Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Є люди, охочі вивчати спільно Python?

День добрий шановне панство.

Вже є подібні теми але по Java. От думаю можливо є такі люди які не проти разом вивчати python.

Разом вирішувати проблеми які виникають під час вивчення/виконання якогось завдання.

Можливо навіть ставить якусь задачу і разом її вирішувати , доповнюючи виправляючи помилки в його коді.

Як я бачу це дійство: конференція в скайпі в обговорений час( думаю це буде вечірній час тому що у всіх робота/навчання)

На кожній конференції можна ставити якусь задачу і в режимі реального часу її вирішувати, обмінюватись кодом через систему github наприклад.
(можливо навіть міні змагання між учасниками наприклад хто перший виконає завдання ;) )

Коротко про себе:
Студент 3 курсу(інженер машинобудування)
знаю HTML5 CSS3 також знаю трошки С++ і от почав вивчати python.

==========================================================
Хто зацікавився пишіть про свої навички в програмуванні і свій скайп.
Можливо в кого ще будуть якісь пропозиції я відкритий для ідей)

Дякую за увагу.

===========================================================
Інформація на 21.10.2014

Ну що за два дня а це з 20 по 21 число мій топік набрав 2к переглядів я навіть не очікував))
В соціалках зібралось охочих разом вивчать більше чим 20 людей))) починаємо збиратись в чаті скайпу( не знаю чи правила дозволяють викласти сюди силку на чат в скайпі.)

В чаті уже атмосфера навчання.
Введено декілька правил перебування в чаті.
Ну хто ще захоче пишіть раді будемо всім))

========================================================
Інформація 23.10.2014

Я вибачаюсь)) але я один а охочих дуже багато виявилось))
Якщо вас ще не добавили вибачайте я теж не весь час вільний)))
Я хочу ще пару модерів які будуть добавлять)) я сам не встигаю всіх бистро добавлять)))

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Я колись «спільно» вчився грати на гітарі. В результаті одружився, а на гітарі грати так і не вмію

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Як ваші успіхи?
Вдалося вивчити пітон?

Вопрос:
open(r'C:\Users\gennadii.mishchevski\Dropbox\Work\Python\Programms\over.txt','a')
При вызове скрипта через idle или консоль пайтона файл записывается по указанному адресу. А при вызове скрипта из командной строки винды — в директорию, в котрой я нахожусь на момент вызова, например C:\Users\gennadii.mishchevski В линухе всё работает правильно, проблема именно винды.
В чём причина и как исправить?

використовуй os.path.join для шляхів, можливо буде менше мороки ;)

Я тут зробив інструмент який вам може допомогти вчитися разом. Деталі dou.ua/forums/topic/13059

un1kumik

повний 0 в пітоні
почав курс на прометеусі, на днях запишусь ще на курс курсери, паралельно дивлюсь курс у віталія подоби
добавляй коли буде час, буду радий вирішувати задачі разом

збираються групи для сумісного вивчення пайтон серед тих хто вивчає курс Основи програмування мовою Python на платформі prometheus. є вже групи різних міст України. долучайтесь як до основного курсу, так і до груп Вашого міста
сторінка самого курсу edx.prometheus.org.ua/...1/2015_T1/about
посилання на групи різних міст є в розділі Обговорення

skype: mmospanenko — додайте пліз. Вивчаю пайтон більше року, Flask, Djando, devops...

Здравствуйте, а какую ветку вы изучаете — 2.x или 3.x ?

Добавьте меня пожалуйста в чат. Ник: present87

Привіт. Є пропозиція для учасників групи.
Я якраз працюю над онлайн сервісом для підтримки само-організованих груп які вчать щось онлайн.
Якраз для таких груп як ваша. Ви можете стати бета-тестерами , якщо захочете.

Тут приблизно описана ідея myeducationpath.com/...read.php?tid=18
Це все буде побудовано як частина сайту myeducationpath.com

Цікаво було б почути ваші думки і пропозиції. Можна тут або в на нашому форумі.
Дякую.

Привіт. Питанн ядо тих хто займається в рупі. Як успіхи, прогрес?
поділітся планом вивчення, ресурсами.

Привет,

Если с этого что-то вышло.

Python — codeacademy + прохожу курса — An Introduction to Interactive Programming in Python читаю книгу. Подымал пробный веб-сервера на Flask.
Хорошо знаю SQL.
Skype: mulder_ua

мене теж добавте, логін — rboris20

Можу щось порадити — саме з пітона почав самостійно вивчати програмування. Насправді, це дуже легка ті зручна мова — Ви вірно обрали з чого почати.
Денис. Skype: denys.poltorak

Добавь и меня пожалуйста. скайп: zim.inv
спасибо.

ось непоганий інтерактивний курс www.codecademy.com/...n/tracks/python

привет. добавьте и меня в чатик. уже немного программирую на python + flask.
скайп: vadimdne

к списку книжек добавлю Think Python: How to Think Like a Computer Scientist
по ней в том числе построен курс «Programming for everybody» от Университета Мичиган на курсере, и она есть в переводе (если не найдете — скину пдф)

Я колись «спільно» вчився грати на гітарі. В результаті одружився, а на гітарі грати так і не вмію

Згадав про класну презентацію по Python, може ще вам стане у пригоді:
“Learn 90% of Python in 90 Minutes”
www.slideshare.net/...rison4/learn-90

+1 Есть желание обучаться python и в последствии PySide или PyQt
скупе: s200999900

не находжу щось такий скайп((

Если Вы написали программ больше, чем у Вас пальцев на обеих руках, то пайтон — это дело двух дней, а то и меньше.
Гляньте на этот курс class.coursera.org/...ctivepython-005 . Практически уверен, что там найдёте людей с общими целями.

я как раз прохожу этот курс
и тоже создала группу: www.facebook.com/...ythonstudygroup
правда по факту она не сильно живая)

эмм, а какой смысл с группы в фб? ради смешнявок?
а то по сути, если что-то не понятно, можно обсудить там на форуме

аналогичные группы по другим курскам хорошо работали в плане обсудить как раз вопросы, сильно удобнее чем форум. эта походу пока работает как блокнот

подтверждаю, хороший курс(в плане подачи материала), радуют что преподы пытаются как то разнообразить, пошутить и т.д.
радует наличие сабов и ускорения видео(некоторые ну оочень медленно разговаривают)

а в скайпе группу уже создали?

Пока нет, собираем народ. С понедельника запустим скайп чат с немного продуманной тактикой проведения встреч))

если есть желание пиши в личку свой скайп)

Хлопаки Я не автор цього поста, але щоб все рухалось швидше, я створив групу у fb
www.facebook.com/...85308425064475
Добавляйтесь туда, так буде зручніше організовувати скайп розмови і ставити питання

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

ок,я просто не найшов поста про неї ніде, тому створив у fb
все таки, fb по солідніше :)

Доречі, раз пішла така пісня, то
чи є якесь українське комюніті по розробці Python чи Django чи взагалі в цьому напрямку?

KievPy, LvivPy, KharkivPy и т.д. проводят периодически. PyCon UA раз в год, как раз 1-2 ноября будет во Львове очередной.

щодо PyCon, я писав нижче:

через тиждень буде PyCon — конференція по мові Python...
в її межах буде воркшоп DjangoGirls, де можна буде повчитись Django.

а чи є щось активніше? ато у LvivPy остання подія — Травень 6, 2014
Чим займаються ці комюніті?

KievPy, LvivPy, KharkivPy

Скорее всего работают на работе, семья, быт и т.д. :) Вообще тут вот можно подписаться www.meetup.com/uapycon. В Киеве чаще проводят. Активность пропорциональна размерам комьюнити в городе.

Ти хочеш український форум? Нажаль всі тусуються на російських plus.google.com/...658452637344893 або python.su/forum .
На останьому мене забанили за «фашитський аватар».

Хотілося б звернути увагу багатьох коментаторів, що коректніше буде «пайтон», а не «пітон».

для чого цей холівар? кожен називає його в міру своєї розпущеності...
суті воно не втрачає...

А я не дивився Монті Пайтона. Називаю як хочу! Бебебе ;-Р

Here the bishop must come!

Пітон названий на честь тварюки (гадаю не варто пояснювати чому). Тому й переклали назву. Англійською буде пайтон. А українською таки пітон.

Щось мені підказує що ви помилилися))
“Название языка произошло вовсе не от вида пресмыкающихся. Автор назвал язык в честь популярного британского комедийного телешоу 1970-х ‘Летающий цирк Монти Пайтона’.”

ru.wikipedia.org/wiki/Python

Бум знать. Но код на питоне полюбому извивающийся :)

Я за
Студент 2 курсу
найкраще з всього знаю с++
також обізнаний з html і css(пройшов декілька курсів, але без практики)
Зараз проходжу курсу по пітончику на курсері
Добавляйся
сайп
Houd1ny

Группе по созданию електронных госзакупок нужны питонеры-добровольцы. 2 зайца можно убить — и стране помочь и питон выучить

А можна лінк де приєднатись до ініативи?

Судячи з вашої програми, то саму систему ви ще не обмірковували з міністерством?

Представители МинЭк входят в рабочую группу. А как вы сделали такой вывод?

Десь бачив у документах, що імплементація не гарантується

Не совсем понятно куда записываться в добровольцы. Документы и концепция это конечно хорошо, но — какие дальнейшие шаги?

Возможно, группа (procurement-reforms-it), с которой вы пытаетесь соединиться, не существует или у вас нет разрешения на добавление в нее сообщений. Причины, по которым невозможно добавить сообщения в группу:

Ви впевнені?

ну вот и у меня то же:
Возможно, группа (procurement-reforms-it), с которой вы пытаетесь соединиться, не существует или у вас нет разрешения на добавление в нее сообщений. Причины, по которым невозможно добавить сообщения в группу:
* имя группы написано или отформатировано неправильно;
* владелец удалил эту группу;
* необходимо сначала присоединиться к группе;
* группа закрыта для сообщений.
может в группу на ФБ писать...

Для тих хто в танку — як це можна зробити?
P.S. Думав це як mailing list — написав пісьмо, тобі прийшло повідомлення з посиланням.

Так и должно быть. Просто попробуйте это сделать из своего google ящика.

И я поучаствую! Обмен опытом на первых порах вещь очень нужная, особенно с учетом того, что Питон магический! ))
Немного знаю С/С++ (родоначальник все таки :) ).
Кое-что пилил на Питоне, ORM например. Сталкивался с SQL, в основном PostgreSQL.

В случае чего, я могу выступить в роли более опытного напарника, для тех кто только недавно начал, и помогать консультациями в любом виде. А в случае начала изучению уже именно Django или другого фреймворка, то от совместного освоения не откажусь.

Я хочу!=D Прохожу курсы на корсере по пайтону, читаю несколько книг по этому языку, да и в целом очень интересно. Скайп: igor.vladymyrov1

Я хочу вивчати!
Скайп: mpodanev
Основи програмування на С++, трохи HTML

было бы неплохо, а может еще попутно кто нибудь посоветует курсы по питону в харькове ?

Начни с Лутца. Если еще не знаком с типами данных python, читай Лутц М. «Изучаем Python».
В этой книге самый базис, очень много воды, очень много страниц, но оно того стоит :)
Если уже немного знаком с Python но еще сомневаешься в некоторых его моментах, читай двухтомник Лутц М. «Программирование на Python». Тут уже наведены более практические примеры применения данного языка. После того, как поймешь что и как работает, регистрируйся тут www.checkio.org и начинай решать задачи. Удачи!

Будь ласка, тільки не це. Ніякого Лутца, я вас прошу. Лише відібєте будь-яку бажання продовжувати. Це ж нудота =(
Почніть з google python class, якщо маєте попередній досвід — дуже цікаво і одразу дає зрозуміти що до чого.

Лутц і справді мені не дуже сподобався, я тут найшов книжечку A Byte of Python. Вона й не велика і охоплює майже все що в Лутц.

Возможно Вам показалась книга «нудной», потому что Вы вместо того, чтобы «работать с книгой», просто напросто её читали? А это, попрошу заметить, разные вещи!

Книга нудна трохи більше, ніж повністью, тому що вона — довідник. З такими книгами працюють, коли є конкретна потреба дізнатись, щось конкретне. І навіть тут stackoverflow і пайтон доки значно краще роблять свою справу. Радити новачкам для того щоб *швидко* ввійти в пайтон Лутца, це все одно, що починати відповідь на питання «як життя» з дати свого народження. Значно, значно краще dive into python 3.
**Власний досвід — ще жоден джун, який казав, що читав ВСЬОГО Лутца і з яким я проводив співбесіду не пройшов останню. Сприймати це як жарт, звісно)

Вы вообще открывали эти книги? А то мне кажется Вы что-то напутали, т.к. «Изучаем Python» и «Программирование на Python » это ничто иное, как «Учебники», но никак не «Справочники». И учебники эти, признаться честно, довольно таки хорошие и заслужили отличную репутацию во всем мире.

Я перепрошую, але ми зараз будемо сперечатись з приводу смаків в технічній літературі.
Так, відкривав, так читав. Але вибачте, як можна радити книгу де 2 томи, кожен з яких більш як на 1к сторінок для того щоб швидко — наголошую на саме швидко — ввійти в світ пайтону?
Моє не те що негативне, але не зовсім позитивне ставлення до цих «трудів» не обмежується лише моїм досвідом.

В таком случае, попрошу внести ясность: где в данной теме указано, что человек хочет

швидко — наголошую на саме швидко
изучить язык?

А де вказано, що він взагалі хоче читати якісь книги? Він же наче шукає колег для вивчення. Ми обоє відхилились від теми, тому що, я не думаю, що автор шукає бажаючих для спільного читання книг по пайтону, які б вони не були.

Так дійсно тема трошки про інше)

В конце темы написано следующее:

Можливо в кого ще будуть якісь пропозиції я відкритий для ідей)
Предложение внесено! Спасибо за внимание! :)

реально мужчина тему говорит, внес предложение читать, не хотите не читайте )

А що ви порадите для початку прочитати?

Я б радив dive into python 3 + google python class + flask mega tutorial (або книга від автора цього туторіала — web development with flask), якщо хочете веб.

Вы вместо того, чтобы “работать с книгой”, просто напросто её читали?
Я так розумію ви мали на увазі під “працювать” виконувать всі прімєри в книжкі ускладнювать їх і тому подібне?

В сети есть очень много информации и рекомендаций о том, как работать с книгой.
От себя могу сказать, что нужно «внимательно» читать и «вникать», а не спать :) При этом важно не перегружать мозг (см. ’спать’), не читать по 10 глав сразу. Если в книге встречаются какие нибудь примеры, обязательно вбивать их в компьютер (таким образом, мало-помалу набивается рука), даже если они покажутся Вам элементарными и не удостоенными чести быть вбитыми в компьютер. После главы, обычно идут различные задачи для самопроверки, которые желательно решать! Многие эти моменты, к сожалению, игнорируются. После прочтения какой либо главы, задайте себе вопрос: Что я только что прочитал? Какие основные идеи пытался изложить автор? Попробуйте в двух словах пересказать главу. Это будет тренировать Вашу внимательность. Заведите какую нибудь тетрадь (либо файл на компе) и по мере прочтения, записывайте туда приблизительно следующее:
Глава 4. Введение в типы объектов языка Python:
— Изучил принципы работы с:
* Числами и методами для работы с таковыми ( описать, что за методы и какие операции можно производить с числами )
* Строками ( -//- )
и т.д.

При этом важно не подглядывать в книгу а именно записать, то, что запомнилось :)
Таким образом, когда вы что то делаете, мозг настраивается на работу (не см. ’спать’) и информация усваивается более эффективно.

Я трішки знайомий з Python тому мабуть почну з двотомника))

Я думаю, что для тех, у кого уже есть неплохой опыт в девелопменте, вместо Лутца лучше взять Дэвида Бизли «Python. Подробный справочник» ( www.ozon.ru/...ail/id/5664775 ). Там наверное только одна первая глава охватывает больше материала, чем весь Лутц (ну как-то очень много воды)

Доволі непоганий посібник, я трошки знайомий з python от тепер не знаю що на опрацювання взять Лутц-а чи цю книгу))

через тиждень буде PyCon — конференція по мові Python...
в її межах буде воркшоп DjangoGirls, де можна буде повчитись Django.

Жаль, регистрация на DjangoGirls уже закрыта. Что-то не встретилась инфа раньше...

матеріали доступні всім охочим, якщо є бажання можна пройти самостійно)

я считаю, что чай лучше пить juinior/trainee python в чьем-то уютном офисе :)

Да вот только python-джуники мало кому интересны :(

а вы поищите.
лучше всего — какого-то Senior, чтобы он вас себе взял под крыло и научил.
По личному опыту, за полгода вы станете незаменимым для него. Разумеется, вы должны прийти подготовленным

Нам цікаві, постійно відкрита вакансія. Але доволі часто джуни нехтують базою і пройшовши туторіал по фласку вже вважаюсь себе пайтон девами.

По сути, я и есть такой джун (посыпаю голову пеплом), сейчас благодаря фидбеку одного из тимлидов изучил ту самую базу (Dive into Python, блоги пайтон девов с объяснениями генераторов, декораторов и прочих вещей, которые в книге не описаны), и хочется еще пинка в нужном направлении

якщо прочитали

Dive into Python
і можете говорити на тему декораторів, генераторів і ооп. То раджу добре засвоїти основні протоколи: менеджери контекстів, ітератор, дескрипор, трішки прочитати про багатозадачність в пітоні і приходити до нас на співбесіду)

А ніхто не хоче разом заробляти гроші пишучи на Python?

Відчуваю таких бажаючих море)) (Жаль я поки що трішки Python вивчив)

Какие есть предложения?

1) Став лінух — www.ubuntu.com/...ownload/desktop
2) Завари чай із ромашки
3) Починай читати www.djangobook.com/.../2.0/index.html ;
PS. Вибери БД з яким хотів би працювати і бажано ще одну-дві — подивитися і потестити як працюють).

1) Вже стоїть)) давно уже)
2) Думаю багато треба чаю))

При чем тут Django, если человек задался целью изучить Python?

людина цікавиться вебом, це можна побачити по репозиторію на гітхабі і тому, що він знає

HTML5 CSS3
...

Так мені цікавий веб але Python я хочу вивчить не лише як для веб але спробувати себе і інших напрямках.

ніхто не ставить ніяких обмежень...
веб, може бути тільки частиною проекту)

Не думаю, що прям джанга найкращий спосіб ввійти у веб з пітоном. Краще почати з бази wsgi і чогось накшталт фласку або ботл. А потім вже джанго, піраміда або зоуп.

цікаво чому? я з нього почав, ніби задоволений)

Все ж це доволі велика система направлена на середні-великі веб застосунки. Нічого не хочу сказати проти джанго, хоч він мені і не подобається. Все ж це один з найкраще написаних проектів на пайтоні, та й саме завдяки джанго пайтон став більш-менш популярним.
Я б просто починав з голого wsgi, або з фласка лише тому що там менше «всього»)

Просто в такому разі вже можна вчити те, що пригодиться в майбутньому.
А так треба буде перевчатись...

добавить джунам еще больше каши в голову, ну ну
не всем нужен хардкор, да количество проектов на django не в пользу flask и ему подобных, это уже следующая ступенька, но никак не первая
django для старта — идеальный вариант

тим більше з огляду те, що на DjangoGirls за 1 день навчають дівчат майже «з нуля»... то цілком реально...

мабуть дiвчата дуже страшнi

Після проведення, напишу статтю про це...
Думаю, що не все так погано, як ви описуєте...

Ну судячи з їнього сайту різні. Навіть один можливо транс. blog.djangogirls.org/...elle-delescolle

Фласк додає каші або wsgi? Як на мене, то обєктна модель в пітоні додає каші, а то — доволі прості речі. Про кількість проектів — це не показник, на пхп їх на порядки більше.
Моя особиста думка, що фласк значно простіший і в опануванні і в розбиранні як він працює.

Чому ніхто не каже про кількість велосипедів, які знадобляться при кодінгу з flask?
Якість цих велосипедів від джуна, продовжувати чи самі здогадаєтесь?
Про дівчат, то був жарт :)

Велосипеди погані в продакшені, а не на етапі навчання.
А чому ви вважаєете, що з фласком прямо знадобляться останні? Можна приклади будь ласка?

У django є багато дрібних так корисних речей, краще подивитись на реалізацію від авторів, а потім спробувати щось своє.
Але частіше буває зовсім навпаки, дочитав до 100 сторінки Лутца, та пішов кодити свій фреймворк з блекджеком та...

Ну, я згоден, краще йти писати свій фреймворк вже після того, як побачив декілька доволі популярних реалізацій, та й то, якщо дійсно розумієш навіщо це.
Можливо ви давно дивились на фласк, бо з екстеншенами тут дуже добре, комьюніті зараз його дуже, що називається форсить. Я ще не зустрічав такої проблеми де б не було готового рішення. Проблема навіть в протилежному — те що для багатьох цілей є певна кількість майже однакових інструментів. І це навіть наслідок, бо проблема в тому, що немає чіткого нагляду за екосистемою. Лише зараз робляться перші кроки в сторону чогось типу Django foundation, щоб був нагляд за чистотою і цілісністю проекта не лише як фласка, а й супутніх додатків. Це дуже молодий фреймворк в якого навіть ще немає стабільного релізу, але рухається він в правильному напряму.
Хоча це все «тлен», бо wsgi концепція вже застаріла сама по собі і все одно майбутнє за asyncio)

djangbook лучше не трогать. Он древний. Там 2.0 только в названии поменяли. А так:


Since then it has languished and, in places, is extremely out of date. We are working on getting the book updated to cover Django versions 1.4, 1.5, and beyond.
и судя по репо никто не работает над обновлением книги.

А разве самый мейнстримный сечас не 1.7?

вірно, і саме про це пише Дмитро...
але в тій книзі

1.4, 1.5

2.0 — это про версию самого djangobook.com, ну там только по URL-у видно.

Підписатись на коментарі