Коментарі

Тема стара, але питання екіпірування досі актуальне. Часто всі обговорюють бронежилети й плити, але дрібніші елементи теж важливі. Наприклад, кавер на шолом, корисна річ, захищає каску, допомагає підігнати спорядження під камуфляж і зручніший у використанні.
AI рішає
Деякі вважають це повільним, типу швидше просто як попало написати Хоча по факту набагато більше часу витратиться на фікси згенерованого чим на правильний промпт
Так, все правильно. Але так склалося, що я не був «вуличним» підлітком і не перетинався з однолітками ніде, окрім школи.
Йой, та файно!
Для початку потрібно почати з простих братів менших. Черв’яків, жуків, ящірок відправляти в міжпланетні подорожі та досліджувати, як вони будуть адаптуватися до умов радіації, відсутності гравітації та іншого.
А які ж то гори біля вас? Бо це і моє одне з улюблених занять.
Я думаю, є сенс зосередитись на Сонячній системі поки. Вона величезна, повна ресурсів. Та в масштабах космосу під рукою. Почати потрібно з Місяця. Відкати на ньому технології. Він найближче з усіх небесних тіл. Потім це адаптувати до міжпланетних відстаней.
Все залежить від того 1. який був adaptation, чи добре спланований і наскільки friendly team (а не байка для бренду компанії) чи було «ми кинемо тебе в ставок з крокодилами», а ти спробуй випливти ;) 2. наскільки прозорий професійний і кар’єрний ріст.
Написано. Але якось ... немає думки... А швидкше просто довгі списки. «Структурована комунікація.» без сторітелінгу.
Це точно не АІ писав? Що щось якось так шаблонно.
Найбільш богомерзка мережа, єдине що допомагає із пошуком роботи.
Ну в чергову почали підходити до інтелектуальної праці, як до копання лопатою і конвеєру. Мені здається це не можливо пояснити акціонерам із 60-х років минулого століття — що так не працює, тому це прогрессує.
Я голосував за, і мережі я видалив давно. Формально деякі аккаунти є але я не користуюсь ані фб, ані інтсаграм, навіть ютуб не дивлюсь, хоча був час я навіть шукав знайти там щось мені цікаве але так і не зайшов.
Нам не потрібно це, зникне одна держава — на її місці буде інша. Влучно. Ми навіть маємо два саксес-кейси — ДНР і ЛНР