Коментарі

Задачі які розв’язуються за допомогою C++ не стають простішими з часом. Тому неможливо спрощувати чи зменшувати C++ з часом, що стосується будь-якої життєздатної мови програмування. Натомість докладаються зусилля на спрощення використання C++.
В 2012 році в одній українській компанії я проходив інтерв’ю з HR директором, яка вирішила, що стрес-інтерв’ю для інженера, який забезпечує роботу інфраструктури, це гарна ідея. Їбанько. Я перервав інтерв’ю і сказав, що ви як компанія мені не підходите.
C++23 (ISO/IEC 14882:2024): 2,104 pages C++20 (ISO/IEC 14882:2020): 1,853 pages C++17 (ISO/IEC 14882:2017): 1,605 pages C++11 (ISO/IEC 14882:2011): Over 1,300 pages C++98 (ISO/IEC 14882:1998): 879 pages
Якщо бути перекупом... Коли суспільство з 17го століття перебуває в різних моделях формального рабства (кріпосне право, примусова служба в армії 20-25 років, табори, комунізм, колгоспи) .... то важко здобути досвід (навіть негативний) свободи діяльності.
Але це не так. В GOG бувають нижчі ціни. EGS взагалі багато чого роздає безкоштовно.
И каким же образом Steam монополия? Есть магазины Ubisoft, EA, Epic, GOG, XBOX, Blizzard и многих других. И у них довольно значимая доля рынка и ассортимента.
А потім проект валиться, бо підпорки перестають тримати побудоване на гнилій основі.
спокуса швидкого гівнокоду завжди перемагала. І буде далі перемагати, швидко і дешево, завжди краще за якісно, довго і дорого.
Мені в трейлері більше всього не подобається арт дірекшн. Я не розумію, в якому всесвіті чи в якій міфології це відбувається. В минулих God of War були грецька та скандинавська міфології, а тут що?
Специфікація пішла в рознос і з кожним новим апдейтом стає все більш схожою на брейнфак. Чи можна попрохати обґрунтувати думку пана?
Тестовий період пройшов, інвестори потребують ROI, гої прогріті достатньо та підсаджені на АІ, пора виписувати фул прайс. Ера дешевої кодогенерації уходить в минуле.
Мені навпаки з віком воно стає все більш цікавим. В молодості було пофіг на науки, хотілося грати в ігри, бухати з друзями та клеїти дівчат. А зараз як гормони вщухли, то прокинувся інтерес до чогось більш високого та інтелектуального.
Цікаво. Можливо скарги юзерів були почуті
Бачу що купа коментів повелися на ідіотське питання з очевидною відповіддю, яке є тупим engagement bait’ом від камуніті менеджерів ДОУ.
Ще треба вирахувати оплату рахунків за ші 😁