Коментарі

Ідеальна, але нажаль утопічна альтернатива це лібертаріанство. Там дійсно чіткі, а не субьективні критерії справедливості і воно дійсно справедливе. Працюватиме в ідеальному світі де ніхто не прагне ухопити більше ніж заслуговує.
О я теж прям чекав на цей топік. На роботі вже зробив тікет на релокейт і на словах всі апруви отримав але взагалі хз куди саме їхати. Єдине що в мене опція тільки Іспанія, але і вона достатньо різна.
дивно, для чого дозвіл?
як правило, це іде від клієнта, який «завжди прав» ну загалом так любий капріз за ваші гроші )) просто бізнес (к) (тм)
Але це буде ваш цифровий клон — не ви. А ще 100% ця послуга буде не безкоштовна, бо потребує ресурсів. Ви реально згодні все життя копити щоб на старості вас вбили і запустили у якомусь віртуальному тамагочі вашого клона?
думаю пан все одно швидше знайде роботу за вас бо кодити через агентів це не писати пости на форумі
А я думав з допомогою ей-ай гра робиться за 2 дні 🤔️
Так свідомість в будь-якому випадку перестане існувати! Після оцифровки це вже буду не я: просто программа/модель, яку навчили поводити себе так, як поводив би я.
Але чому ти тут? Чому ти не на форумах Іспанії і не срешся з іспанцями Чому ти все ще лізеш туди де тобі не цікаво і з чим ти не хочеш асоціювати себе? Чому ти тут? Хм.. Взагалі то інтернет та наше все WWW наразі міжнародна комп’ютерна мережа.
все вірно, так — як визначення — а як конкретизація — ні. Можна більш детальне пояснення? Яка конкретизація? Конкретно ця влада, яка існує зараз?
основна проблема фрілансера в Німеччині — це необхідність платити біля 20% медстраховки від доходу, тобто податки стартують з приблизно 20% до 66тис в рік (cap по страховці) і далі якщо ви перевищуєте кеп то там вже і податкових брекетів особливо...
сподіваюся що це знову повториться
Виходить все ж таки стратегія live fast die young була еволюційно виграшною.
Доповню. Ось моє хобі про генерацію ШІ музики і ШІ пісень. Вирішив показати сьогодні. AI GEN SONGS. Пісня, 3 хвилини, жіночий вокал, ШІ голос. Можете послухати, кому цікаво. www.youtube.com/watch?v=QV2AWrDeiHk
піца Маргаріта в Шейцарії 16 євро, в Італії 6