Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Стажировка/работа в Киеве для первокурсника на лето (C/C++, др.)

Итак, я студент пока что первого курса КПИ.
Не секрет, что первокурсников на работу берут не особо охотно, тем более просто на лето (ну или июнь-сентябрь), но тем не менее, возможно ваша компания или другая компания, о который вы знаете, согласна взять на стажировку/работу джуном студента без опыта работы.

Приоритет — С/С++, но с радостью рассмотрю и другие варианты (в т.ч. непрограммистские, но в сфере ИТ).
Резюме — ru.scribd.com/doc/228297237.

P.S. Про пост насчет работы для студентов я знаю. Отправил резюме где-то 6-7 компаниям, получил несколько неутешительных ответов, остальные промолчали.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Я теж вчився в ІПСА:)
Мені здається що стажування терміном 3 місяці взагалі не має сенсу. Зазвичай в великий проект тільки вникаєш кілька місяців, а без попереднього досвіду навіть не знаю чи в є цьому сенс. Тому якщо стажуватись — то не на літо, а вже з подальшим працевлаштуванням.
Як на мене, то краще на курси хороші — покращити знання і потренуватись на цікавих технічних задачках. Хоча сам ніколи ні на курсах, ні на стажуванні не був, тому можливо я не правий.

Сам пам’ятаю, коли був студентом — хотів знайти роботу. А тепер розумію, що універ — ідеальний час для розвитку, для пошуку себе. Використовуй його мудро:)
Подумай, можливо тебе щось цікавить особливо, чи є ідеї якісь — пробуй реалізувати. Буде важко і мутно, але дуже цікаво. Плюс ти зможеш краще зрозуміти, що тобі більше підходить. Ну і те що ти робив може бути визначальним фактором при прийомі на роботу.
Ну або вже якщо на стажування — то залишатись і працювати.

Хоча літом краще відпочинь:)

Дякую!) Головна проблема у тому, що я не з Києва, але влітку хочу тут залишитись. Без роботи буде жити напряжно дуже.
Я з радістю розглянув би і непрограмістські вакансії, але в ІТ.

P.S. Ти часом не з САПРу? :)

Я, конечно, дико извиняюсь, но 500 у.е. как-то совсем много. Ещё бы фултайм на длительную перспективу — более-менее. Но не на лето. Вас выучат, дадут место, внедрят в проект, а Вы уже и сбежали.
Нужна практика — идите в опенсорс. Там и по шее надают бородатые синьёры, и шишек набьёте, и опыта наберётесь.

Стажировка в Люксофте или ДатаАрте — 300-400. Хотя согласен, с 500 долларами я переборщил.

скромнее надо быть, вас там будут учить, а вы еще за это деньги просите. Иди во фриланс и узнай как эти 300-400 зарабатывают

Я говорю о том, что есть. Так что моя «скромность» тут не при чем.

что есть.

Да ну? Если и берут стажеров, то с «дальним прицелом». Из моего опыта, такую зарплату (Запорожье) получает программер, которого берут на испытательный срок, и заметь, с опытом работы!

Я это понимаю. Я вам сказал исключительно то, что есть.
Я не претендую на истинность в справедливости в зарплате стажеру в 500 долларов и признал, что то, что я написал в резюме — завышенная планка.
А так то мы не про Запорожье разговариваем.

Стажировка подразумевает под собой что ты будешь «стажироваться» 3-4 месяца, а потом тебя возьмут на работу, а не ты побудешь лето, а потом свалишь.

Інтернатура в Люксофті оплачується після 3-х місяців навчання, коли інтерн вже пройшов курси і числиться в команді на випробувальному терміні. До цього просто ходить на курси та виконує якісь невеличкі завдання під наглядом ментора, без зарплатні.

Рекомендую перечитати — dou.ua/...om=doufp#luxoft.

Якось Ви дуже пізно спохватились. Більшість компаній вже набрали собі групи на літо, зокрема, bionic-university. Раджу Вам на літо зайнятись англійською мовою — базовий рівень — це не серйозно у сучасному світі та спортивним програмуванням, можливо там якісь і гроші заробите, якщо будете успішним.

Я спохватився ще раніше, DOU — остання інстанція.
Bionic University — це курси, а не робота чи стажування.
На рахунок англійської — тут з вами повністю погоджуюсь.

Там набирали студентів на літню практику окремим потоком від курсів.

Ну для плюсовиків там нічого не було, а C# та Java я знаю на низькому рівні.

А сюди я дещо запізнився

Не так. Не запізнився, а заздалегідь почав готуватися до GSoC 2015. Наявність вкладу в Open Source проект ще нікому не завадила під час проходження співбесід у майбутньому.

Я звісно збираюсь у наступному році взяти участь, але до того ще дожити треба.

Підписатись на коментарі