Обговорення на тему «prompt»

RSS

Коментарі

У 2013 році проходив співбесіду в Амазон у Дублінському офісі. У мене тоді було десь роки 4 досвіду, майже все — Java. Перший раунд проводив такий бородатий дядька років 45-и, трохи схожий на стереотипного байкера.
то хай для початку приберуть 1с з тцк, а потім до ларьків чіпляються.
в чому отсєбятіна?
Можливо, ШІ стане достатньо хорошим Ну статтю він тобі погано написав.
копіювання, бо саме російський переклад завалений цією калькою. українські перекладачі не зобов’язані озиратися на російську парадигму, а українські ігруни (які до 2022 р.
Як показує досвід, контора яка написала гівнософт валиться швидше, за цей самий гівнософт. На прикладі того ж делфі, різні скада системи досі працюють, а от компаній вендорів, що їх накалякали вже і в живих немає.
Дякую за статтю, Марк! Щодо Remote Labor Index 2.5% — цифра не дивує.
1. Зараз LLMки вчать в тому числі запускаючи їх код. Тобто беруть задачку, LLMка генерує код, той код запускають, LLMка отримує результати.
Дякуємо за статтю!
Це точно. На жаль дуже мало технічних статей саме українською. Дуже любив ХаброХабр та він залишився по ту сторону. Зараз саме час писати українською 🤗 Мова як виявилось це теж зброя.
доля рынка ~75% остальные все что ты перечислил и еще куча есть помельче делят на всех лишь четверть рынка
Я прожив 8 років в Чехії, майже все, що ви написали, неправда.
Дякую!!! 🔥🤗🤗🤗🤗. Супер, що ви поділились досвідом. Бо гадаю, що NPU до кінця ще не розкрита тема, особисто мною то точно, але точно варта увага.
там є виключення. Виключення роблять, якщо практика є позитивна для кінцевого споживача (покупця ігор). Тому така практика і не йде як anti-competetive
Дякую за серію і окремо за цю частину — рідко хто доводить NPU до живого inference і чесно показує граблі по дорозі. Пошук бібліотеки не там, де очікуєш, і збіг версій драйвера й runtime — впізнаю до болю.