Але чомусь більшість, може і ти, я не знаю, вибирирають іншу країну тільки коли своя країна опинилась під загрозою. До війни жили в Україні
якщо це все до мене — то я офіцер Корпусу Хартія
Але чомусь більшість, може і ти, я не знаю, вибирирають іншу країну тільки коли своя країна опинилась під загрозою. До війни жили в Україні і не дуже топтали за Іспанію. Все влаштовувало.
Магаз розбитий по регіонам. Розробник не завжди правильно класифікує регіон, але, це чисто помилка відображення чека, бо банк би не провів транзакцію в рублях. Це фігня не варта нервів, звичайне непорозуміння. Але може й добре що їх ткнули моською.
То будь ласка, якщо Іспанія — твоя батьківщина — вперед. Бо захищати буде не держава, а люди, які мають виконати цей обовʼязок. Бо людина у вакуумі не існує
Коментарі