Коментарі

в чому була ідеологічність голосу А в чому ідеологічність П «ЄС», Батьківщини та ОПЗЖ? В Голоса є програма, там розписано — це ліберальна проєвропейська партія частина взагалі із УГП І що, що з УГП?
Сори, я в ваших педофильских темах не шарю. В аптеке не спрашивал, лекарства для ваших ещё не завезли?
Загалом так теж можна. Недарма існує правило «as is», — бери як є, або йди далі. Але 1.
Цитата з листування з рекрутерами: «Зараз компанія проходить етап модернізації платформи: вони трансформують legacy Python-based data pipelines у сучасну, масштабовану C+±екосистему.
Ви правильно зробили висновок що більше додатків не означає збільшення попиту, тому що людина обирає для себе найкращий або найперший підходящий інструмент і те що на ринку ще 10500 клонів немає ніякого значення.
По моему все предельно просто. Пишем пункт с ограничением любых компенсаций суммой в 1$, а кто не согласен он есть троль и все равно не наш клиент.
Більш менш ідеологічними були Голос в чому була ідеологічність голосу якщо він був зліплений з різних людей з майже протилежними поглядами на державу та права людей, там частина взагалі із УГП(українська галиціька партія), такі як Піпа
Цікавий факт: в нашій компанії дехто з джуніорів теж успішно отримали сертифікацію — тобто тут дійсно важливий спосіб мислення, розуміння підходів до ШІ, загальних практик.
По суті, так, це і була ціль питання. That’s why it’s absolutely misguided. Працювати на москалів за будь-які гроші на даний момент — це просто зашквар Denial of own prosperity is the dumbest move ever.
Ну це ж не я за ледібоїв мову завів. Це у тебе постійно такі шуточки, латетнтний ти наш )
В мене дуже сильне інстинктивне бажання відкривати нові простори — нові міста, нові гори, поля, озера, береги морів.
Завезли в країну мікрохвильовки, ейргриль, соковижималки, книги з рецептами, закордоні делікатеси, і почав народ готовити різні ніштяки Но, аудит Віталіка показав: — на продукти стали тратити більше — посуди мити більше — відходів стало більше —...
Є ще Juick від якого відпочкувалися два вищезгаданих ресурса, але він давно скотився і це справді руснява залупа. Автором Juick є чувак з Запоріжжя який потім змінив стать і передав Juick в руки росіянця.
Якщо спробувати пофантазувати не відриваючись від технологічної та фізичної реальності, то я б сказав, що скоріше за все ми прийдемо або до вдосконалення тіла як такого (і мозку зі свідомістю як частини системи) — з продовження життя і деякими покращеннями.
Гадаю ми на той час вже помремо. Після того як побував на війні вважаю що все затухне саме по собі через вичерпання сил сторін або станеться договорнячок. В будь якому разі РФ залишиться з загарбаним.