Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Яка зараз ситуація з Unity-девелоперами в Україні?

Маю надію, що до ентерпрайз-мафії, де за 20 фіксів на місяць платять 3к, ще далеко і хотів би спитати, чи можна вкластися в $3-4к за всю програмну частну, враховуючи що є купа готових префабів і скриптів на будь-який смак. Тобто потрібна людина яка добре робирається щоб все зкомбайнити і підправити де потрібно. Можна було б і самому спробувати, але вже нема молодіжного запалу розбиратися з усіма підводними каменями і винаходити велосипеди, щоб потім через рік оглянутися,і зрозуміти наскільки все просто :) Хотілося б знайти людину, яка вже набила шишки і готова отримати гроші ))

Спілкувся з декількома кандидатами, готовими працювати за $1-1,5 на місяць, але рівень мені здався не задовільним.

Уточню, що цей топік не для пошуку працівників, а для оцінки ринку праці людьми, які вже мали справу з Юніті.

П.С. проект — мультиплеєрний шутер (яких як гною) , just for fun, тому виділяю такі смішні суми. +ще ж на художників треба потратитись.

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

начнем с того,что «куча готовых префабов и скриптов» с ассетстора — это не панацея,там столько гов*а встречается,что легче самому слепить,чем рыться в чужом.
не понимаю — а нафига покупать такой проект,когда можно «взять и посмотреть его в ознакомительных целях» — все равно модели и текстуры менять надо,в код ни кто не смотрит.
по срокам — месяца два займет,опять таки — смотря что за диздок.
по ценам — можно и на этом экономить,если нужно нарисовать «Cеятеля» (пароход «Скрябин»)

Один сервак для мультиплеерного шутера который сможет держать хотя бы 20×20 игроков и при том иметь лоу латенси пишется с нуля около 2-3 месяцев двумя девелоперами. А это как минимум $9000

Шутер по мотивам АТО в Украине?))

Добре, переформулюю.
Припустимо я купив ось цей проект www.youtube.com/...90hhqacNIHICUWw
мені зробили арт (карту, персонажів і тд). І в мене залищилось 4к щоб найняти Юніті-девелопера на місяць-півтора. Що він може зробити за цей строк? Нічого?
Ок, 8к , два місяці.. Знов нічого?

Два месяца, возможно, на то, чтоб сделать прототип (глючную альфу), возможно, даже без возможности игры по сети.

Плюс никто не видел что там внутри того движка, может оказаться, что дешевле будет написать с нуля, чем разбираться в его косяках.

Плюс никто не видел что там внутри того движка, может оказаться, что дешевле будет написать с нуля, чем разбираться в его косяках.
Це не двіжок, це проект на Юніті, і потрібна людина яка вже розбирається в ньому, а не тільки збирається. З нуля взагалі не розглядається.

Ви звязані з геймдевом? Скільки часу займає написання простого ramp-шейдера на GLSL, наприклад?

Когда-то был связан. Сейчас, к счастью, сижу в энтерпрайзе, закрываю 20 тикетов за месяц и зарабатываю 3К.

Скільки часу займає написання простого ramp-шейдера на GLSL, наприклад?
Понятия не имею, к чему этот вопрос?

Если натянуть арт на то что представлено по ссылке — то легко. Если начинаются правки — то все зависит от правок. Может же еще захотеться «вот такую штуку» которая потянет пару месяцев. А могут быть и минутные правки. С вашим бюджетом есть большой риск и деньги потратить и до ума не успеть довести. Практически на кофейной же гуще гадаем. Ни ТЗ, ни состояние проекта не видно.
Нормального дева на удаленку можно за 2к найти. Если у вас есть до 8к и повезет найти не распи**яя, то вполне можно доделать (опять же, смотря что хотите и в каком состоянии оно сейчас). Что там за сервер (и есть ли вообще), что вы ожидаете от UI, насколько вас устраивает все что там бегает сейчас.
Если дев не щупал то, с чем предлагается работать — то как минимум неделя все это собрать в голове. Примерно так.

Можно, если зажечь энтузиастов-мододелов, а на 3-4к обмыть. Не уверен, как это сказано с Unity, тот же Skywind на движке Skyrim — впечатляющее творение, которое разрабатывают 100+ энтузиастов, здесь и разработчики и QA и художники и voice talents.

3-4 это просто смешная сумма для игростроя и валидная в случае, если у вас есть наработки и очень детальная спека, а также умеренные желания. «Можно грабить кОрОваны» не подходит.

Можно обратиться в Ubisoft и спросить у них, сколько будет стоить или что делать, они ответят.

Вибирайте, або

на місяць платять 3к
або
рівень мені здався не задовільним
П.С. проект — мультиплеєрний шутер (яких як гною) , just for fun, тому виділяю такі смішні суми. +ще ж на художників треба потратитись.
Да вы мечтатель!
А на написание сервачка для мультиплеерного шутера вы сколько денег в бюджет заложили? :)

сервачки уже є готові написані, за 50 баксів. Я ж кажу, префаби є на будь-який смак, задача вибрати найбільш оптимальні варіанти і це все докупи згребти.

www.youtube.com/...h?v=hi_ciyzwHAk
можу купити цей прожект, напхати своїм артом. Але все ж хочеться деякі зміни в геймплеї, пару оригінальних шейдерів ітд.

А где за 50 баксов можно найти сервачок для мультиплеерного шутера, да еще который допиливать не надо? Поделитесь :)

www.assetstore.unity3d.com/...rch/multiplayer
Ви тісно працювали з Юніті і все за посиланням вище, по вашому, — повна лажа?

Да, есть опыт с Юнити в области 2D игр.

www.assetstore.unity3d.com/...rch/multiplayer
Ок, по аналогии — если я прикачу вам кран, камазов несколько, кучу другой строительной техники и все необходимые материалы, вы мне построите десятиэтажный дом за 50к баксов?
деякі зміни в геймплеї, пару оригінальних шейдерів
тянут за собой тонну нюансов и часов работы
чи можна вкластися в $3-4к за всю програмну частну
определенно нет
вже нема молодіжного запалу розбиратися з усіма підводними каменями і винаходити велосипеди
та
проект just for fun
 — в мене когнітивний дисонанс ))

Ігри такого плану як мультиплеєрний шутер — це досить складна річ, і я не думаю що ви зможете вкластися в вишеозначену суму, спробуйте для фану створити щось попростіше, тим більше якщо у вас немає досвіду в геймдеві, — ну якийсь сінгловий платформер — їх теж як гною ))

Підписатись на коментарі