збереженні держави
Ще один адепт... Держава це тупий бюрократичний апарат, як каже один професор, Київ пережив 15 державних утворень, і ще стільки ж переживе. Як же вже дістали ці адепти «чому не державною»...
Вітання, Ігорю!Ви точно описали головний принцип нашого протоколу.Командир може стояти над душею бійця.Боєць натисне потрібну кнопку при ньому.Але ввечері таємно оновить свій голос.Система зарахує лише останню анонімну транзакцію.Тому в нашій архітектурі...
Коментарі