Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

ІСМ ЧИ САПР (ЛП)?

Усім Доброго вечора)

Яка є різниця між кафедрами ісм і сапр? Де важче вчитися? Чи легко знайти роботу по закінченню одної з кафедр?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

На САПРі викладають і змушують вивчати багато непотрібних предметів. Наприклад, вивчати 80 процесор в 2015 році для кафедри САПР це нормально. На ІСМі більше свободи, дають можливість студентам розвиватися. Сам закінчив ІСМ за період навчання здобув хорошу базу з алгоритмів і об’єктно-орієнтованого програмування, роботу знайшов під час навчання.

вивчати 80 процесор в 2015 році
Я тобі так скажу що вивчати 8080/8086/8088 процесор та писати програми для нього потрібно буде ще багато років поки люди не виростять штучний інтелект та не перейдуть на новий рівень абстракції.

Может речь идёт о процессоре 8080. Ну а что, это базис.

И шо, таки часто пишите на ассемблере для 8080/8086/8088?

Звичайно, що зараз не пишуть на ASM 8086, але це базис, який дає розуміння роботи процесора.

Пробачте, забув коми і деякі слова місцями поміняти. Звсіно малось наувазі вивчення архітектури процесора та написання програм в рамках учбового процесу.

САПР. На ІСМ ставлення до студентів в наші часи було неадекватне.

Можу розповісти власні враження. Я закінчувала прикладну лінгвістику, але всі п’ять з половиною років мала пари і на ІСМі, і на САПРі.
На ІСМ багато викладачів дуже халявлять. Декого доводилось витягати за вуха з викладацької з-за компа з косинкою, змушувати ходити на пари і приймати лабораторні)) Декого доводилось переконувати, що ми і без хабарів здатні успішно здати предмет. Дуже застарілі метдички і сплагіатовані книжки.
На САПРі натомість хлопці роботів складають, щоліта їздять в Польщу за студентським обміном і постійно беруть участь в усяких Tempus’ах і Erasmus Mundus’ах. САПР організовує три міжнародні конференції щороку (MEMSTECH, CSIT i CADSM), наукова діяльність ± просувається і завідувач дуже і дуже кльовий.
Таке моє скромне ІМХО.

А що можете розповісти про прикладну лінгвістику?
Чи це перспективна спеціальність?
Важко вчитись?

вкажіть будь ласка ВНЗ
не зрозуміло, Ви хочете важко(легко) вчитись чи легко знайти роботу?
P.S. в 90-х вважалось, що роботу потрібно шукати з 3-го курсу. зараз можна шукати з першого :)

(ЛП)
Львівська Політехніка

Чим відрізняються?
Інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій
lp.edu.ua/ikta
Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології
lp.edu.ua/ikta
в них різна матеріальна база, викладачі?
розгляньте ще варіанти
Кафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)
Кафедра електронних обчислювальних машин (ЕОМ)
Кафедра спеціалізованих комп’ютерних систем (СКС)
відбирав за назвами :)
P.S. на якій кафедрі Ви б не вчились, роботу знайдете за покликанням та власними вподобаннями.
Ситуація на ринку значно краща за ту, яка була 10-15 років тому.

Відрізняються предметами після 3 курсу. Не знаю на чому акцентують увагу на ІСМ, а на САПРі на проектування та моделювання: AutoCAD, P-CAD, ANSYS і т. д.
Магістратура на САПРі тепер поділена на два напрямки: ІТП (інформаційні технології проектування) і СПК (системне проектування).
На рахунок ІКНІ та ІКТА: так, там різна матеріальна база і різні викладачі. Навчальні програми перетинаються дуже рідко.
P.S. Для мене питання вибору навчального закладу вже не актуальне :)

На САПР величезна плазмова панель висить, а на ІСМ зручні диванчики :)
На ІСМ в коридорі немає вікон а освітлення не дуже, тому дописувати щось перед парою буде незручно. На САПР є вікна в коридорах, але замість диванчиків стоять лавки.
Немає в світі гармонії !!!

САПР більше орієнтується на проектувальних роботах і желізяках (будете вчити Kompas 3d. Solid works, 3dsMax. AutoCAD) Короче кажучи — будете проектувати
www.google.com.ua/...933#q=solidworks&tbm=isch
Програмування теж буде (Об’єктно орієнтовне, проблемно орієнтовне, системне, веб-програмування, будете програмувати різні желізяки, тощо)

На ІСМ більше шансів вивчитись на проектного менеджера, там буде складання важких інтелектуальних систем, бази даних, тощо. Різного роду програмування буде ще більше.
В принципі на САПРі вчиться більше дівчат ніж на ІСМ, і до них викладачі ставляться поблажливіше

Перші 2 роки особливої різниці між кафедрами не буде. Кафедральні предмети почнуться десь з 3 курсу. Натомість буде дискретна математика, матаналіз, лінійна алгебра. Ще буде екологія, історія України, історія культури, БЖД, філософія та інші ідіотські предмети на загальний розвиток.

Шукати роботу варто починати з 3-го курсу. Займатись самоосвітою, ходити на стажування в різні ІТ фірми, робити власні проекти. Тільки так. Жодна кафедра і близько не надасть тобі тих знань, які знадобляться в роботі. (чи то програміст чи проектувальник чи ще щось)

1. на сапре важче вчитися,
2. роботу програмістом знайти в тебе однакові шанси після будь якоі з цих кафедр.
3. моя інфа може застаріти, багато часу пройшло

як на мене, то сапр давав кращу базову підготовку, може в галузі конструювання лишалися працювати небагато, більшість ставало програмістами, але «замучений» сапром студент ставав кращим програмістом ніж халящики з кафедри ПЗ або халтурщики з ІСМ.

Роману Теодоровичу привіт!!! з ним було важко, але без нього було б гірше.

Взагалі-то це зовсім різні речі. Раджу «вникнути» що таке САПР, бо з ІСМ більше-менш зрозуміло. З моєї точки зору, легше знайти роботу після ІСМ.

Підписатись на коментарі