Деякі вважають це повільним, типу швидше просто як попало написати
Хоча по факту набагато більше часу витратиться на фікси згенерованого чим на правильний промпт
Для початку потрібно почати з простих братів менших. Черв’яків, жуків, ящірок відправляти в міжпланетні подорожі та досліджувати, як вони будуть адаптуватися до умов радіації, відсутності гравітації та іншого.
Я думаю, є сенс зосередитись на Сонячній системі поки. Вона величезна, повна ресурсів. Та в масштабах космосу під рукою. Почати потрібно з Місяця. Відкати на ньому технології. Він найближче з усіх небесних тіл. Потім це адаптувати до міжпланетних відстаней.
Все залежить від того 1. який був adaptation, чи добре спланований і наскільки friendly team (а не байка для бренду компанії) чи було «ми кинемо тебе в ставок з крокодилами», а ти спробуй випливти ;) 2. наскільки прозорий професійний і кар’єрний ріст.
Ну в чергову почали підходити до інтелектуальної праці, як до копання лопатою і конвеєру. Мені здається це не можливо пояснити акціонерам із 60-х років минулого століття — що так не працює, тому це прогрессує.
Я голосував за, і мережі я видалив давно. Формально деякі аккаунти є але я не користуюсь ані фб, ані інтсаграм, навіть ютуб не дивлюсь, хоча був час я навіть шукав знайти там щось мені цікаве але так і не зайшов.
Зараз з цим всім трохи простіше, коли є інструменти які вживу вже пишуть в текстовій формі розмову і за потреби перекладають. Як мінімум підказують і допомагають підвищувати рівень мови.
Коментарі