Check Levi9 best QA positions to Backbase team!
×Закрыть

Прокуратора пытается забрать у Eleks офис

Похоже что елексу прийдется искать новый офис.

lviv.nashigroshi.org/...eks-na-torhah-konfiskatu

Прокуратура західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері повернула в державну власність майно оборонно-промислового комплексу «Львівського науково-дослідного радіотехнічний інститут», що розташований на вул. Науковій, 7 В. Площа комплексу понад 10 тис кв. м, а оціночна вартість, за інформацією прес-служба прокуратури, становить 19 млн грн.
....
Прокуратурі вдалось довести, що договір іпотеки є недійсним, оскільки майно інституту належало до переліку об’єктів державної власності, що не підлягають приватизації і їх заборонено передавати в іпотеку.
Господарський суд міста Києва 25 вересня 2013 рокувизнав іпотечний договір недійсним, тим самим скасовано результати відкритих торгів. А 5 червня 2014 року, як повідомляє прес-служба прокуратури, Київський апеляційний господарський суд залишив це рішення в силі.

udp:
pravoscope.com/...-14-04-2014-bankrutstvo-s

прокуратура на серийно основе судится за это помещение последнии пару лет. Вот последнее — прокуратура просит пересмотреть старые решения из-за новых обстоятельств и вернуть все назад государству. назначают расмотрения дела на 06.05.2014 р. Более нового не нашел.

👍НравитсяПонравилось0
В избранноеВ избранном0
LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Навіть якщо ложечки знайдуться (а у нас корупція все ще не подолана), то варто Eleks записати в окремий список.

Пост О разбазаривании не по уставу гос. майна с руки очередного директора гос конторы? Так это сплошь и рядом. Элексу, если он в этом не замешан, можно посочувствовать. Хотя, как ниже пишут, по 600 грн за квадрат — кхм :) Покажите мне офис с такой ценой за метр. Не знаю что там за помещение, но явно лучше, чем сарай, оставшийся со времен СССР.

Надеюсь, кого-нить таки посадят, желательно, который напрямую к этому причастен, потому-что, как я уже писал, такое можно встретить очень часто.

Заголовок поста несёт в себе лживый посыл. В заголовке суть одна, а в тексте совсем другая.

Як кажуть брати наші менші — казка є брехенею, але вона містить натяк.

Прокуратура західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері повернула в державну власність майно оборонно-промислового комплексу
Неужели началось?! Нужда наконец-то заставила пересмотреть “прихватизацию” советского ВПК, которое Украине было “не нужно”.
А вот теперь припекло! Жду, когда из помещений завода Малышева начнут выгонять коммерсантов. А у тех, кто разворовал танковый завод, отберут все имущество в пользу армии и отправят в “штрафбаты” “искупать кровью”.

Артеме, з офісом Елексу, та його юристами все добре :) Дякуємо всім за підтримку!
Ця інформація справді є викидом, однак не має жодного відношення до політики.

Кому цікаві наші юридичні перепитії і наша думка з цього приводу — читайте коментарі до першоджерела...

І так, юристи те ж іноді читають ДОУ :)

Я конечно не юрист, но вот першоджерело в котором прямо говорится что помещение было продано незаконно
pravoscope.com/...ne-viznacheno-s

Из вашего коментарния не понятно, что мешает прокуратуре подавать в суд и возвращать это помещение в государственую собственость? Это самый логичный шаг. Иначе завчем вообще затевать все эту деятельность с судами?

Артеме, першоджерела є різні :) У процитованому вами говориться не про продаж (торги), а про іпотеку та ухвали щодо заборгованості. А ось тут (www.reyestr.court.gov.ua/...Review/28098922) вже говориться про власне продаж (торги).

Прокуратурі нічого не заважає подавати — вони це і роблять останні декілька років, тобто роблять статистику — стільки заяв подав, у стількох засіданнях взяв участь і т.д. Ви не повірите, але їм процес цікавіший ніж результат...А ще іноді вони працюють по замовленню, але це вже зовсім інша історія і не на ДОУ :)

вот pravoscope.com/...4-bankrutstvo-s
там назначали суд по поводу признания договоря купли помещения недействительным на 06.05.2014 р. И чем это закончилось? результата нет в реестре

апдейт. оригинал судебного решения pravoscope.com/...ne-viznacheno-s

пока не отобрали, признали неправомерным решение суда позволишее продать на аукционе помешение из списка запрещеных к приватизации обьектов.
А возвращение этого помещения в гос.собственость.похоже будет следующим шагом.

зы: там 10000 квадратов продали за 6млн.грв. Тоесть по 600грв за квадрат. И это при том что комерческие цены в новостройках в то время была на порядок больше. А потом эти гордые менеджеры айтишников рассказывают что они не дают взятки.

Артеме, я розумію що сьогодні п’ятниця 13е, але давайте без чорного гумору :) Я багатьох ІТ-підприємців знаю вже понад 10 років і можу гарантувати, що вони на жаль одні з небагатьох в Україні хто намагається змінювати систему ведення бізнесу, тому давайте без образ...

Щодо приміщення у Львові: навіть станом на сьогодні можу вам допомогти знайти дешевше ніж 600 грн за квадрат і організувати юридичний супровід набуття його у вашу власність без жодних хабарів. Просто це буде відповідний стан (передаварійний або аварійний, власність державних або комунальних підприємств, яку продають за борги, і проблеми на наступні пару року з нашими доблесними органами, які працюють на кількісні показники, і вважають що нехай воно краще завалиться державним, а ніж хтось його купить «задешево». Якщо цікаво — звертайтесь :)

Лол чи що... система ведення бізнесу з оплатою нижче ніж по ринку це дійсно дуже круто)))
Про 100% оплати відпустки після енної кількості років роботи на канторі — теж якесь дике кидалово.

Віталій, ви мабуть не по адресу — обговорення умов роботи в ІТ компаніях Львова було десь інакше:) у нас була виключно розмова про приміщення — висиляють чи не висиляють...

Простите, мы забыли спросить вас, что обсуждать в этом посте.

кидалово, це коли ти звільняєшся- а тобі не виплачують за невикористанну відпустку. спишем, це на мою молодість і недосвідченість.

Я багатьох ІТ-підприємців знаю вже понад 10 років і можу гарантувати, що вони на жаль одні з небагатьох в Україні хто намагається змінювати систему ведення бізнесу, тому давайте без образ...
ага, и это им не помешало купить почти 11тыщ квардатов офисной площади в неплохом районе и в хорошем состоянии по цене меньше 600 грв за квадрат.

Если я правильно понимаю, то начинается новый передел собственности.

ну я не много уточню, елекс єто кантора с достаточно низким уровнем зарплат и практически отсутствующим соц пакетом, єто при том что у них достаточно крупные партнеры (не хочу называть, я там работал и зла им не хочу). если договор был составлен грамотно они получат компенсацию или отсудят в апелляцию, во всем этом есть сомнение так как экономят на работниках (юридический отдел).
хотя возможен шанс что власть наносит ответный удар, большинство львовских кантор отказались от корпоративов в пользу майдана.

шо за брєд ? Юристи Елексу спростували цю заяву і пояснили чому це неправда. На рахунок зп і соц. пакету — не погоджуюсь. Тут зі всім нормально, на рівні Львову. Атмосфера в компанії надзвичайно дружня. Не потрібно обливати хорошу компанію брудом, ще й до того анонімно — це низько.

т.е. у вас помещение не забрали, а это просто дезинформация?

Ми на місці :) ніхто нас не виганяє. Цю статтю написали — Наші.Гроші. Нашю юристи це все спростовують

Странно, есть мысли кому может быть выгоден этот вброс?

У вас должность не такая высокая, что бы все проблемы компании рассказывали какому-то рядовому инженеру. Без обид.
Зачем шум поднимать раньше, чем «вот, теперь припекло, говорим всем и переезжаем»? Люди начнут уходить, хуже работать, паниковать, обсуждать компанию и так далее.

тоесть споростували? тоесть информация про решения суда признавшего недействительным договор на основе которого было продано помещение из списка запрещеных к приватизации обьектов — ложь?

lviv.nashigroshi.org/...hah-konfiskatu
це сама стаття звідки пішли слухи. В коментарях юрист все описує.

хм, ваш юрист прав только формально а на практике есть большая проблема, У вас ПОКА не отобрали это помещение. Признан незаконым договор на основе которого оно было продано. Теперь прокуратора будет судится чтобы признать незаконым договор продажи и скорей всего выиграет. Так что вернут елексу его 6млн и выселят.

Ігор, Артеме — прочитайте будь-ласка мої коментарі до першоджерела, а тоді робіть висновки. Жодного «договору продажу» не було, а відбулися торги, законність проведення яких вже було підтверджено судом раніше... відповідно інші ваші висновки те ж не зовсім доречні :)

А виглядає, що юрист ссилається на дирку в законі, через яку хоче залишити договір в силі.

чому анонімно? Всі знають хто такий Васілаускас =)

Тарас, Олег — QA Engineer в Eleks Software. Он пока еще мало что знает об этой жизни.

В смислі анонімно? я пишу з фб профайлу, а щодо поливання брудом, в ваших працівників навіть страховки нема...

Если я правильно понимаю, то этот передел собственности — весьма законный и правильный :)
Я немного сталкивался с арендой гос. собственности (помещение), там не все так просто, гемморой с арендой несчастных 2х квадратов вылился в кучу разрешений и большую такую стопку бумаги.

Не делайте поспешных выводов, не проанализировав детально информацию и не уточнив что да как. Как минимум тут мутные две вещи
1. Цена за квадрат, как где-то тут писали, 600 грн за метр
2. Изначально помещение такие государственное было. Просто пока можно было — глаза закрывали, а теперь уже никак :)

згадалася карикатура про жебрака і надписом «я економив на юристах».

Подписаться на комментарии