Стартап шукає команду!

Всім привіт, шукаємо команду, щоб дати життя ще одній ідеї, читайте ідею, внизу наші контакти!

Ідея дуже проста — це мотиваційний сайт, який допомагає людям досягати своїх цілей. Людина заходить на сайт, реєструється, заповнює форму своїх цілей, що вона хоче добитися за цей тиждень, місяць, рік, чи будь який інший термін. При тому мотивують себе певною сумою, гроші зберігаються на сайті в зблокованій формі, якщо по закінченню поставленого терміну ваші цілі не виконуються, гроші вам не повертаються, ці гроші йдуть на благодійність (чи інші корисні речі, можливо краще дати список з вибором користувачу), а сайт заробляє %. Якщо ви виконуєте ваші цілі, то гроші вам повертаються. Також на сайті буде присутня система балів, рейтинг успішних. За успішно виконані цілі, сайт буде давати подарунки. Ще ми плануємо додати можливість, щоб люди могли виконувати цілі разом, та знаходити людей зі схожими.

Виконання буде ґрунтуватися на системі честі і чесності. Також потрібно буде привести певні докази, фото, відео, відповідати на деякі питання: «як ви це зробили» «на скільки вам було важко» «скільки потрібно вам було часу» і т.п. Твої друзі зможуть переглядати твої цілі, тому якщо ти збрехав то тобі буде соромно на сам перед перед самим собою, друзями та іншими людьми які підтримували тебе в досягненні своїх цілей. І ці гроші вже не підуть на благодійність. Все, совість і карма тобі спокою не дасть, а для багатьох людей це важливо, і це їм не дасть збрехати.

Нам потрібні, Back-end, Front and розробники. Пишіть також ті хто відчуває що може нам чимось допомогти в реалізації ідеї, словом чи ділом. Бажано щоб ви були зі Львова, тому що потрібно буде постійно зустрічатися. Якщо у вас виникли питання, по пишіть в приватне повідомлення.

Всім дякую за відгуки. Я думаю тему можна закрити!

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

сам я штрафы не люблю, больше по плюшкам. но вот вам на заметку, может пригодится www.beeminder.com

Пользуюсь сервисом SmartProgress, какие принципиальные отличия?
P.S воспользуйтесь их опытом, многие покидают сервис через месяц (кроме тех кто деньги оставляли на сайте) — so investigate it!

Настоящее стремление всегда основано на личных внутренних причинах, которые кроются в мировоззрении.

Сам использую данный подход (система штрафов). В принципе работает если не жалеть себя и свой карман.

Штрафы идут на покупку новых iOS устройств небось?

Нет, идея штрафов у меня такова, что я просто лишаюсь указанной суммы штрафа.

Плохо. Пообщайтесь с хорошим психологом — ваша схема мотивации никого не смотивирует.

Чтобы система начала пинать человека, ему надо зарегистрироваться, сделать детальный план, а затем еще и приготовить полноценный отчет. Слишком сложно для людей, у которых не хватает мотивации.

Да и наказание плохое — мы не вернем вам деньги. Выглядит как развод. А если я отдам 10К баксов, а вы решите их зажать, аргументируя тем, что доказательства плохие или не в срок? Так что, никто вам денег не даст.

Монетизация плохая. Деньги на благотворительность, а себе процент. Лучше забирайте все деньги себе. Вряд ли их у вас будет очень много.

Еще важный момент. Вы должны человека наказывать! Что ж это за пинок, когда чел думает «я план не выполню, но мои деньги не пропадут, а пойдут на баготворительность». Лишний повод ничего не делать: если ничего не делаешь — значит помогаешь людям.

Ну и в добавок, куча конкурентов и аналогичных сервисов.

Есть десятки способов мотивировать людей, но вы выбрали, пожалуй, самый глупый: если ты ничего не сделаешь, мы отдадим твои деньги на благотворительность... Я вообще думаю, что вы никого и никогда в жизни не мотивировали.Только так можно оправдать столь глупую идею.

Автор, давайте так, вы мне даете $10000, а если ваш проект провалится, то я вам их не верну. Представляете, какая у вас мотивация будет!

А если взлетит, то 10к для него будут копейки. Беспроигрышный вариант.

Це для мене не мотиваційна сума, бо таких грошей в мене немає. І гроші вам би не дісталися, лише %. В атмосфері людей які цілі виконують, ти входиш в азарт. Я б ставив цілі поетапно, не зразу скакати вище голови. Ви заставляєте гроші не для мене. А для себе і учасників, підписників, які ваші цілі бачать. А в таких випадках, якщо ви хочете зі мною посперичатися, читайте нище, як це можна було б зробити.

Я возьму, сколько есть, не вопрос. Просто сами подумайте, если я пишу сайт о белочках, то я интересуюсь белочками, если я пишу сайт о триатлоне, то, наверное, я им тоже интересуюсь. А если вы пишете сайт про мотивацию и сами не желаете себя мотивировать (публично, чтобы будущая команда видела), то как думаете, взлетит такой проект?

черт, не могу найти пример в тему — была реальная история, как человек откуда-то из сибири приехал в долину, юзая свое мотивационное приложение

Новая волна стартапов и знакомств на доу?)

Потрібно бути відкритим до нових знайомств і вражень.

идея полный провал для нашего рынка ИМХО. Учитывая менталитет людей, то никто просто так не будет отдавать свои деньги только потомучто за месяц не научился ездить на велосипеде. Да и деньги это плохая мотивация особенно в наше время — зачем я буду отдавать вам свои деньги, если я могу их вложить куда нибудь получить за это время прибыль и еще и достигнуть каких то целей.
Доказательство выполнения цели — это вообще все очн субъективно и мне не будет стыдно если я обману сервис и скажу что достиг своих целей и верну свои 500$, зачем мне отдавать вам 500$ ?

Мотивація буде від того що ти будеш дивитися на сторінки людей які таким методом добиваються результату, автобіографія в онлайн. Тисячі книжок написані як міліонери добиваються успіху. А так на сайті ти зможеш подивитися як людина починала, кожну її маленьку ціль. Інші учасники зможуть пропонувати допомогу. Про докази, читайте внизу!

Я не думаю, что успешные люди которые будут достигать реальных успехов будут пользоваться вашим сервисом просто потому что у них не будет на это времени. А читать о том что у Егорки из Кривого Рога наконец то появилась девушка — не совсем интерестно :)

Из всех книг про миллионеров можно вынести одно — работай 24/7, будь упорным, сильным и иди к своей цели. Секрета как стать миллионером — нет, все дело в упорстве и удаче, и если я смог сделать миллионы на продаже домашнего варенья — то уже для другого человека это возможность будет закрыта.

Лучший мотивационный проект уже застолбил Стивен Кинг. Бизнес-идея изложена в книге «Корпорация «Бросайте курить»

Был уже такой старт-ап garage48.org/...winner-eastlabs из украины. Если хотите, дам контакты, поговорите и поймете, почему все не пошло.

Я вообще вот мое отношение к всякой мотивации: www.youtube.com/...h?v=FwvUnwJxIBI

я искал это видео что бы тут запостить !)

Валентин, полистайте нижче, там про нього вже говорили. І це різні ідеї, не путайте.

Извините, если еще раз продублировал. Идей разные — но суть в них одна, там монетизация была — что брали в месяц 5 грн за мотивацию, тут я ложу деньги заранее — что бы меня мотивировать. Поймите, что если мотивация есть — и я и в почте себе забью напоминания и буду делать то, что нужно, а если нет — то мотивации нет :)) У нас в штатах все толстые люди ходят с фитнесс-трекерами и вы думаете это им помогло ?

мне нравится этот стартап, хомячки сами принесут деньги и потом будут фабриковать доказательства, а мы им верить не будем и все бабло оставим себе ! cчас как раз начался курс на новоеде по технологическим стартапам. присоединяйтесь что бы не тратитьвремя на фигню

А можеш ше написати детальніше про себе — свій досвід у таких справах? — думаю буде зручніше ніж кожному про то питати приватно.

Напиши мені в приват і представся будь ласка. Тоді поговоримо.

У тебя скучное лицо! Тебе никто денег не даст! ©

Зараз не про гроші йдеться діалог. І вам мабуть в камеді клаб треба!

лол, а зачем тогда предприятие открывать? Суть стартапа- извлечь гешефт. Ой, только не надо про «я хочу помогать людям» и пр. Я так думаю , вы еще и баннерную рекламу размещать планируете? Плюс проценты,да?

Прочитай тему топіка, нагадую, якщо лінь самому прочитати «стартап шукає команду». А про гроші будемо говорити точно не з тобою.

Звичайно що рекламу тільки банерну будемо розміщати.

Кто ваши основные конкуренты?

Напишіть мені на пошту, якщо хочете детальніше поспілкуватися.

Вже ніби була спроба таке зробити
www.facebook.com/motify.me , ні?

ага, якщо коротко, то ось, чим все закінчилось: www.facebook.com/...630803686953782
Макс, звертайся, розповім детальніше

Залиш мені свої контакти, буду радий поспілкуватися!

Цей проект, це не зовсім те про що зараз йдеться розмова. Це як я зрозумів, це платна менторська програма, і на неї вже набрали бажаючих або проект закрили. Ідея ніби не погана, та не кожен може собі дозволити оплачувати ментора. Тим паче ментор до тебе не приїде, тому це лише для Киян.

Юрій, Дякую за посилання, я проаналізую. Схожі проекти є, я це знаю.

Еще бы посоветовала проанализировать smartprogress.do

проект закрився, лінк веде на інкубатор

Пишіть також ті хто відчуває що може нам чимось допомогти в реалізації ідеї, словом чи ділом.
Могу словом. Поищите подобные топики по DOU, их довольно много, где стартаперы без денег предлагают работать бесплатно и какая традиционная реакция аудитории на это предложение.

Конструктив — есть смысл поискать бизнес-ангела или другого инвестора, который поверит в вашу идею и даст необходимое финансирование, после этого вы сможете найти любых

Back-end, Front and розробники.
 и при наличии четких требований все будет реализовано.

Олег, так я бачив також багато постів на цю тему, і знаю що працювати безкоштовно ніхто не хоче. Та яка б там реакція не була, я впевнений що будуть люди яких це зацікавить і вони захочуть приєднатися, якщо повірять в свої сили. А ті хто хочуть заробити, їм мабуть потрібно йти на роботу чи шукати замовлення на фрілансі.

Тим паче я не пропоную мені допомогти і все, робити це не для мене а для себе в першу чергу. А найманий робітник робить це для замовника, називається «зробити на відє**сь», ось і вся різниця.

Бізнес-ангелів, інвесторів, і т.п — зараз шукати немає сенсу, потрібно команду, чіткий бізнес-план, та хоча б прототип, щоб ми спрацювалися як команда і побачили хто є хто!

Спробуйте подумати, чим ви кращі від багатьох інших подібних сайтів (перше, що згадав, smartprogress.do , у минулому smartprogress.ru). Чому саме ви маєте зацікавити тих, кого не зацікавили інші (наприклад, мене)?

Не взлетит.

Виконання буде ґрунтуватися на системі честі і чесності.
Також потрібно буде привести певні докази, фото, відео,
ВП.

Борис, Злетить чи ні, це ваша суб’єктивна думка, і це залежить тільки від нашої команди! Я вважаю що, будь якій ідеї можна дати життя, і зробити її прибутковою, але чи це вийде саме в вас — не відомо... Якщо у вас є якісь вагомі аргументи, і ви можете нам порадити як їх виправити, буду радий з вами поспілкуватися, контакти вказані вище.

Ми звичайно будемо думати як краще зробити з перевіркою виконаних цілей, і максимально автоматизувати весь процес. По системі «я зробив, чесне слово» — так, звичайно не буде.

Не зависит, потому что идея абсурдная сама по себе. Кроме того, я помню аналогичный проект, который с треском зафейлилился. Врочем, никакой команды вы не соберёте, если у вас нет денег, я гарантрую это, несколько десятков аналогичных топиков на ДОУ тому подтверждение.

Но совет дам, если во что бы то ни стало хочется бездарно потратить своё время, это стоит реализовать как группу в Фейсбуке/Контакте.

Розкажіть будь ласка про аналогічний проект який провалився, і якщо можна то джерело звідки ви берете таку інформацію. Я не виключаю, що могли бути схожі проекти які не пішли, чи зараз є в розробці, хто як підходить до вирішення, такий результат і отримує.

Ну да, буду я колупать форумы n-летней давности, что бы найти пруфы. Назывался, кажись, МотифайМи.

Врочем, никакой команды вы не соберёте, если у вас нет денег, я гарантрую это, несколько десятков аналогичных топиков на ДОУ тому подтверждение.
Якби я вже створив такий проект, я б там зареєструвався і з вами посперечався, ви б були моїм першим клієнтом)

Да х.ен бы я отдал кому то деньги под честное слово. Кроме того, мне жалкие мотиваторы вообще не нужны.

Борис, такі люди як ви завжди потрібні, я люблю критику. Аргументуйте свої відповіді. Можливо ви мені збережете купу часу та відкриєте очі на речі яких я не бачу.

Так я и проаргументировал: никому не дам денег под честное слово. Особенно какому то левому перцу в инете, которому потом придётся что то доказывать. Зачем мне такая извратная самомотивация, если достижение целей имеет несёт профит само по себе? Короче говоря — бред всё это.

Аудиторія спрямована в основному на дорослих, свідомих людей 18-40. Для лінивих студентів, та суперечок, які часто бувають в нашому житті. Також ми не виключаємо можливості мотивації, не грошима а ділами.

А свідомим людям точно треба таке? Ну а несвідомі не будуть платити так як знають себе. Ти би сам хотів заставляти гроші в такий проект? (Шоб потім доказувати шо вони мають бути знов твої).
На рахунок діл можна приклад (який буде вигідний проекту)?

Таке потрібно всім, всі ми ліниві, і у всіх є певні цілі на які ми забиваємо, чи відкладаємо постійно на потім, і не важливо твій вік. Так, я б заставляв гроші в такий проект, оскільки в цьому є ефективність і мотивація для виконання + якщо я виконую свої поставлені цілі я отримую певні бали, які потім можна обмінювати на подарунки. А якщо найти спосіб налагодити більш ефективнішу перевірку досягнень, то можна мотивувати за виконані завдання грошима людей які їх не виконали.
Якщо ти не готовий пробувати боротися зі своєю ліню то для чого ти прийшов на сайт?) Ти поглянеш, як інші люди виконують свої цілі і мотивують себе, тебе це надихне. Можна буде слідкувати за їхніми досягненнями. І ти робиш добру справу для себе, розвиваєшся, звичайно будуть помилки і наприклад з поставлених 10 цілей ти зробиш, лише 7. Тим самим ти зробиш добру справу, пожертву для дітей, чи старих людей, допомогу бійцям, багато кому можна допомогти, і для себе ти зробив 7 цілей, які б просто так не зробив. чи зробив би менше.
Ще один приклад застосування сайту, ти посперечався з другом та досяг своєї цілі першим, можна зробити що частину грошей друга отримаєш ти, чи ти отримуєш подарунок від проекту за гроші друга, щоб не зациклювати все на грошах, при тому все це публічно.

На рахунок діл, тут можна набивати аудиторію. І робити добрі вчинки. А способів монетизації є багато і для цього також можна підібрати.

Зараз ми говоримо за Україну. Чи я не зрозумів питання?

Сума чого?

При тому мотивують себе певною сумою

Сума будь яка, в залежності від своїх можливостей, і поставлених цілей, комусь мотивувати себе 50грн багато, комусь 500$ мало. Також цілі для кожної людини мають свої цінності, для когось «помиритися з батьками» — це вже ціль і комусь це важко зробити, іншому «навколосвітня подорож» — це ціль.

и выложить видео примирения?

И викласти вiдео примириння з батьками?

Фотографії буде достатньо. Не потрібно доказувати щоб забрати свої гроші. Ви ставите ціль яку бачать інші люди, ваші друзі і т.д. і коли ви її виконуєте, ви для себе і для них показуєте цю фотографію чи розповідаєте як все пройшло.

Підписатись на коментарі