Обговорення на тему «senior»

RSS
← Сtrl 123 Ctrl →

Коментарі

Family link Параша повна. Я навіть не можу нормально додати час дітям на їхні гаджети — в програмі висвічується, що додав півгодини, вдлік пішов, а син психує бо телефон в нього і далі заблокований.
Ти ще не бачив зливи в пре Альпах, з вітром 80 км/год, коли дощ стіною, романтік.
Це дуже грунтвоний коментар, я прям побачив і переконався
Гарантована GC відсутність проблем з dangling pointers Нема гарантії відсутности проблем. Є гарантія, що їх в принципі можна шукати в об’єктах.
такого рода проекты зачастую делают для имиджа платформы. поэтому такая цена это ок, при условии, что журналисты в обзорах насыпят десятки.
Куколди, в черговий раз знаходять причину щоб нічого не робити там, де треба трошки зусиль прикласти.
вы отстали от жизни. все необходимые инструменты контроля есть в наличии. пойдите почитайте, что такое Family link или Apple Screen time
В пару словах про місце в Іспанії, де ви осілилися: — шо по податкам виходе — скільки 3-шка буде коштувати для аренди чи купівлі — Якщо знаєте, що на місцевому ринку для Сіньйор розраба можно мати — Чи є офіси Гугла і інших крупних компаній?
это не так работает, это работает как еще один дополнительный шаг.
Взагалі то по класифікації МОЗ то 10-19 років.
а з 26 вжуххххх!
Ти якийсь блт найївни що пісец.
Заборона не для підлітків а для дітей до 16 років. до підлітка дитині іще рости і рости.
компания, которая выпускает финансово провальные игры разоряется. по-моему, тут все логично.
53% схоже що ніколи не виховували підлітків :-) Забороняти на рівному місці не можна.