Relocation у Львів (C#, досвід 10+ років)

У зв’язку з сітуацією в Донецьку вивожу сім’ю десь подалі. У вівторок буду у Львові. Є в когось робота, яку треба працювати?

Трохи про себе:
• .Net FW: 1.0-4.5, C#, VB, ASP.NET, ADO.NET, LINQ, Entity Framework, VS2000-2012
• Database Development: SQL Server, T-SQL, SSRS, DTS
• Web Development: MVC4, AJAX, WebServices, SOAP, REST, HTML, CSS, JavaScript, XML, XSLT
• Workflow Development: WF3.0-4.0, WCF
• PDT Development: WinCE, C#, Embedded C++
• Desktop Development: Winforms, DevExpress
• MS Office Automation Development: VSTO 2005, 3.0, 4.0

Англійська на рівні pre-intermediate.

Повні резюме:
російскою:
www.brunets.name/rbrunets.rtf
англійською:
www.brunets.name/rbrunets(eng).rtf

На старт згоден на хоч на junior-а.

І ще питання до спільноти — треба десь жити, але грошей нема від слова «зовсім» (на новий рік купив квартиру). В когось є можливість прийняти хоча б одного програмера до першої зарплати (жінку та дітей відправлю в Хуст до друзів)?

PS З понеділка буду на зв’язку тількі по телефону.

👍НравитсяПонравилось0
В избранноеВ избранном0
LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

У ТИМа есть вакансия и офис во Львове.

только ради помочь, а не ради понудеть!

исправьте в англ варианте резюме Summary:
1. в первом предложении уберите and (логически несвязанные вещи), 10 + можно в скобки к C# / .Net дописать
2. «Solid hands-on experience from ...» коряво. погуглите как такое предложение пишется.
3. Всегда пишите что вы хотите делать!!! Это самое важное.

и конечно же успехов. я уверен крупная компания с радостью вас примет!

Чоловіче, ви рвете Солов’йовські шаблони. Респект !

У вівторок буду у Львові. Є в когось робота, яку треба працювати?
найшвидше можна знайти роботу в найбільших компаніях, в них найбільше відкритих вакансій, з таких у львові епам, глобал, серв. в глобалі рішення може прийматись досить довго, а з двох інших — контактуйте з рекрутерами, думаю що зважаючи на ваш досвід і ситуацію в межах тижня реально отримати вакансію сінйора, а далі — вже переходити на цікавіші проекти чи посади, причому можна і не змінюючи працедавця. з часом вже спілкуючись з людьми і рекрутерами можна цілитись на іншого працедавця, якщо в цього щось буде критично неприйнятним :)
треба десь жити, але грошей нема від слова «зовсім»
домовляйтесь про релокейшин пекедж, в тих же компаніях можуть допомогти з пошуком і оплатою квартири на перший місяць, чи запропонувати декілька тижнів пожити в корпоративний, але до оффера все ж доведеться позичати і викручуватись самому... — найбільш вірогідно

В Softserve релокейшн точно практикується — спробуйте пошукати роботу через них. На їхньому сайті є контакти безпосередніх рекрутерів.

Подписаться на комментарии