Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

NetCracker vs. Bionic University. Що обрати?

Доброго дня. Я пройшов відбір на курси в Bionic University та в NetCracker.
На вашу думку, що краще обрати? (Думаю, навряд чи зможу на обидва курси ходити, бо в мене ще й навчання в КПІ).

Bionic University співпрацює з різними крутими компаніями і в кінці курсу можна спробувати потрапити до них, презентуючи свій програмний продукт.

NetCracker — це корпорація, і там буде, наскільки я розумію, заточка стажерів під роботу і надання знань саме для роботи, що я вважаю +.

Тому поки що схиляюсь більше до NetCracker, але хочу спитати в знаючих людей їхню думку та пораду.

Дякую.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

А что лучше курсы Netcracker или Epam ?

Стажировка при компании, если покажешь себя — получишь работу.
Курс в «КурсыПрограммированияВсеВойдутВайти» будь то бионик, шаг или прочие «конторы» — ты будешь один из серой массы желающий «ВАйти» соотв. работку будет тяжелей найти.

Имхо можно и туда, и туда. Посещал NetCracker. Там 2 лекции в неделю, которые можно посещать по желанию и 2 лабораторных в неделю (одну точно можно по e-mail высылать, вторую под вопросом). При чем если есть уже базовые знания в нескольких языках (c++, C#, Java ...), то первый семестр по джаве можно пропустить, бо там ничего нового не будет и все почерпнуть можно будет с лекций, которые будут в електронном варианте. Разве что лабораторные стоит поделать. По этому можно сказать что нагрузка ниже среднего и можно совмещать. Говорю как учившийся в КПИ и посещавший курсы NetCracker (имхо не стоит пропускать лекции по сетям от Волкова).

Дякую. Спробую влаштувати розклади так, щоб можна було і туди, і туди.

В бионике трудоустраивали только первый и, возможно, второй поток. Сейчас уже, по-моему седьмой. Так что с точки зрения трудоустройства, имхо, лучше неткрекер.

в NetCracker йди.
я закінчив біонік за напрямками Java SE i Java EE і такого

Bionic University співпрацює з різними крутими компаніями і в кінці курсу можна спробувати потрапити до них, презентуючи свій програмний продукт.
і близько не було, бо в адміністрації просто забули про те, що потрібно запросити когось на захист проектів, і тому ми здавали проекту просто нашому викладачеві.
На рахунок якості навчання — мене задовольняло все, викладач задає темп, коли на заняттях пройшли якусь технологію — тоді одразу за допомогою неї потрібно було виконати певну частину в своєму проекті.
На твоєму місці я краще пішов би NetCracker, тоді ти точно знатимеш, що як мінімум одна компанія зацікавиться твоєю кандидатурою в тому випадку, коли ти себе проявиш під час навчання, а не просто забудуть про те, що ти вже закінчуєш навчання.

Не сказал бы что в Bionic прям так шикарно учат, тут все зависит от конкретного преподавателя группы и самомотивации. А про то, что после курса тебя сразу начнут разрывать “різними крутими компаніями” не велика. Так что лучше предпочесть NetCracker

Що рівень навчання не відповідає коштам, які ви заплатили за навчання?

бггг :)
Ок, там бесплатно, но с таким же успехом тот же материал я б и сам освоил, что собственно и произошло, единственная разница в том, что у меня есть сертификат.

«а ваша Галя балувана»

не скажіть, я багато дома читав, але це все в купу не зібрати, поки реальний проект не напишеш, ось там дали реальний проект, підказали, коли щось не виходило, також важлива коммунікація з учнями, ми досі в вк в нашій групі спілкуємося, також було дуже цікаво подивитися, як інші робили свій проект, мене дуже дивувало, на скільки по-різному люди реалізовують одну ідею, це все хороший досвід. Дома цього не отримаєш, скільки б не «задротив».

Навчаюсь в Bionic, пройшов курс java SE, зараз прохожу java EE. Що можу сказати, як і любе навчання в будь-якому закладі це не панацея. Біонік просто задає мені ритм навчання, після кожної лекції для кращого засвоєння матеріала треба ще купу інформації прозубрити ну це і не дивно, як в 2.5 місяці можна все вивчити :) Взагальному я задоволений але окрім біоніку я ще усякі книжки, курси і онлайн матеріали зубрю. На рахунок можливості після навчання кудись потрапити зможу сказати тільки в кінці року коли закінчиться навчання. Якщо

NetCracker
тебе гарантовано візьме після курсів то іди туди. Знання ти і там і там отримаєш тому вибирай, що більше до душі.

Не гарантовано. Просто є така імовірність, якщо я буду крутим чуваком.

Ну, а что тебе мешает быть крутым чуваком? Это шанс его надо использовать.

Однозначно BU, рівень навчання там високий і хороша можливість потрапити в дійсно круту компанію.

Багато знаєш людей які попали в дійсно круту компанію після BU? Дійсно цікаво, бо хотів знайомих туди відправити (не на Java).

В NetCracker ви будете замкнуті на корпоративному продукті і не будете знати більше нічого. При бажанні, туди можна прийти після інституту і працювати там до пенсії на одному місці (живучи надією на стабільність компанії). Якщо ж вас цікавить відкритий ринок і різноманіття можливостей, то NetCracker краще пересунути в кінець списку.

В NetCracker ви будете замкнуті на корпоративному продукті і не будете знати більше нічого.
Це не відповідає дійсності.

У них тепер є аутсорсинг і різноманіття проектів, а не тільки їх продукт для телекому?

різноманіття проектів
Є і було. Former employee?
Former employee?

Ні. Просто, завжди про NetCracker чув / читав саме таку інформацію. Власний пропріетарний продукт для телекому і надбудови (або кастомізації) для нього.

для телекому
Не тільки.

Крім того ви це напевне чули/читали від людей які мало проектів бачили.

знати більше нічого
Що ви вкладаєте в поняття «знати щось інше»? Якщо я йду працювати в Luxoft писати банківський софт я не буду знати більше нічого? Якщо я піду в Playtech писати слот машини, я теж не буду знати більше нічого?
Що ви вкладаєте в поняття «знати щось інше»?

Сучасні frameworks, design patterns, наприклад.

І чому компанія яка робить

Власний пропріетарний продукт для телекому
Не використовує або не може використовувати
Сучасні frameworks, design patterns
?

Ви напевне плутаєте інструмент і бізнес галузь для якої за допомогою інструмента робиться рішення.


чому компанія яка робить
Власний пропріетарний продукт для телекому
Не використовує або не може використовувати
Сучасні frameworks, design patterns

Because they have their lecacy code and they just don’t care. :-)

Це не відповідає дійсності.
Я бачу що в вас немає аргументів окрім інформації від агенста ОБС.

“Because they have their lecacy code and they just don’t care” — це не про NetCracker, це про legacy проекти взагалі.

Так ми здається не про legacy проекти взагалі говоримо а про конкретну компанію.
Ще аргументи є? Стосовно того, з чого все почалось:

В NetCracker ви будете замкнуті на корпоративному продукті і не будете знати більше нічого.

ОК, я можу чогось не знати про проекти NetCracker.

Согласен, если предлагают обучение в компании — надо идти не раздумывая!

Підписатись на коментарі