Шукаю команду для стартапа у Львові

Всім привіт, виникла проблема, де знайти партнера чи команду для стартапу в свому місті, якому буде так само цікаво працювати над проектом. Появилась хороша ідея, це не зовсім стартап, колесо не придумав, але без програміста не обійтися. Сам займаюся веб дизайном, тому все що з тим пов’язано буду робити самостійно. В двох словах потрібно зробити веб конструктор на (javascript, php), вся ідея не лише з іт сферою, всіх деталей я тут розказати не можу. Найняти програміста немає можливості, і його має цікавити створення і розвиток проекта.

Детальнішу інформацію в приват, ще детальнішу при зустічі. Якщо когось цікавить прийняти участь в стартапі, і ви зі Львова пишіть сюди: makskorotinskiy@gmail.com

👍НравитсяПонравилось0
В избранноеВ избранном0
LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Сам займаюся веб дизайном, тому все що з тим пов’язано буду робити самостійно.
Зроби дізайн MVP — те що можеш сам, потім покажи і програмер буде бачити що ти не просто «ще один стартапер з ідеєю» і можно буде про щось розмовляти

Дякую, я спробую. Але навряд чи хтось схоче інвестувати в ідею, без початкових розробок чи прототипів.

Никто не будет не только инвестировать а и вообще с вами работать. Изложите суть задачи — никто вашу идею не украдет. Тогда кто то может и заинтересуется. Бегать за вами узнавать что там никто не станет. Особенно опытные програмисты у которых хватает своих дел.

Никто не будет не только инвестировать а и вообще с вами работать. Изложите суть задачи — никто вашу идею не украдет. Тогда кто то может и заинтересуется. Бегать за вами узнавать что там никто не станет. Особенно опытные програмисты у которых хватает своих дел.

Я вас розумію, та я написав "

Детальнішу інформацію в приват
" людям яким цікаво, ті питають.

Подписаться на комментарии