Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Перепоступання після 2 курсу

Після 1,5 роки навчання на гуманітарній спеціальності в СНУ (Луцьк) я задумався — а чи потрібна мені ця спеціальність? Всеодно по ній не працюватиму! Я давно цікавлюся програмуванням (ще у школі кодив), маю технічну освіту з відзнакою (коледж), і взагалі — я радше технарій, а не гуманітарій.

Я вже переглянув різні варіанти вчитися програмувати: ШАГ, заочна освіта, самоосвіта. Проте найбільше схиляюся до варіанту покинути свій універ і перепоступати в інший ВУЗ. Мені подобається Львівська політехніка. Благо, мій універ таки вчить вчитися, тому ЗНО мені нестрашне.

Що ви думаєте про таке запізніле перепоступання?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Доброго дня підкажіть будь ласка я поступив в коледж на 2 курс на відділення агроінженерія чи зможу я після року навчання подавати заяву на переведення в університет на ту саму професію , що при чому я втрачаю ?

Доброго дня підкажіть будь ласка чи зможу я після 2 курсу в коледжі перевестися в університет , якщо напрямок агроінженерія , що про цього я втрачаю

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Я учусь на третьем курсе в колледже. Хотела пойти на работу на полный рабочий день, с условием что буду все сдавать и учить. но мастер закатила истерику что или я учусь и работаю после учебы, или чтобы я забирала документы. Подскажите, как лучше поступить?

На які спеціальності можна перевестись з бібліотекаря після 2 курсу??

Пішов після 11 в агротехнфчний коледж на 2 курс, але зараз бачу, що не моє, хочу перевестись до іншого нз. Чи віддадуть мені документи в коледжі, і чи зможу я перевестись?

Чи віддадуть мені документи в коледжі

Віддадуть. Це ж твої документи а не їх.

і чи зможу я перевестись?

А то вже залежить куди...

Я поступила в педколедж зараз на першому курсі але вже розумію що це не моє, хочу перевестись в інший коледж на фінансиста) що робити до кого звертатися

Такі питання краще ставити на автомобільних форумах

В ЦЬОМУ РОЦІ ПОСТУПИВ НА 2 КУРС МЕДУНІВЕРСИТЕТУ СТОМАТОЛОГІЯ. В ЯКИЙ ВУЗ Я ЗМОЖУ ПЕРЕВЕСТИСЯ?

Капс означає крик. Не кричіть, будь ласка.

Якщо я подам заяву на перкведення до іншого внз ,але там мені відмовлять у бюджеті чи зможу я продовжити навчання у своєму внз ?

я студент 2 курсу політехнічного коледжу чи можу я після другого курсу (після здачі ЗНО) поступити в нафто-хім коледж (на другу професію) і на який курс мене переведуть. якщо хтось з таким стикався прошу відпишіть .......

Добрый день, учусь на первом курсе Медицинского институт, уже заканчиваю первый курс и понимаю, что не мое. Хочу перевестись в другой ВУЗ на другую специальность. Возможно ли это без потери года обучения и бюджетного места при условии ликвидации академ. разницы?

Я студетка 1 курсу в коледжі чи можливо таке, що на 2 курсі я здам ЗНО, мені віддадуть атестат і я поступлю в універ?

Навчаюсь на 1 курсі на бюджетній формі. Хочу і планую переводитись на 2 курс в інший університет. Чи є хоч якась ймовірність того, що мене переведуть на бюджет? Можливо щось від мене може залежати, щоб шанс був більший? Допоможіть, будь ласка

якщо є вільні бюджетні місця то переведуть

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Мен хтось дасть відповідь???...

звичайно Вам дадуть відповідь на кафедрі того універу, куди хочете перевестись. Спробуйте.

Я студентка уже другий раз. І поступила ще раз вчитись, але я вже провчилась 1-й семестр, я зможу перевестись з 2019 року у другий заклад???
Це можливо??...

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Я студент першого курсу, скажіть будь-ласка якщо я покину зараз навчання(1 семестр) чи зможу я перепоступити на інший факультет без здачі зно (в 2018 здавав). Я це зможу зробити разом з усіма влітку, чи є якийсь інший шлях?

В мене нажаль, сталась прикра ситуація, вигнали з коледжу " Готельно-ресторанної справи " я був 3 курс, є можливість кудись поступити, хоть в бурсу ? Хоть навіть і не по тій професії, просто хочу ще вчитись ( мені 19 )

Олеський Професійний ліцей(смт.Олесько) приймає всіх незважаючи скільки тобі років

Я хотів запитати а якщо я закінчив 2 курса фізрука чи зможу я після 2 курсу уйти і поступити в інститут.

Гуманитарное образование (филология в частности) гораздо важней чем люди обычно о нем думают. Имхо нет смысла бросать текущую учебу и терять полтора года. Все равно всё техническое по сути нужно учить самому, даже если официально учиться на технической специальности.

Лично знаю отличного специалиста который закончил музыкально-педагогический, потом «Академию Шаг» (не реклама, просто констатация факта) и успешно работает lead software developer в одной из стран Европы. По сути все решает только стремление и упорство.

Конечно все зависит от конкретных обстоятельств и это все мое ИМХО.

дайте, хто-небуть розяснення, якщо дитина начається на контракті в коледжі після 9-го класі і не здасть зно, що робити

Іти працювати, адже на сьогодні важливо здати ЗНО, щоб навчатися і здобути професію в бажаному у вузі. Не таке страшне ЗНО, як про нього ходять легенди варто лише вчитися, а не байдики бити.

Порадьте мені будь ласка. Я поступив в коледж після 9 класу навчаюсь на 1 курсі на спеціальності електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. Недавно захотів поступати в Університет Внутрішніх Справ на факультет підготовки фахівців для підрозділів слідства. Порадьте, що робити здати ЗНО після 2 курсу і поступити туди чи до вчитись в коледжі?

Я ось хочу, перевестись в другий коледж на іншу спеціальність після другого курсу, і в мене питання:1)чи зможу я перевестись так само на державне(я в свому коледжі на державному)
2)чи переведуть мене на 3 курс чи я знову буду 2 курсом
3)як працює академічна різниця

Чи можу я після першого курсу в коледжі( після 9) здати ЗНО і поступити в інший коледж?

Порадьте і мені. Я зараз студент 2 курсу спеціальності «прикладна математика». Я задумався про те,щоб перепоступити на "програмну інженерію",але не знаю чи воно того варте. У мене в програмі є програмування,але його не так багато як би мені того хотілось. Тому цікава ваша думка,як би ви вчинили на моєму місці
P.S я державник

Продовжуй вчитись на прикладній. Воно дасть свої плоди в майбутньому. Всерівно що прикладна що інженерія не зробить з тебе висококласним спеціалістом після завершення.

Так вроде бы сложнее будет свалить отсюда с прикладной математикой, это же не совсем профильное образование, для визы может не проканать.

можливо і так не вникав в такі подробиці. Але що стосується самого навчання то різниці немає великої. Всерівно самоосвіта і велика праця для того щоб був результат.

по-моему вполне канает.
Кроме того не на все же смотреть с точки зрения «свалить».

Профильное. Для свала считают количество часов по определенным предметам.
Я подавался на гк на основании диплома (стажа не хватало) — без проблем

Доброго дня. У мене є запитання. Якщо я навчаюсь в одному місті на 1 курсі на державному і якщо я його закінчу чи зможу перевестись в інше місто на 2 курс хоча б на платне?

Добрий день така ситуація я вчуся в коледжі на другому курсі. Колись на першому курсі нам викладач росказував що після сесії можна перевестися в університет на такий самий курс тільки потрібно здати екзамени визначити акредатацйну нерівність якось так вроді... чи дійсно це можна зробити??????77??? відпишіть будьласка

можна, питайте той деканат куди хочете вступати

я сам навчався в нархозі (кнеу) 1 рік і більше не витримав — тупість, мажори, в універ ходять в основному тусуватися, не те що наука/освіта відсутня у принципі, немає навіть рівня середньовічної просвіти. імхо, заповідник абскурантизма :) серед студентів розмови банальні — хто краще потринькав попочкині бабки. кароч, я забив, кинув за власним бажанням і поступив на 1 курс мехмату шевченка, успішно закінчив його і ніколи не шкодував про це :)

я сам навчався в нархозі (кнеу) 1 рік і більше не витримав — тупість, мажори, в універ ходять
А куди пішли навчатися після цього невдалого досвіду?
кинув за власним бажанням і поступив на 1 курс мехмату шевченка
кну ім. т.г. шевченка, механіко-математичний ф-т

Якщо таке питання постало, то 100% треба.
Якщо не зробите цього, то потім будете себе картати, що могли, а не зробили))

Якщо кількість іспитів академрізниці більше 4-5, то не візьмуть на той же курс (хоча хто зараз по закону робить?). Спочатку вступати треба буде, але на початок 2-го, якщо по-знайомству

Якщо кількість іспитів академрізниці більше 4-5, то не візьмуть на той же курс (хоча хто зараз по закону робить?). Спочатку вступати треба буде, може і на початок 2-го, якщо по-знайомству

я на перший курс збираюся поступати. академрізницю здавати неможливо, бо я вчуся на психолога

Рекомендую прочитать любые обзоры о том какие специальности будут востребованы лет этак через 20. Программисты там как телевизионные мастера сейчас...

Заочка (иногда она даже бывает бесплатная), Coursera и вперед ))

ШАГ
Сначала убедитесь, что у вас есть знакомый юрист, боевая мама, и диктофон:
dou.ua/...ms/topic/11490

читав цю статтю десь місяць тому. відлякнуло)

Після 1,5 роки навчання на гуманітарній спеціальності в СНУ (Луцьк) я задумався — а чи потрібна мені ця спеціальність?
Шедевр просто. А коли поступав, тобі в голову не прийшо задуматись над цим самим питанням?

Как будто человек в 16-17 может трезво оценить что ему нужно, а что нет. Судя по выборам начиная с 1991 года наш народ в любом возрасте не способен к анализу.

Как будто человек в 16-17 может трезво оценить что ему нужно
Может. Есть много прецедентов.

То вдача, ніяким мозком в такому віці і не пахне.

За прикладами далеко йти не треба: dou.ua/...ms/topic/11918

Це радше виняток, ніж закономірність

З приблизним напрямком освіти, по крайній мірі розділення технічні/гуманітарій оприділяються заздалегідь до поступлення. Ніякий це не виняток. Тому підтвердженнаям, наприклад, слугують десятки тисяч поточних студентів КПІ, які будучи ще школярами пройшли через ФДП(факультет довузівської підготовки), що означає що вибір і активні дії приймались до 16-17 років.

Я теж пройшов ФДП і з 1997-го вчився в КПІ. Маю диплом акустика, працюю як QA і досі маю сумніви щодо обраного шляху. Принаймні, я впевнений, що не варто було одразу після школи йти до університету. Ну як можна 23 роки тільки навчатися і жодного разу не перевірити свої навички у реальній справі? Як можна зрозуміти, чим ти хочеш заробляти на хліб з маслом поки і без масла не виходить?

я знав, що хтось таке спитає) за мене вже відповіли — не думав, що мені потрібно. вибрав для здачі ЗНО предмети, які не боявся здавати, а потім поступав туди, куди вони підходять. при цьому сім’я, друзі думали, що я піду на програмування чи далі на електротехніку

Спробуйте піти до деканів факультетів і поговорити з ними з приводу переводу (це коли ви забираєте документи з одного ВУЗу і даєте в інший, для цього треба мати згоду декана і здати різницю в предметах(якщо є) ). Одна моя подруга просто постукалась до декана, сказала, що її не влаштовує її ВУЗ і декан зголосився її взяти (після закінчення 2-го курсу через різницю програми була зарахована на 2-й курс в іншому вузі і здавала багато екзаменів -різницю програм). Ясно, що в Вас нетехнічна спеціальність, а переводитись Ви будете на технічну, але спробувати варто.

я думаю, що це не варіант.
1. у мене, як ви замітили, за плечами 2 роки нетехнічної освіти, котра не має відношення до програмування
2. перевестись можна лише на платне, а я стипендію хочу

По нынешнему закону об образовании перепоступление запрещено. На бюджет. На контракт поступай куда хочешь, а на бюджет просто так уже не поступишь. Если только, например, попробуешь «потерять» аттестат и паспорт и восстановишь их — на документах будут новые цифры (серия и номер) и мб так ты в ЕДЭБО не засветишься и сможешь претендовать на бюджет.

Ох, как бы я хотел, чтоб ты был прав :) Надеюсь я лшибаюсь и неправильно трактуют закон об образовании.

переводитись зараз не можна. я сам хотів перевестись,але сказали що не можна

Ось що кажуть юристи. Те ж саме кажуть у приймальній комісії мого вузу.
п.1 ст.4 Закону України «Про вищу освіту» Громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі в межах стандартів вищої освіти, якщо певний освітньо-кваліфікаційний рівень громадянин здобуває вперше. Вони вільні у виборі форми здобуття вищої освіти, вищого навчального закладу, напряму підготовки і спеціальності."
Отже, відповідно до вище наведених статей, ви маєте право забрати документи з вашого університету і вступити заново до іншого ВНЗ для здобуття освіти за кошти державного бюджету.
Це, до речі, з нової редакції закону, бо фрази «в межах стандартів вищої освіти» минулого року не було в даному пункті.

Підписатись на коментарі