в чому була ідеологічність голосу
А в чому ідеологічність П «ЄС», Батьківщини та ОПЗЖ?
В Голоса є програма, там розписано — це ліберальна проєвропейська партія
частина взагалі із УГП
І що, що з УГП?
Цитата з листування з рекрутерами:
«Зараз компанія проходить етап модернізації платформи: вони трансформують legacy Python-based data pipelines у сучасну, масштабовану C+±екосистему.
Ви правильно зробили висновок що більше додатків не означає збільшення попиту, тому що людина обирає для себе найкращий або найперший підходящий інструмент і те що на ринку ще 10500 клонів немає ніякого значення.
Більш менш ідеологічними були Голос
в чому була ідеологічність голосу якщо він був зліплений з різних людей з майже протилежними поглядами на державу та права людей, там частина взагалі із УГП(українська галиціька партія), такі як Піпа
Цікавий факт: в нашій компанії дехто з джуніорів теж успішно отримали сертифікацію — тобто тут дійсно важливий спосіб мислення, розуміння підходів до ШІ, загальних практик.
По суті, так, це і була ціль питання.
That’s why it’s absolutely misguided.
Працювати на москалів за будь-які гроші на даний момент — це просто зашквар
Denial of own prosperity is the dumbest move ever.
Завезли в країну мікрохвильовки, ейргриль, соковижималки, книги з рецептами, закордоні делікатеси, і почав народ готовити різні ніштяки
Но, аудит Віталіка показав: — на продукти стали тратити більше — посуди мити більше — відходів стало більше —...
Є ще Juick від якого відпочкувалися два вищезгаданих ресурса, але він давно скотився і це справді руснява залупа. Автором Juick є чувак з Запоріжжя який потім змінив стать і передав Juick в руки росіянця.
Якщо спробувати пофантазувати не відриваючись від технологічної та фізичної реальності, то я б сказав, що скоріше за все ми прийдемо або до вдосконалення тіла як такого (і мозку зі свідомістю як частини системи) — з продовження життя і деякими покращеннями.
Гадаю ми на той час вже помремо. Після того як побував на війні вважаю що все затухне саме по собі через вичерпання сил сторін або станеться договорнячок. В будь якому разі РФ залишиться з загарбаним.
Коментарі