Обязательную продажу валюты отменили? (РЕШЕНО)

Привет. 17.07.2014 НБУ отменил обязательную продажу валюту. По крайней мере я так понял. В пятницу пришла зарплата, звоню в банк и спрашиваю, обязан ли я продавать 50% сразу? Они говорят что ни о каком отмене закона не слышали. Может я не правильно понял, может эта отмена ФОП не касается? Помогите разобраться, завтра утром идти в банк, что бы я мог их там нагрузить =)
Вот витяг

Національний банк України скасував вимогу щодо обов’язкового продажу на міжбанківському валютному ринку України надходжень із-за меж України в іноземній валюті на користь фізичних осіб, а також пом’якшив норми, які регулюють порядок виплати переказів в іноземній валюті, що надходять із-за кордону на користь фізичних осіб.

И ссылка www.bank.gov.ua/...​t_id=8944581&cat_id=55838

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

апаю
С учетом потерь на повторной конвертации по черному курсу до 30 %

вроде 75 % обязательная продажа сейчас для физлиц (не СПД)
не нашел новостейна эту тему свежее сентябя
n-auditor.com.ua/...люте-до-75.html

С учетом потерь на повторной конвертации по черному курсу до 30 %
далі буде...
Національний банк України скасував вимогу щодо обов’язкового продажу на міжбанківському валютному ринку України надходжень із-за меж України в іноземній валюті на користь фізичних осіб, а також пом’якшив норми, які регулюють порядок виплати переказів в іноземній валюті, що надходять із-за кордону на користь фізичних осіб.
<...>
припинить діяти вимога, згідно з якою уповноважені банки здійснювали обов’язковий продаж іноземної валюти, яка надходила фізичним особам (резидентам та нерезидентам) у сумі, що дорівнює або перевищує в еквіваленті 150 000 гривень за місяць.
Ну т. е. если вы физлицо и продавали валюту сверх 150 000 грн в месяц — для вас отменили. Если вы ФОП и продавал 50% — то в этом постановлении вообще не о вас

Спасибо. А то друг один твердил что про меня, и я уже было обрадовался :-(

Підписатись на коментарі