Обговорення на тему «rpg»

RSS
← Сtrl 12 Ctrl →

Коментарі

Смысл LLM модели — сэкономить время пользователя и дать первичный скоринг товаров под его специфический запрос, избавив от ручного анализа сотен карточек и отзывов
Статья — отличный антикейс о том, как не надо внедрять нейросети в коммерческий продукт. Команда последовательно собрала все возможные грабли, мужественно боролась с симптомами вместо лечения причин, а под конец обвинила в неудаче рынок и самих пользователей.
Бульку треба ж якось надувати.
я ще хотів додати свої думки але запізнився. Нехай буде тут. — гостра критика текстів від LLM-ок може бути виправдана, оскільки від них очікується більшого: вони прочитали і вчилися більше, ніж одна людина здатна за все життя.
Гадання на кавовій гущі підтримується?
ОВДП Одна лише думка про те, що при бажанні можу кинути «оце все» уже рятує
Теоретично, але не зможу відпочивати, бо це про аналіз та ризики, і тут ми перетинаємось дуже сильно з роботою :(
Я шукаю не одне, а хочаб якесь, бо останнім часом нічого так не драйвить або розвантажує, як це було раніше :(
О, дуже файна штука насправді. Я вже думав з дуру почати ПК збирати, бо прям подобається. Потім вирішив, що це надто дорого, і треба дивитись в сторону більш реального)
Так, але тут впираємось в невеличке місто, й до найближчого корту мені десь 25км в одну сторону, а враховуючи, що працюю я майже до самої ночі — все ускладнюються.
Досить цікава, і одночасно сумна історія :(
Їх насправді багато, тут погоджуюсь. Але в мене зазвичай є медитація з диханням, я роблю досить часто її, я вже через 10 хвилин мене починає сіпати від того, що я нічим не займаюсь. А коли дивлюсь на ці списки.
Дякую велике за пораду. Вирішив згадати, як колись вірші писав, і декілька невеличких книг. Тому почав новий екземпляр, воно й корисно для цікавого та приємного мовлення, й письмо краще стане)
В нас є така мережа чудова, «МаркетОПТ», працює на 500 ФОП-ах) тому))
Насправді, я задрот. Але знайти, що прям дуже подобається важко чомусь.