Ідеальна, але нажаль утопічна альтернатива це лібертаріанство. Там дійсно чіткі, а не субьективні критерії справедливості і воно дійсно справедливе. Працюватиме в ідеальному світі де ніхто не прагне ухопити більше ніж заслуговує.
О я теж прям чекав на цей топік. На роботі вже зробив тікет на релокейт і на словах всі апруви отримав але взагалі хз куди саме їхати. Єдине що в мене опція тільки Іспанія, але і вона достатньо різна.
Але це буде ваш цифровий клон — не ви. А ще 100% ця послуга буде не безкоштовна, бо потребує ресурсів. Ви реально згодні все життя копити щоб на старості вас вбили і запустили у якомусь віртуальному тамагочі вашого клона?
Так свідомість в будь-якому випадку перестане існувати! Після оцифровки це вже буду не я: просто программа/модель, яку навчили поводити себе так, як поводив би я.
Але чому ти тут? Чому ти не на форумах Іспанії і не срешся з іспанцями
Чому ти все ще лізеш туди де тобі не цікаво і з чим ти не хочеш асоціювати себе? Чому ти тут?
Хм.. Взагалі то інтернет та наше все WWW наразі міжнародна комп’ютерна мережа.
основна проблема фрілансера в Німеччині — це необхідність платити біля 20% медстраховки від доходу,
тобто податки стартують з приблизно 20% до 66тис в рік (cap по страховці) і далі якщо ви перевищуєте кеп то там вже і податкових брекетів особливо...
Доповню. Ось моє хобі про генерацію ШІ музики і ШІ пісень. Вирішив показати сьогодні. AI GEN SONGS.
Пісня, 3 хвилини, жіночий вокал, ШІ голос. Можете послухати, кому цікаво.
www.youtube.com/watch?v=QV2AWrDeiHk
Коментарі