Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Некомерційний проект потребує допомоги

Недавно я розпочав проект під назвою «Вражаюча Україна» ( http://www.impressive.com.ua/ ). Основною метою проекту є показати Україну, як миролюбну і прекрасну країну, в якій є безліч красивих та цікавих місць, які варто відвідати та які не поступаються найвідомішим світовим туристичним атракціям. Там є розділи: Путівник — про місця, які варто відвідати, Світлини — фото і відео, переважно у високій якості. Також, хочу додавати панорамні та 3D світлини. Сайт має бути українською, російською та англійською мовами. Зараз є тільки україномовний сайт.

Мені потрібна допомога з додаванням контенту та редагуванням. Нажаль, у самого не вистачає на це часу. Це робота для волонтера, бо наразі фінансування у проекта немає (можливо, воно з’явиться у майбутньому, якщо зробити сайт досить привабливим).

Якщо ви є патріотом України, хочете допомогти проекту та маєте деякий вільний час (навіть 15 хвилин на день) — приєднуйтесь!

Слава Україні!

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Четыре года прошло — проект всё, с концами?..

а как иначе? проект с минимальной целевой аудиторией (которая в 2014 была больше из-за обострения чувствва патриотизма у псевдопатриотов) и без финансирования

Дякую вам, друзі. Наступного тижня обов’язково всім напишу — бо в мене дедлайн горить :)

А чому, власне, некомерційний? Рекламуй туризм в Україні.

// Некомерційний, кажеш? А це мені мабуть привиділося.

У майбутньому я хочу створити базу даних туристичних місць та готелів з можливістю онлайн бронювання. А щодо прапорів — то наразі то просто посилання на сайт благодійного проекту, який продає українську символіку за собівартістю. Проект «Вражаюча Україна» не має ніякого відношення до цього сайту і не отримує з нього ані копійки.

Так кажеш, ніби заробляти то є шось ганебне. «Базу в майбутньому» — то вилами по воді. Поки літо шукай собі ОДНОГО спонсора і заробляй. Якщо відвідувач сайта хоче відпочити — то він має багатий вибір, тобто ти його не обділиш. То ж краще розрекламуй йому ОДНЕ місце, і отримай прибуток з одного місця. Без посередників.

Пишите в ЛС. 30 мин в день смогу выделить

discover-ukraine.info/ru/index
www.thisisukraine.org
mandru.biz.ua

Это то, что нашлось сразу. Может все таки не городить 100500-ый сайт, а скооперироваться с существующими? (хотя ваш сайт явно лучше перечисленных, по интерфейсу)

Метою як раз є створити найкращий блог про Україну — з привабливим інтерфейсом, а також трьома мовами.

Зроби однією, а з перекладом питай допомоги. Бо це робота нескладна, її можно зробити шматочок і за 15 хвилин.

если ты хочешь показать какая Украина крутая, то логично бы заиметь англ версию, потому что украинцы и так знают, что тут не рашка. Весь мир не знает украинский

Могу помочь с переводом. За указание авторства перевода) Качество гарантирую.

Підписатись на коментарі