Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Зміна місця роботи

З яких причин Ви найчастіше змінювали місце роботи?
— незручно добиратись, забагато часу витрачається на трансфер з дому до робочого місця.
— робота, проекти більше не цікавлять
— знайшли роботу з вищою зарплатою
— знайшли цікавіші проекти
— більше можливостей для професійного та кар’єрного зростання
— несприятливий клімат в колективі
— закриття проекту, ліквідація підприємства
— просто набридли одні й ті самі обличчя за кілька років :)

Як Ви особисто приймаєте рішення про зміну місця роботи?
Імпульсивно, виважено, після тривалих роздумів та кількох тижнів пошуку нової роботи. Обов’язково підшукуєте нову роботу, чи буває, що йдете на «тимчасове переосмислення життєвого шляху»?

зарплати на глобальному ринку
www.h1bwage.com/index.php
www.roberthalf.com/...​obId=roberthalftechnology

$25 година.
$2000 в місяць за 4 робочі години в день, $4-5К/місяць за 8 годин в день.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

$25 година.
$2000 в місяць за 4 робочі години в день, $4-5К/місяць за 8 годин в день.

Перспективи DBA, DevOps на ринку мікросервісів, хмар, штучного інтелекту.
www.youtube.com/watch?v=QT5cNrMQBGo

через обмеження доступу в інтернет хтось змінював роботу?

неужели это такая существенная проблема, не посидеть 8+ часов в соцсетях и форумах?

є IT професії, або компанії в яких з 8 годин робочого часу людина працює 2-6 годин.
Хтось займає себе програмуванням, хтось бюрократією, хтось соцмережами або власними проектами


амбіції\ гроші\ начальство
останніх три
:)
маєтся на увазі головний чинник при зміні трьох установ

Connecting People with Purpose

ReAllocate connects people with purpose to create an equal and just world.

We connect projects focused on providing social good with innovators, engineers, developers, storytellers, mentors, visionaries, and backers who want to collaborate to create world changing innovations.

We want to invite you to join the community and connect with other people like you who want to use their skills, knowledge, and resources to make the world a better place. Sign up or submit your project today and get an early invite to collaborate with other world changers driving social innovation.

beta.reallocate.org

чому не гугл-форма з варіантами?

People leave managers, not companies.

По моим наблюдениям 90 % разработчиков «приходят в компанию, а уходят — от менеджера». Попытки «удержать специалиста на одном профессиональном уровне», давая однотипные задачи, ограничивать в стремлении брать участие в ИТ-конференциях, получать сертификацию и т.п (даже если в проекте есть средства на это) , очень плохо сказывается как на исходе проекта (лучшие начинают уходить быстрее), так и на здоровой атмосфере в коллективе. В жизни было 2 таких проекта, когда в один день уходило по 2-3 разработчика несколько месяцев подряд.

в один день уходило по 2-3 разработчика несколько месяцев подряд
Задача: сколько было разработчиков? :)

пару отделов :)!! Короче, проХфессиональный менеджмент угробил почти всю компанию

А всего-то нужно было нанять одного киллера. На всю компанию.

// Developers, developers, developers, devE...... [Sound of falling crap] [Great applause]

Вы приходите домой и жалуетесь что начальник ну такой дурак! Ну такой! Или Вы — начальник, а вокруг Вас ну все такие дураки! ©

-зп
-удаленка
-ну и «надоело» — тоже вполне причина.

На самом деле причины не важны, они всегда есть.

З яких причин Ви найчастіше змінювали місце роботи?
а почему это вас интересует?

порівняти мотивацію інших людей зі своєю

Хочу зрозуміти тенденції, тренди.

— закриття проекту, ліквідація підприємства
Все 3 предидущие места работы.

везет же, даже причин придумывать не надо.

Все 3 предидущие места работы.
Я даже боюсь спрашивать, кто был причиной ликвидации предприятий... :)

1 и 2 — остановка финансирования со стороны инвестора по причине финансового кризиса 1998 года.
3 — разногласия между инвестором и топ-менеджментом.

Не рекомендую отвечать. Всё-таки DOU публичный ресурс, и когда будете искать работу — ваш комент в этой теме может сыграть против вас.

Автору топика — зайти на рейтинг, посмотреть готовенькие цифры.

Тобто Ви маєте на увазі, що програмісти обманюють HR-спеціалістів?))
Шукав би я спеціаліста Вашої галузі, то зараз Ваш коментар зіграв би проти Вас :-D

Я маю на увазі, що HR живуть в паралельному всесвіті. І справжні причини вважаються їм смертними гріхами, не інакше.

Наприклад, на співбесіді ніколи не кажуть погано про минуле керівництво. А хто каже — це відразу категорія «мывампозвоним». Але ж погодься, це аж ніяк не змінює справжньої причини. Серед яких непрофесійність та чванькуватість керівництва в цій країні займає левову частку всіх звільнень.

То ж я і кажу — не треба обговорювати справжні причини на ДОУ. Бо це матиме суттєві розбіжності з паралельним всесвітом HR. Наприклад, вони вважають що абонемемент в басейн є ключовим фактором, а «дружный коллектив» — це в них апріорі. І хоча брешуть усі, в HR доходить до того що вони самі вірять в те що брешуть. І це не якісь там поодинокі випадки, це масова некомпетентність цілої галузі. Як не віриш — завітай якось на будь-якиъ їхній івент, або подивись онлайн.

поговоримо відкрито про проблеми в HR та IT :)
отак і в Україні табувались теми сепаратизму, зради вищого керівництва, суцільної брехні, російсько-українських відносин, тощо

не треба обговорювати справжні причини
може HR дійсно живуть в іншій реальності, де дружний колектив, гарне керівництво ?
може в них дійсно інше ставлення до компанії, колег, подій довкола

Ні, не поговоримо. Я досить багато спілкувався власне з усіма хто в цій ролі задіяний.
Звичайно можу розповісти дуже багато дрібних нюансів. Але не буду. Це моє дослідження, я готовий обмежено ділитися лише з тими хто буде щось змінювати. А розповідати все що знаю — лише коли ці зміни будуть мені на користь.

Чому так: Інформацією можуть скористатися обидві сторони. При цьому найвірогідніше — саме спамери. Вони легко скористають найбільш прості частини цієї головоломки, а найскладнніше — складову репутації, взагалі не стануть робити. Просруть, як просирали вже багато дієвих технологій.

То ж краще нехай залишається як є. Допоки не буде шансу розрубати цей гордієв вузол. Бо інакше буде «хотіли як краще». Пошкоджена репутація технології відновленю не підлягає.

Суспільна брехня — це навіть не реальність держави. Це менталітет. В нашому суспільстві прийнято карати за інакшу думку. І цього нас вчать змалечку. Наприклад, вчать «поважати» людей, яких поважати не треба. Тобто вчать імітувати повагу, і робити це публічно, і щоразу. Нас вчать приховувати помилки. Нас карають за ризик. А найбільшим злочином є зробити те, про що тебе не просили.

HR — майже така сама брехлива професія як агент з продажу косметики через MLM. Немає ніякої іншої реальності. Є лише факт — релігія замість науки. І я не збираюся навертати hr-ів на іншу віру. Я вважаю, що від «віруючих» в «почему-люки-круглые» треба позбавлятися. Нехай ідуть на панель заробляють — там думати не треба.

чоловіки HR зустрічались?
HR — це консьерж, який зустрічає при вході в готель і проводжає, коли Ви виїзджаєте.
Саме власники та керівники ІТ компаній мають бути зацікавленими в якісних та функціональних HR. Щоб вам сподобалось в їх готелі, щоб Ви отримали насолоду від перебування та обслуговування.

HR — це «human resources». І замість консьєржа в наших реаліях ми бачимо вахтера, з тим самим «комплексом вахтера».

Чоловіки HR зустрічалися. Але не в Україні.

Мне лично попадались ХРки которым я честно сразу говорил: Я к вам из-за денег. Хочу к вам так как могу получать больше, ухожу от предыдущих, т.к. они не могут платить столько сколько мне нужно, а вы может быть можете. Из двух работ в одной из которых будут платить больше уйду в ту где будут платить больше. Если найду на +500 и у Вас их не будет уйду к тем у кого нашел. Так вот было 2 хрки которые всё поняли и даже честно мне потом отвечали чтобы я извинял т.к. взяли другого подешевле. Что характерно они были старше 30. Это вообще как оказывается важный фактор — возраст. Я заметил что чем старше чи то хр чи то пм чи то синьёр тебя собеседует тем меньше вранья и постановки.

у всіх +500 чи є варіанти? :)

меньше вранья и постановки
Это главный вактор HR, обеспечивающий 99% успеха.

Ну тут важко не погодитись!

девелопери ставляться до HR як до персонажа, квеста в компьютерній грі, якого потрібно «пройти», щоб перейти на наступний рівень, отримати ніштяки?

То нехай позвільняють на**й некомпентентних працівників hr і поставлять замість них комп′ютерний квест.

// Особисто я мав такий досвід. Результат позитивний!


— незручно добиратись, забагато часу витрачається на трансфер з дому до робочого місця.
— робота, проекти більше не цікавлять
— знайшли роботу з вищою зарплатою
— знайшли цікавіші проекти
— більше можливостей для професійного та кар’єрного зростання

Это за 4 места работы.
Поддержу

— Неадекватный менеджмент и/или руководство.
тоже было.
робота, проекти більше не цікавлять
знайшли роботу з вищою зарплатою

потрібні гроші, будинок, авто — роботу не пропонувати :)

По факту я тільки раз міняв роботу і першою проблемою була рутина суппорту, яка мені світила на рік вперед і тут знайома запросила на більшу ставку, проект з нуля — гріх було не відмовитись ;)

— проекти більше не цікавлять
— більше можливостей для професійного та кар’єрного зростання
Да и менеджмент не ахти

Компания принадлежала не мне.

щось у Вас сайт валяється ... argsystems.com.ua

Так новую версию сегодня выкладываем. Там сейчас заглушка.

— більше можливостей для професійного та кар’єрного зростання
— несприятливий клімат в колективі
При условии не меньшей (а лучшей большей) оплаты труда.

И от себя:
— Неадекватный менеджмент и/или руководство.

Підписатись на коментарі