Обговорення на тему «back-end»

RSS
← Сtrl 123 Ctrl →

Коментарі

чомусь коли бачу назву топіку не можу втриматися від пригадування іронічного з нульових: — Я скачала файл из Интернета, а он мне оказался не нужен. Как его теперь закачать обратно? — Вот, из-за таких как вы скоро в Интернете вообще файлов не останется!
Дякую. Я свідомо не генерував текст ШІ тому що поважаю тих хто візьметься читати. Я думаю, якщо би це зробив — у вас би не було зауважень до тексту та добору слів я думаю.
Але найцікавіший інсайт для мене — Ну і головна його порада: Без коментарів Ще бракує тільки «чесно і по-людськи»
Ні, в нього код писатиметься суттєво дешевше, нові фічі робитимуться швидше, і буде легко інтегруватися нове залізо.
Якшо ні, то от ви наприклад ембедет в цьому продукті, маємо цей прототип, ще не продукт. Як нам цю проблему вирішити? Змінити налаштування чіпа, котрі виставляють частоту модуляції.
Знімуть сині сорочки, одягнуть червоні, перейдуть із білої зарплати на чорну. І де тут економія? Дивні якісь ці FAANG.
В части западной Европы. В Польше половина людей платит подоходный налог 0-5%, потому что получает минималку, а налогооблагаемый минимум больше чем половина минималки, в итоге пол дохода облагается по минимальной ставке 12%.
Дякую за цікаву статтю! Під час читання виникло питання щодо OCR частини. Якщо я правильно зрозумів, фотографії надсилаються на бекенд для розпізнавання та подальшого аналізу? Чи OCR виконується локально на пристрої?
я кажу про снобізм, класизм та шовінізм, а ви про інженерні споруди. буває.
Очередная пурга от маркетологов. Любой ИИ это компьютерная програма которая сама ничего не делает. Онв делает то что скаэет человек и так как хапрограмирует человек. Расчитано на домохозяек и тех «айиишнегов» которые ошиблись профессией
Близько 10 років тому я ходив на співбесіду до одеського офісу компанії Slice(Rakuten). До кабінету зайшли п’ятеро людей: один HR і четверо інженерів. Вони розставили стільці навколо мене й почали свій допит.
Є гроші в карманах росіян, а є гроші в карманах влади. Людина, що не потратить свої гроші на цю книгу, також з дуже великою ймовірністю не залишить їх у своєї кишені. Це так бінарно не працює.
Автор є працівник ДОУ. Доу просуває повесточку, нічого дивного
хоча вже більше 30 років пройшло. лише 30 років.
Чекаємо коли треба буде платити податки за ШІ як за найманих працівників)