Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Переезд во Львов, в какой вуз перевестись?

Всем привет.

Живу в Николаеве, учусь в НУК (Николаевский Университет Кораблестроения) на 3 курсе (только перешел на 3) на специальности «ИУСТ» (Информационные управляющие системы и технологии). По факту я просто программист.

Знаю С++ на немного печальном уровне, так как обучение оставляет желать лучшего. Добиться каких-то знаний можно только самому, читая литературу(как раз этим и занимаюсь), проходя тренинги, курсы, стажировки и тд.

Как таковых курсов/стажировок/тренингов в моем городе почти нет, а если и бывают то очень редко.

Очень серьезно задумался над переездом во Львов. Теперь вопрос: в какой ВУЗ стоит перевестить и на какую специальность? И реально ли такому нубу как я, который даже до джуниора не дотянет, найти какую-нибудь стажировку или курсы, чтобы повысить знания.

Выслушаю все советы и пожелания. Заранее всех благодарю за ответы.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Знаю С++ на немного печальном уровне, так как обучение оставляет желать лучшего.

Обучение тут ни при чем. 90% знаний придется добывать самому. Если не получается или нет мотивации — никакой супер-пупер вуз не поможет.

А як у Вас з роботою/стажуванням/курсами для недоджуніорів? Якщо можна, то з прикладами компаній які надають такі послуги:)

Подивіться тут:
dou.ua/...abota-studenta
скоро ще вийде свіжа версія цього матеріалу.

Якщо будете в політесі, то прямо в тому ж корпусі є курси від GlobalLogic,
в разі потреби можу розповісти детальніше... Так як сам колись вивчав це питання...

на специальности «ИУСТ» (Информационные управляющие системы и технологии)
є така штука як політех (Національний універ львівська політехніка), там є «інститут» з напрямком компютерних наук, і водиться кафедра Автоматизовані Системи Управління — мінімум предметів доведеться доздавати через неспівпадіння планів. в той же час непогані курси по системному аналізу, мережам, всьому тому що «виявляється» потрібне в аутсорсі окрім саме програмування. є ще кафедра ПЗ — повна протилежність, лише програмування, купа мов, досить глибоко .. але всі суміжні скіли доведеться отримувати самому і коли вже пізно :)

Політех або Франка. Я обрав Політех.

два варіанти, або Політехнічний або Франка

слышал много хорошего про львовский политех

Перший варіант, який приходить в голову — Львівська Політехніка.
Там є та сама спеціальність, що й в тебе.
iknit.lp.edu.ua/depart

Підписатись на коментарі