«Чи хочу я існувати всередині цієї конструкції?» — і коли відповідь «так», то ти їй винен за це. Це структура, зовсім не метафора.
Інтерв’ю не дивився, тому не знаю всього контексту обговорення.
Це не такі петиції. Це нова платформа від нового керівництва Xbox, де вони просять гравців поділитись темами, які потрібно змінювати. Це буквально те саме місце, де потрібно це писати і підтримувати
Джонатан вказує на глибшу проблему в сучасному світі, ніж просто мінімізація коду. Самі підходи до розробки, роблять ПЗ роздутим. Наприклад потрібно зробити якусь досить просту штуку.
Валюта донату в GGG залежить від обраної мови на сайті. Якщо ти обираєш росію, то буде в рублях за нижчою вартістю, інакше буде вартість в доларах. Не вважаю, що GGG варто засуджувати за щось.
Відповідно ставлення до закону — якщо не карають = значить дозволено = морально. Наприклад, якщо на знаку 50 а штрафують з 70 — то 50% вважає за припустимо завжди їхати 65. А ще 25 % (з тих що мають освіту) вважають що 65 ще й законно.
Чи вважаєте ви вимогу відкрити ФОП нормальною
Наші народ хронічно живе на нижніх ступеньках піраміди Маслоу.
Тобто задоволення фізіологічних потреб.
Все що про «morality», «confidence» — це не про нас.
Коментарі