Жилье во Львове

Всем привет,

Может ли кто-то помочь с долгосрочной арендой квартиры в Галицком районе?
Нужна 2-х комнатная, до 4000 грн.

Хочется снять квартиру от владельца, но я так поняла, что это проблемно.
Вдруг у кого-нибудь знакомые сдают.

Заранее спасибо.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

1К квартира в оренду, початок вул. Наукова (район Володимира Великого та княгині Ольги), Франківський район.
НЕ пафосне житло, тихе зелене місце, 3/5 цегла, вся інфраструктура. Інтернет Київстар.
Загалом, місце, де можна спокійно працювати, і ніхто не потурбує. Звільняється цієї п’ятниці (я їду). Ціна — 8.000+ комуналка

Чи не могли б ви підсказати номери перевірених маклерів, які дійно допоможуть знайти нормальну квартиру? або номери агенств нерухомості? в оголошеннях інфи багато, але не хочеться натрапити на аферистів. Дякую)))

Можу порадити: не знімайте квартири на загальних сайтах: OLX, miete, DOBA, ONEDEY. Там любий може залишити оголошення. Повно мошенніків. Краще знайти сайти власників. Вони, звичайно не на перші сторінці, але є. Недавно прочитав статю: www.rbc.ua/...ve-vpolne-1485165367.html Там є ссилка на ресурс, з адекватною хозяйкою і досить непоганим вибором власних квартир.

Даже по обьявлениям можно найти владельцев :)
Вот результат обработки последнего номера «ваш магазин» раздела с долгосрочной арендой хитрым скриптом:


data contains records: 1045
database contains rieltors phones: 1010
records to check: 83
напарсило 1045 обьявлений, из них 83 ведут на телефоны которые нельзя однозначно идентифицировать как риелторов. Вот и остается обзвонить эти телефоны :) С разделом продажи хат дела обстоят в пару раз лучше.

если пробуеш найти хату от владельцев напрямую, то есть прога для андроида, которая детектит львовских риелторов.

в паблик маркете ее еще нету — она не до конца готова(нету дизайна и списка обьявлений) — но определение телефонов риелторов вроде работает. Чтобы поставить — нужно записатся в бета тестеры , процедура стандартна для андроида — присоединится к комьюнити в гуглплюсах
plus.google.com/...787628230530636
а потом по линку play.google.com/...crews.nomaklers поставить себе тестовую версию.

Скажіть, народ, а в якому районі ціни на двокімнатні квартири в старому місті?

десь так:
vlasnyky-lviv.at.ua/..._poserednikiv/5

ще є кілька груп в фейсбуке і вк де проскакують прямі оголощеня

А ви самі шукали через цей сайт? Там справді тільки власники?
Попадалися сайти, де також написано без посередників, але коли дзвониш, дізнаєшся, що то маклер :)

думаю позвонить и попробовать будет проще, чем писать сюда

чому саме Галицький?

Якщо що можу порадити реєлтера з базою нормальних квартир.

Їду з подругою, щоб зручніше було до універу ходити. Можна ще Шевченківський.

Буду вдячна за адекватного ріелтора.

Если не сложно дайте пожалуйста контакты риэлтора.

Раз ты уже стал такой «звездой» во Львове, может раскроешь секрет, зачем ты во Львов приехал?

раслабся, это местный сумашедший

на сландо пробовали?

да, конечно.
в основном, агенства или пост-совок. пока не «приперло» не хочется тратить деньги на такие условия :)

там просто галочка жилье от собственника есть! у меня так знакомые находили без посредников

сайчас поищу, пропустила.
спасибо

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Підписатись на коментарі