дрон з ШІ ти запустив і він полетів собі. Так, можна знати вектор, куди він полетів, але не можна бути впевненим, куди саме він прилетить. Ніби тобі, артилерист скаже куди точно полетить 110 кілограмовий фугас з піона.
іспанія вже обговорює повернення загального призову, так шо менше пафоса, європа це не україна, не отпетляєте
знову твоя закохана пика? німецьке буде брутальним
Користувацька позиція. Якби всі її притримувалися — ніхто б нічого не мав
Завжди дивувало те, що всі ці азіати та африканці буквально не здатні в креативність, не здатні створити щось унікально нове. я не вважаю, що там бракує креативності або інтелекту. порох, шовк, порцеляну вони винайшли.
мова, право, ринок, власність, контракти — все це існувало до тебе і працювало на тебе. На мене це працювало, і за 20 років в бізнесі я «будував» те, що зараз маю. Ти можеш мати все це, не будучи громадянином країни, просто маючи посвідку на проживання.