Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Стартап Codeguida шукає редакторів

Привіт, ми Codeguida, спеціалізоване онлайн-видання для кожного, хто цікавиться IT України та світу загалом.
Основною причиною створення проекту є брак тематичної інформації українською мовою. Нашою метою є надати україномовним користувачам можливість отримувати та ділитись інформацією у зручному для них форматі.

На даний момент нам потрібні люди, які мають бажання писати або перекладати статті і новини українською мовою

Сподіваємося, ви оціните наш проект та допоможете в його розвитку.
Зараз ресурс знаходиться на альфа-версії. Ми маємо чіткий план дій і знаємо про більшість проблем з функціоналом та у зовнішньому вигляді.

Лінк на ресурс: codeguida.com
Наша пошта: [email protected]
Группа ВК: vk.com/codeguida

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

я вже рік перекладаю за допомогою транслейтера гуугле,вроді получається,якщо платити будете,я дещо по вашому взнаю,зараз про лінукс цікавить

Загалом тема цікава, якщо не намагатися її зараз рознести хвилею критики. А це, я вважаю, справа остання. Те, що сайт потребує покращення — так кожен прокт потребує постійного розвитку і те, коли починати про нього говорити — питання дуже індивідуальне.

Тепер що до суті проекту. На мою думку, ще є багато чого не доведеного до досконалості в самій мові. Додатки, розширення, застосунки. Ще й досі хто як хоче так і називає модулі та програми. І так в багатьох питання. Отже проект має вирішити в процесі свого розвитку не тільки питання власного розвитку, а й певній мірі складності галузі в контексті української мови. Я б прийняв участь.

У цього топіка 840 переглядів, тому скоріше за все трафік був непомітний (було точно менше 840 переходів, скоріше за все набагато менше). Є кращі способи отримувати трафік з інших сайтів — наприклад, публікувати хороші статті, а потім ці статті можуть отримувати репости інших людей і сайтів в соцмережах, а також потрапляти у дайджести, які регулярно виходять на багатьох сайтах.

Хлопці з codeguida.com явно зарано почали рекламувати свій сайт, на якому не зробили найелементарнішого, наприклад, опису що це за сайт, правил, системи коментарів... — на цьому етапі годі було й чекати, що когось зацікавить сайт.

У цьому топіку схоже, що вони не рекламували сайт, а шукали авторів. Щодо опису сайту, правил і системи коментарів — це не завжди і не для всіх сайтів потрібно і важливо на початку.

Стосовно кращих способів отримання трафіка за хороші статті... тобто спочатку на цільовому сайті створюємо хорошу статтю, потім йдемо, наприалад, на ДОУ і даємо лінк з коротким описом що то за стаття? Так?

Універсального рецепту немає мабуть, тим більше такого, який легко масштабувати на 10, 100, 1000 статей.

У Вас є всі умови для того, щоб зробити все гарно, правильно і якнайкраще :)

Це не була реклама, опис є, фішок тоді точно ніяких окрім укр. мови не було. І краще спробувати знайти помічників, ніж робити все виключно самому)
А в цілому, аби все так просто було, як пишеться.

ти писав про рекламу, чи пост на доу я відповів про опис на доу. А на сайті адекватної версії немає, тому його немає в лінках.
Ну 404, 500 без норм дизу для них вішати не бачу сенсу.
А так, якщо тобі цікаво це все висить в задачах 100 років, як і багато іншого, Америка не відкрита.
По мірі можливостей правимо все, і додаємо нове.

Трафік був помітний, так як тоді ми тільки почали свою роботу, а що ще гірше, трафік був би помітний і зараз, так як у нас він мізерний. І як вирішити цю проблему(спамом по тематичним ресурсам? пф) мені не зрозуміло поки.
Про дайджести, окрім кількох на доу, ми більше нікуди не потрапляли так як майже всі існуючі дайджести направлені на аудиторію рос. мовну, тому ні авторські статті ні доволі непогані переклади нікуди не потрапляють.
Про активність в соц. мережах та ще й влітку в принципі немає чого казати.
В цілому не знаю, що робити з трафом, але поки займаюся допрацюванням самого сайту, коли вирішу цю проблему, тоді і займусь окремо отриманням трафіку.

Насправді краще спочатку добитись сталого росту (наприклад 5-10% на місяць), а уже потім займатись допрацюванням сайту. Чому? Хоча б тому, що ці всі допрацювання ніхто грубо кажучи не побачить.

Спам майже завжди сприймається негативно і навряд чи принесе бажаний результат у довгостроковій чи навіть середньостроковій перспективі. Можливо, краще і ефективніше купити офіційно рекламу, наприклад на vk.com/tproger_ua чи подібних ресурсах.

Про дайджести, окрім кількох на доу, ми більше нікуди не потрапляли так як майже всі існуючі дайджести направлені на аудиторію рос. мовну, тому ні авторські статті ні доволі непогані переклади нікуди не потрапляють.

Там частково проблема курки і яйця — у вас досить мало крутого і ексклюзивного контенту, тому його мало хто додає в дайджести чи репостить. До речі, це мало залежить від дизайну чи функціональності сайту, тому це теж варто враховувати, контент у вашому випадку трохи важливіший, ніж отримання трафіку і набагато важливіший, ніж допрацювання сайту.

Найбільш очевидними способами отримати трафік думаю є
— періодичні розсилки для зареєстрованих користувачів (тут важливо, щоб їм приходили цікаві матеріали, а не просто листи типу заходьте на сайт)
— розвиток груп в соц. мережах (ВК, ФБ, Tw), там теж повинен бути постійний ріст кількості підписників, і теоретично їх можна недорого купити за допомогою реклами (ВК, ФБ), причому це уже не буде спамом, і куплені користувачі будуть досить релевантними, якщо правильні налаштування таргетингу у рекламних компаній.

Насправді краще спочатку добитись сталого росту (наприклад 5-10% на місяць), а уже потім займатись допрацюванням сайту. Чому? Хоча б тому, що ці всі допрацювання ніхто грубо кажучи не побачить.
Без доопрацювання сайту ріст трафіку можливо отримати тільки збільшенням кількості матеріалів (для чого не вистачає рук), при цьому сенсу в реєстрації та участі в житті ресурсу без додаткових функцій у користувачів не дуже багато.
Там частково проблема курки і яйця — у вас досить мало крутого і ексклюзивного контенту, тому його мало хто додає в дайджести чи репостить. До речі, це мало залежить від дизайну чи функціональності сайту, тому це теж варто враховувати, контент у вашому випадку трохи важливіший, ніж отримання трафіку і набагато важливіший, ніж допрацювання сайту.
Я трохи про інше, на прикладі того ж самого пітонячого дайджесту в групі якого доволі тепло зустрічають переклад не складної статті на рос. на ніякому бложику, і додадуть його одразу до себе. Але ні наші переклади ні авторські статті ніколи туди не потраплять, хоча в групу я їх іноді теж публікую туди, чисто через питання мови ;) З іншими в основному також.
Найбільш очевидними способами отримати трафік думаю є
— періодичні розсилки для зареєстрованих користувачів (тут важливо, щоб їм приходили цікаві матеріали, а не просто листи типу заходьте на сайт)
— розвиток груп в соц. мережах (ВК, ФБ, Tw), там теж повинен бути постійний ріст кількості підписників, і теоретично їх можна недорого купити за допомогою реклами (ВК, ФБ), причому це уже не буде спамом, і куплені користувачі будуть досить релевантними, якщо правильні налаштування таргетингу у рекламних компаній.
У нас група вк зараз майже 4к, основний ріст з реклами, яку я доволі гарно за рік налаштував) З фб рекламою якось не вийшло. При тому що у нас в пабліку вк активність доволі непогана в зрівнянні з іншими іт пабліками, але все ж віддача слабка, у фб доречі з цим набагато краще.
А про розсилки, на цьому тижні нарешті вже буде, генератор шаблонів вже є :)
Спам майже завжди сприймається негативно і навряд чи принесе бажаний результат у довгостроковій чи навіть середньостроковій перспективі. Можливо, краще і ефективніше купити офіційно рекламу, наприклад на vk.com/tproger_ua чи подібних ресурсах.
Чесно, купувати рекламу в подібних пабліках не вигідно, активності там майже немає завжди, таргетингом вийде більше, хоча й довше. А ось в основному тп, було б цікаво запоститись (чисто заради коментів :D) але ціна кусається і знову ж таки, ефективність, той самий пітонячий дайджест спробував з ними співпрацювати, але одразу передумав, так як ефекту ніякого не було для них.

======
В цілому я згоден, для контент ресурсів той самий контент — найголовніше (тому ми його створюємо з самого початку, коли майже нічого не було). І вдалі статті, інфографіки дають нормальний трафік, але це рідко і складно. Я думаю краще якось затримувати користувачів на ресурсі, щоб були якісь обговорення, соціалізація і т.д., без утримання трафіку з нашим скромним бюджетом ніяк (інша справа коли можна найняти кілька редакторів на повний день).
Дякую за підказки та поради :)

без утримання трафіку з нашим скромним бюджетом ніяк (інша справа коли можна найняти кілька редакторів на повний день).

Наприклад у ДОУ взагалі ніколи не було кілька редакторів на повний день і якось пережили.

На Facebook можна купити лайк сторінки десь за $0.05.

Я думаю краще якось затримувати користувачів на ресурсі, щоб були якісь обговорення, соціалізація і т.д.

Якщо у Вас просто час від часу виходять статті, то важко від цього очікувати особливих обговорень, далеко не всі статті потребують чи можуть отримати велику кількість коментарів, і як правило коментують тільки свіжі статті, тому при тій що є моделі просто в основному нІчого обговорювати.

Наприклад у ДОУ взагалі ніколи не було кілька редакторів на повний день і якось пережили.
У нас в принципі немає)
На Facebook можна купити лайк сторінки десь за $0.05.
Можеш допомогти з налаштуванням? (у мене там в принципі хз чому заморозили рахунок через кілька днів після спроби запустити рекламу). Якщо можеш, куди мені тобі написати? Ну або гарна статейка підійде) (коли останній раз дивився щось не дуже все було).
Якщо у Вас просто час від часу виходять статті, то важко від цього очікувати особливих обговорень, далеко не всі статті потребують чи можуть отримати велику кількість коментарів, і як правило коментують тільки свіжі статті, тому при тій що є моделі просто в основному нІчого обговорювати.
:|
:|

Думаю, для того, щоб вам як стартапу досягти успіху варто вибрати якісь ключових показників — KPI, точно їх вимірювати, слідкувати за їх динамікою і думати над тим, як кожен з цих KPI покращити. Чи варто одним з таких показників вибирати кількість коментарів — не знаю, на перший погляд — ні. Можна вибрати щось типу кількість нових зареєстрованих користувачів за місяць, кількість переглядів сторінок за місяць, кількість опублікованих статей за місяць, загальна кількість підписників в соціалках тощо.

Можеш допомогти з налаштуванням? (у мене там в принципі хз чому заморозили рахунок через кілька днів після спроби запустити рекламу). Якщо можеш, куди мені тобі написати?

Я напсправді несправжній зварювальник SMM-менеджер, тому не сильно розбираюсь в цих фейсбуках. Там по ідеї для успішної роботи повинна бути платіжна картка у якої дозволені платежі через інтернет (часто по дефолту бувають заблоковані), у фейсбука буває таке, що якщо йому з неважливо якої причини не взалось списати гроші, то він перестає сприймати ту карту як робочу (можливо не назавжди, а на тиждень або на місяць), тому мб варто спробувати кілька карт, але не будь-яких, а з грошима, відкритими інтернет-платежами тощо.

Взагалі крім реклами вам на FB варто спочатку пофіксити og:image, у нас наприклад для статей задається окремим полем і там фіксований розмір 630×330px — тоді коли хтось поширює пост, він відображається з великим фото, а не з малим квадратом, як у вас в основному.

Куди мені тобі написати?

На [email protected]

В цілому я згоден, для контент ресурсів той самий контент — найголовніше (тому ми його створюємо з самого початку, коли майже нічого не було). І вдалі статті, інфографіки дають нормальний трафік, але це рідко і складно.

Взагалі, на вашому місці я б значну увагу приділив би не стільки перекладам і новинам (новини взагалі нереально хоч якось покрити, не публікуючи десятки постів щодня), скільки інтерв’ю, яких у вас чомусь майже немає. Я б публікував одне інтерв’ю на місяць, наприклад. Причому маються ну увазі не скопійовані чи перекладені, а ексклюзивні інтерв’ю з цікавими людьми.

Звісно, для того, щоб зробити хороше інтерв’ю, треба ретельно готуватись і витратити багато часу на вичитку тексту тощо, але результат як правило виправдовує ці зусилля.

Можете взяти за приклад ці:
igate.com.ua/...g/ehksklyuzivnye-intervyu

так а ваше видданняБ приймає журналістки статті?

Ящко я правильно зрозумів, то звісно приймає, ви реєструєтесь(скоро буде ще через соц мережі), додаєте статтю, вона проходить премодерацію, і все, ваша стаття на головній :) Також в майбутньому, після пари статей, користувачу автоматично буде надаватися статус, при якому премодерація буде не потрібна.
P.S. Також, завтра вже буде колонка з правилами публікації. Ми приймаємо тільки унікальні статті, копіювання вже існуючих нам не потрібно, для нових, цікавих статей з інших ресурсів, будуть створені дайджести.

Клас. А щоб публікувати статті, залишати коментарі потрібно буде мати інвайт як на хабрі?

Ні, всього-на-всього зареєструватися, кожен користувач має можливість публікуватись)

В нас цікавіша система, щоб залишити коментар потрібно спочатку, самому написати систему коментування ;)

Хахах)
Класно придумано.
А на чім пишете? Пхп, пітон, рубі чи щось екзотичне?

безпосередній інсерт в базу не проканає?

Ні, навіть таблиці немає) Нічого на тій неділі я думаю дійду до коментарів.

Якщо потрібна допомога, звертайтесь)

Добрий день! Мені цікаво, я з вамі зв’язатись? Моя пошта

пишете людині _тут_ ЛС і воно приходить йому на пошту і потім він може відповісти вам на вашу пошту

Думаю, вам потрібно, наприклад, у лівій панелі додати лінки-іконки на аккаунти в соц. мережах, щоб читачі могли легко їх знайти і підписатись там на оновлення.

А можна якось без російських соцмереж?

Ми є у всіх основних соц. мережах, обирайте будь-яку, не думаю що наша присутність в vk, щось змінить в плані його трафіку) А поки є ті, хто користується vk, і їм там зручно, я думаю ми повинні мати там сторінку.

В мене руки до футера так і не дійшли ще ;(

Доброго дня!
Так, великий відсоток тих, хто знає російську мову і для них є великий список ресурсів. Але ми впевненні, що велика кількість людей хотіли б отримувати інформацію українською і саме для них наш ресурс

Просто ребята развивают национальный проект, есть вот ттоже ребята про гаджеты пишут на украинском языке www.vinsee.com.ua

А даже если и хабр на украинском то все равно +1!!!
Хабр конечно хорошо, вот еще бы хорошо получить ресурс об укранском инженерном житие-бытие(Ит, электороника, бионика, енергетика etc...). Особенно интересует объединение «кулибиных» нашего края.
Сам вот интересуюсь (многое как хобби) радиотехникой, электроникой, программированием, енергетикой(в т.ч свободной енергией), химией. Если с софтом все понятно(комьюниться можно и на расстоянии) то со всем остальным как то тяжелее. Скажем так, наверняка ко многим инженерам в принципе можно съездить в гости и поучаствовать в «лабах» а вот как быть если «лаба» в каком нибудь НовосибирскеКамчаткеМинске(ну вы думаю уловили что локация имеет значение для колаборации). Фильтровать ближние тимы из хабра можно, можно гуглить, можно и иголку в стогу сена нарыть, но если уж плодить ресурсы то хоть самый малый процент профита в нем должен быть. Онли юкрейниан. И все об украинцах =). Это не дискриминация. Это тот самый профит который я нашел бы для себя в подобном ресурсе. Да и «пись**ками» интересно меряться не с далеким полувиртуальным соседом а с тем к кому можно поехать например даже за овер тысячу км но по родной стране. То же самое и с колаборацией. Передать детали, прототип etc — та же новая почта сделает это за копейки без гемора и относительно быстро.
Да и просто всяко-разный фан почитать про «родное» (форум на Доу читаю ежедневно и рассылку жду с нетерпением, потом уж на хабр и дальше)
Простите если что то не то сказал, просто крик души =)

Я думаю для того, что ты описал нужен отдельный проект(кстати вполне реальный же, при наличии комьюнити). У нас увы я думаю больше чем статейки уровня того же хабра, но подобные темы если будут, то и то хорошо. Ну вообще от авторов все зависеть будет.

ну хабр тоже не родился таким каким он есть
за годы оброс всяко разным «фрилансим», «автокадабра» и прочее
В вашем случае даже если статейки уровня хабра то все равно можно притулить фильтр «укр проектов»
Плодилка новостей(поправочка: глобальных (корп и прочий шлак которого полно в сети становиться после публикаций на офф ресурсах тех же корпораций)) хоть и на украинском языке думаю не особо будет пользоваться спросом, так как замечено выше русский — не английский, его 90% понимают и адекватно к нему относятся.
Имхо: нету фишки — нету трафика
С моей колокольни что хабр что ваш проект будет одинаковым, и я отдам предпочтение хабру только потому что привычка. Вашему отдал бы за уникальность и только в том случае если эта уникальность будет проявляться тем контентом который описал выше.
Это не критика, скорее личное мнение

Мы и не против критики ;) Наша фишка — наш контент. И я не строю фантазий насчет мега популярности ресурса, в сравнении с большими СНГшными проектами, но думаю свою нишу пользователей мы найдем, и надеюсь в достаточном размере)
P.S. А я бы отдал предпочтение обоим ресурсам(ну в обозримом будущем), много полезностей не бывает, когда знаешь оба языка, проблем с этим же нету)

Ну ниче))Апетит приходит во время еды)) Запускайтесь поскорее))
А там уж стараниями юзеров будет видно что из этого получиться ))
Успехов вам)

Не знаю насколько поскорее выйдет(еще очень много работы), но спасибо большое)

Молодці хлопці! Давно дуже такого не вистачає! Якщо буде чим — ділитимемось.

Підписатись на коментарі