×

Life страхування: за і проти

Зараз дуже багато страхових компаній(Alico, TAC, Граве...), які пропонують програми страхування життя, а також інвестицію в майбутнє. Все працює наступним чином, клієнт протягом страхового терміну вносить кошти, а після його закінчення отримує їх з відсотками. Оскільки гроші можуть знецінитись до кінця терміну, пропонують їх ідексувати, тобто збільшувати суму внесків. Розповідають що всі європейські країни і США користуються цим, що це варіант не державного пенсійного забезпечення.

А що ви думаєте про це?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Багато За і Проти. Вибирати Вам. Страхування життя- це фінансовий інструмент, який дозволяє зберегти, накопичити і отримати страхову виплату в разі настання страхового випадку. Щоб розвіяти ті Проти, читайте Закон " Про страхування". Стосовно невиплат- читайте договір і вибирайте той "продукт"( а їх багато), який задовольнить ваші потреби. Вибирайте міжнародні компанії, які є ключовими гравцями на ринку страхування.
Якщо цікавить питання банкротсва і виходу з ринку, то це теж прописано в Законі. Але з історії банкротства страховиків в Україні, то назву вам такі приклади: в 2007 СЕБ Лайф Юкрейн передала свої зобов’язання Ейгон Лайф Україна; в 2010 Аліко передала зобов’язання Метлайф;
в 2003 СК Еталон життя передала зобов’язання Фортіс Страхування Життя а в 2013 Фотріс передав зобов’язання Фідем Лайф. Так і відбувається з договорами клієнтів. Вони перходять до іншої компанії. Клієнти пр цьому навіть виграють, тому, що стають клієнтами крупнішої компанії. Важливо зрозуміти, що Компанії зі страхування життя є найстабільнішими компаніями на фінансовому ринку. Тому піти компанії з ринку Держрегулятор просто так не дасть- тільки, передавши свої зобов’язання іншій компанії.
В моїй сім’ї всі ( четверо осіб) мають накопичувальні страхові поліси, крім бабуні. Їй по віку не можливо відкрити поліс. Цього року мама отримала виплату по випадку " розрив сухожилля". Цього місяця я отримав виплату по операції по видаленню поверхневих вен ( Кросектомія).
Взагалі, накопичувальний поліс страхування життя: охоплює кілька моментів: виплату по дожиттю, випалата по смерті, виплата по нещасному випадку (3х), випалата по НП на транспорті (5Х), виплата по інвалідності (2х). Крім того, можна включити критичні захворювання, переломи, опіки, хірургію, госпіталізацію, постреабілітацію, та ін.
І немаловажливим є наявність вигодонабувача: дітей, батьків, близьких. Тобто ви страхуєте не тільки себе а й рідних від можливого зубожіння внаслідок імовірної страти годувальника, страхувальника.
Хочете більше дізнатись про можливості накопичувального страхування життя — пишіть мені в instagram
@alex_mentor
www.instagram.com/alex_mentor

Всім благ!
Будьте фінансово грамотними і не ведіться не скептиків, нитиків, тролів.
Тільки Ви відповідаєете за свої рішення. В разі небажаної події Ви не зверенетесь до тролів, скептиків і нитиків по допомогу. Ви зверенетесь до свого консультанта

Для страхування життя досить хороший інструмент, благо у нас є іноземні компанії на ринку, яким вже сотні років і які ймовірно нас переживуть
ось якісна стаття по темі
Страхование жизни в Украине — пациент скорее жив?
simeinyi-budzhet.ua/...​ahovaniye-zhyzni-ukraine

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Реальний випадок, який стався у моєму місті. В СК прийшла жіночка поважного віку, щоб відкрити собі таку програму. СК відмовила в захисті. У неї є два сини і вона відкрила рахунки двом на 20 років. Минуло 10 років і один із синів пішов захищати нашуУкраїну, і загинув там. СК виплатила подвійну суму, як нещасний випадок. Сума склала 900тис.грн. Як Ви рахуєте, для мами це підтримка? А може10 років тому вона знала, що в нашу державу прийде війна? А може? А може? Так і роки проходять...

кожна страхова компанія має виключення із страхового покриття, наприклад форсмажорні обставини: вплив ядерної енергії, природні катаклізми, війна, воєнні дії будь-якого роду, надзвичайний стан, оголошений органами влади, революція, змова, повстання, масові заворушення, страйки, терористичні акти та ін.

беремо MetLife, читаємо про виключення :www.metlife.ua/...strahovaniya-2014-may.pdf , у них війна входить у список виключень.

4. ВИКЛЮЧЕННЯ ІЗ СТРАХОВИХ ВИПАДКІВ ТА ОБМЕЖЕННЯ СТРАХУВАННЯ
4.1. Згідно з Договором Страхування будь-яка подія не визнається Страховим Випадком, і Страхова Виплата не здійсню-
ється, якщо такий випадок був прямо або опосередковано спричинений:
4.1.1. Війною. Поняття «війна» охоплює будь-яку оголошену чи неоголошену війну, будь-яку військову операцію чи вторгнен-ня, ворожі акти іноземних військових сил, повстання, бунт, заколот, громадянську війну, операції з узурпації влади, військовий стан або період облоги, або будь-які інші події чи підстави для оголошення військового стану чи війни;

Это неправда. Рекламынй вымысел.
От представителя страховой компании трудно чего — то другого ожидать.

Нельзя сравнивать страхование с депозитом. Завтра вы будете в белых тапочках — родственники получат в 100 раз больше того, что вы заплатили. А в банке получат то,что положили.

Завтра вы будете в белых тапочках — родственники получат в 100 раз больше того, что вы заплатили.
Или страховая компания найдет среди стопицот пунктов договора тот, по которому этот случай не является страховым, и родственники не получат ничего, что гораздо реалистичнее

И на старуху бывает проруха.Страховой рынок существует не сам по себе. Можно обжаловать решение страховой у гос. регулятора — Нацкомфинуслуг. К тому же, при судебных разбирательствах, суд, как правило, становится на сторону клиента страховой компании.

Только величина этой «прорухи» в местных условиях зачастую поражает.
Помнится, через 2 года после введения обязательной страховки ГО для водителей, была опубликована статистика выплат по наступлению страховых случаев. Аж целых 3%. Т.е. «проруха» действовала в 97% случаев.
Сейчас конечно ситуация получше, но СК все еще нужно выбирать очень тщательно.

Все страховые случаи четко регламентированы и прописаны в Правилах, а также в Договоре страхования, к которому также прилагаются Таблицы выплат по каждому страховому случаю. Обязанности клиента — честно ответить на все вопросы медицинской декларации при оформлении заявления, чтобы в дальнейшем у страховой компании не было оснований упрекнуть клиента в умышленном сокрытии наличия уже имеющегося у него заболевания.

Задача страховой взять ваши деньги, а в случае наступпления страхрового случая, найти повод вам не выплачивать, а не покрывать ваши убытки.
вот вам и фильм в тему
rutube.ru/...38a2b52e5ee0b5
страховые даже друг-другу часто выплачивают деньги только через суды, до последнего держатся за свои деньги

Такой херни написали что читать грустно.

«Не верьте банкам, не верьте страховым, никому не верьте и держите деньги под подушкой» — у вас очередь за колбасой не прошла еще?

Хотя хрен с ними с пенсионными накопительными программами, страховые и банки то причем?
Вам не выдали депозит?
Вам не покрыли ОСАГО?
Вам не покрыли КАСКО?

Люди которые пользовались вышеперечисленными услугами понимают что все там нормально — главное не покупать страховки у припаркованных на дорогах автомобилях и не ложить туда же свои депозиты.

Пенсионно-накопительным программам я склонен верить, так же как и верю в полис ОСАГО + ДСАГО для моей машины. Мне предлагали программу на 10 лет с минимальным взносом 60$/мес и выплатой денег за госпитализацию 100$/сутки. Продавец — Uniqa Ukraine (с 2006 года), перестраховщик немецкая компания Munich Re. Выплатить долгосрочные программы первая еще не успела, но уже были случаи компенсации за госпитализацию. Последняя работает очень давно и со здоровыми фин. показателями. Валюта таких программ выбирается самостоятельно: грн/дол/евро, в соотв валютах и будут выплаты (правда по текущим законам скорее в гривне с конвертацией по НБУ).

Постесняюсь спросить, вы в какой стране живете?

43 комментария от людей, занимающихся разработкой ПО и лишь в паре из них есть реальные факты. В остальных — знакомый такой то знакомый сякой то/не выплатили/лохотрон и т.д. И это люди которые судя по аватарке ну никак не дожили до возраста выплат по дожитию. Как говорил приятель в школе — за нацию обидно. Суть вопроса — не понимаешь зачем инструмент — не пользуйся. Можно рассказывать что молоток отстой потому что можно по пальцу больно ударить или убить кого то. А в руках мастера гвозди забивает идеально. Так что все зависит от желания разобраться в сути вопроса а не в попытке услышать поверхностное мнение о каком то абстрактном случае пересказанном по испорченному телефону. Если кого то действительно интересуют факты — [email protected]. Если мнения — прошу продолжать в том же духе. У нас же демократия.

А Ви самі користуєтесь послугами страхової компанії?

Наверное, не обязательно быть кинутым страховой компанией в 90 лет, чтоб понимать, что вероятность быть кинутым близка к 100%, а времени, сил и желания что-то кому-то доказывать уже не будет?

А те люди, у которых, судя по аватарке, еще молоко на губах не обсохло, лично помнят 3-4 девала с последующим кидком населения, вкладчиков, заемщиков, и непричастных людей. Поэтому и научились не ввязываться в тупые авантюры.

Артем — быть кинутым можно независимо от возраста. Вопрос не в том могут ли прокинуть. Вопрос в том как этого избежать. И тут каждый волен выбирать в зависимости от навыков управления рисками, уровня компетентности и т.д. Понятное дело что если предлагают застраховать до 90 лет-что то тут не так т.к. у нормальных страховых возраст после 65 идет по отдельному тарифу т.к. риски совершенно другие. Страхование не панацея а один из инструментов в портфеле. И к сожалению в нашем мире 100% гарантировать можно что каждый из нас умрет в свое время. Все остальное — вероятности и умение ими управлять. если нет умения или желания его преобрести-стоит жить просто и не заморачиваясь. взять тот же форекс — я знаю людей которые брали кредиты в банке и сами шли торговать. Чуть не вешались потом. И знаю людей которые имеют стабильные 20-30% годовых в долларах пользуясь этим инструментом иначе. Кто виноват? Форекс или те кто используют его не по назначению? еще раз-в финансах есть строгое правило — не уверен — не лезь. А в жизни есть правило — за все ответственность несешь сам ибо твои решения. Поэтому я за то чтобы каждый принимал решение сам чтобы избежать ситуации это не я это он виноват. я молодец а они козлы и поэтому меня обманули. Нет такого. Я не молодец потому что недодумал/недооценил/ недочитал/недослушал/провтыкал и т.д. И в результате принятого мной неправильного решения сам же и пострадал (в лучшем случае) а бывает что пострадали и другие.

Не секрет, что в Украине практически не работает система регуляторов страховщиков. Это значит, что страховая компания может взять на себя риски, которые она не может обслужить. И это вводит большую вероятность банкротства компании. «Не уверен — не лезь» — это хорошо, но каким образом клиент может хотя бы приблизительно дать оценку страховой компании когда решает доверить свои средства?
Сама концепция life страхования работает и это интересный инструмент, но, как мне кажется, чтобы его использовать должны соблюдаться ряд необходимых предусловий: стабильная экономика страны и работающая система регуляторов, которые будут контролировать страховые компании. В Украине при оптимистичных раскладах еще нужно как минимум несколько десятков лет, чтобы базово удовлетворять пунктам, что я описал выше.

Абсолютно согласен. На сейчас стоит учитывать тот факт что законодательство украины (Закон о страховании) разный для рисковых компаний (обычное страхование типа КАСКО/мед и т.д. суть в том что стоимость ниже выплаты в случае если риск сработал но назад платеж не возвращается) и накопительного в котором заинтересовано само же государство. До кризиса 2008 года в штатах активно работала пенсионная система которую пытаются ввести и в Украине. Хороша она тем что сотрудник компании не получая денег на руки не может их потратить и таким образом собирает себе на пенсию. Плоха на тот момент она была тем что не существовало существенных ограничений на то как этими деньгами может пользоваться управляющая компания. И получился замкнутый круг — чтобы увеличить доходность инструмента начали использовать деривативы рынка кредитования жилья (кредиты брали сами же владельцы пенсионных счетов). поэтому когда кредиты перестали выплачиваться — неоткуда было брать деньги и на пенсии. Заработали компании — посредники, продавшие деривативы. Пострадали в конечном счете «пенсионеры». Это если за 5 минут одну из сторон кризиса рассматривать. Понятно что на самом деле все было чуть сложнее. Учитывая падкость человечества на доходность во всем мире (а украинское законодательство в плане долгосрочного страхования жизни не такое уж и плохое) ввелось ограничение на гарантированную доходность инструмента. Отсюда и 2-3-4 % которые гарантируют Уника, MetLife, ViG и другие. В законе также написано что вся доп доходность должна распределяться между «инвесторами». Помимо этого ставка налогообложения у таких страховых 0% т.к. государство заинтересовано в том чтобы пенсионеры заботились о себе сами т.к. не может заботиться о них поэтому и повышает пенсионный возраст до 65 при средней продолжительности жизни в 57 лет. Вобщем даже в условиях Украинских реалий есть компании с которыми можно иметь дело и способы «держать руку на пульсе» чтобы выйти если «все пойдет не так». выйти можно опять же за счет законодательства т.к. даже в случае банального банкротства именно лайфовой страховой — приоритет по получению денег именно у «инвесторов» в отличие от банков где инвестора стоят на 3-4 месте т.к. сначала идут кредиторы. Не говоря уже про перестраховщиков. Просто нужно понимать всю схему. Тогда понятны риски и понятны пути их минимизации. Если и вправду интересно — пишите в почту. Я в Киеве буду с февраля можно будет встретиться поговорить.

Скажу от що, якщо в вас є сім’я, діти, і якщо з вами щось станеться, то їм прийдеться туго не тільки морально, а й матеріально. Саме в цьому суть лайфового страхування, а не в заробітку, якщо хочете заробити, то інвестуйте свої гроші. А страховка — це перш за все підримка сім"ї в разі чого.
Ясне діло, що померати завтра ніхто не збирається, але життя непередбачуване.

Страхувати життя чи ні — справа виключно кожного. В Європі, Америці і Японії дійсно більшість населення накопичує гроші на пенсію таким чином. Але не в приватних компаніях — в них це передбачено пенсійною системою, що кожен відкладає на свою пенсію, а не сьогодні забирають його гроші і віддають завтра пенсіонеру.

Якщо вже взяли страховку в Україні, то оплачуйте тільки в гривні, бо валютні страховки — це разводняк, так як вони гроші можуть інвестувати тільки в Україні і тільки в гривні.

І я думаю в кожного є знайомі які в дитинстві втратили когось із батьків, або навіть обох, і як їм було тоді жити в фінансовому плані.

В мого батька був страховий поліс однієї з топових страхових компаній(не буду її називати), страхова компанія віднесла випадок до виключення — немає людини і немає грошей... Навіть не повернули внесену суму...

Почему вы не называете компанию?
Вы искренне любите поддерживать лохотроны и отъем средств у граждан?

Компанія Alico. Коли ми збирали документи, і писали заяву, страховий агент постійно показував нам цей випадок: uainsur.com/news/33881 ,для того щоб показати що компанія працює чесно, і повертає гроші.

Уточніть, будь ласка, чому саме страхова не виплатила, як це обгрунтувала, і взагалі, яку програму оформив ваш батько?

Любой случай либо попадает под полис либо не попадает.
Если компания четко вам показала исключение из покрытия в полисе/договоре который вы подписывали то нечего жаловаться на компанию.
В противном случае похоже на произвол и такие вопросы нужно решать через суд.

Если не собираетесь в ближайшее время умирать, то лучше просто каждый месяц пополнять валютный счет «до востребования», некоторой суммой денег ( от 20 до 100 у.е) Таким образом убережете деньги от обесценивания, а небольшой процент по депозиту будет компенсировать инфляцию ;) Лет через 5-7 вполне сможете радоваться накоплениям, и при чем безо всяких подводных камней :)
Все вышеописанное — на основании личного опыта. Обещанные проценты — мизер, плюс не нужно забывать, что со счета будут списывать деньги за то, что якобы они о Вас заботятся. Т.е. для того, чтобы Вы смогли забрать те 2000 евро, которые Вы туда положили на протяжении 5-ти лет, они должны пролежать у них ещё не менее такого же срока! Как по мне — мнимая выгода ;)

Если не собираетесь в ближайшее время умирать, то лучше просто каждый месяц пополнять валютный счет «до востребования», некоторой суммой денег ( от 20 до 100 у.е) Таким образом убережете деньги от обесценивания, а небольшой процент по депозиту будет компенсировать инфляцию ;) Лет через 5-7 вполне сможете радоваться накоплениям, и при чем безо всяких подводных камней :)
И еще лет 5-7 получать свой вклад по 100 грн в сутки на руки

Страхование жизни или здоровья — лохотрон.
Как то застраховала знакомая всю семью, зимой ребенок сломал руку.
Страховая денег так и не выплатила, хотя перелом попадал под пункт.
Прислали письменный отказ с тем, что Ваш случай не подпадает под данный договор.
Может если страхует компания, то отношение в страховой другое, но если человек страхует по своей инициативе, то это развод на бабло.

Нажаль теж знаю неприємний випадок, стався нещасний випадок, а кваліфікували під виключення, і нічого не повернули.. Бачу всі коментарі вказують на те що я роблю правильний вибір, збираюсь розірвати договір.

если вы уже вляпались в этом, расторгайте.
реально лучше валютный депозит.
то что там где-то в далеких европах это поплярно и работает, не значит что у нас будет так же.

Вы сохраните себе больше времени, здоровья и нервов, которые потратите на то, чтобы убедить страховую, что таки да, вероятно Ваш случай это, то что там у них в контрахте намалевано :)
Я пока ожидал, что меня примут (да, у них там очередь из аж двух человек :)) тоже насмотрелся.
Имхо думаю, что если ты персона с адвокатом, шикарной тачилой и конечно же сыром за 100500, то страховать свою жизнь очень даже надо, потому что тогда тебя реально будут БОЯТЬСЯ и бояться связываться, то все решаться будет на ура быстро и положительно в твою сторону.

Перед тим як вкладати такі внески необхідно завчасно проглянути які страхові кращі по виплатам!! Коли ви складаєте договір вам представник компанії повинен все пояснити так,щоб у вас не було питань . Незабуваймо і те що договір — це двохсторонні зобов’язання! кОЛИ КЛІЄНТ ПЛАТИТЬ ТОДІ СТРАХОВА І ВИПЛАЧУЄ але коли клієнт не хоче платити,забуває або передумує, договір відповідно згоряє,тоді про які виплати може йти річ???Просто ознайомлена в цій сфері.

смешное начало, а главное проверенный и авторитетный источник информации
«Как то застраховала знакомая всю семью..» ))

По-моему это какой-то очередной МММ. Суть которого в том, что лохи платят живые деньги уже сегодня (еще и каждый раз больше из-за «индексации»), а возвращать им будут (если будут) через много лет обесценившиеся бумажки.
Поясню: если это страхование то идея в том, что клиент платит немного, а если что-то случилось, то компания выплачивает сумму значительно превышающую все взносы. Например мед-страховка: кажись там платишь около 2К за год, а компенсируют на 100К, если что. Не случилось — взносы не возвращают (иначе какая выгода компании?).
Если же это накопление (т.е. выплачивают сколько вложил + проценты) — то чем отличается от депозита в банке? Накопление на пенсию в гривнах — это несерьезно. Должно быть не меньше 100% годовых — и то не факт, что гривна не рухнет больше, чем в два раза.
Со страховкой то же сейчас непонятно: будет ли она, например, работать если призовут и отправят в АТО? Или это будет считаться «форс-мажором»? Или если раша ракетой «случайно» попадет? Тут надо очень внимательно договор читать — особенно если страхование жизни. Достаточно любой зацепки — и уже можно не платить (например выпил вчера пива — в крови алкоголь, значит «убился сам по-пьяни»). Тем более что клиент уже по судам не затаскает.

то чем отличается от депозита в банке?
Обязательным увеличивающимся взносом. А возвращать будут скорее всего так же туго как и депозиты. Если вообще будут.

Якщо вірити договору, то:
— страхування життя впродовж дії договору
— гарантований відсоток (набагато менший ніж в банку)
— відсоток від доходу компанії за рік (вони вкладають гроші в нерухомість, будівництво і т.д)

Колись вірив, зараз уже ні.

— гарантований відсоток (набагато менший ніж в банку)
вот и банкам перестаньте верить.
Поясню: если это страхование то идея в том, что клиент платит немного, а если что-то случилось, то компания выплачивает сумму значительно превышающую все взносы
Поясно, то что вы описали, это non-life страхование. В лайф страховании вообще другая концепция.

А от прыжков курса доллара они не страхуют?

ні. можна тільки індексувати, тобто сплачувати більше.

Все залежить від виду договору і страхової компанії.

Ви також маєте страховий поліс?

Но «зачем платить больше»? У кого-то еще осталось доверие к подобным штукам после ограничения снятия депозитов?

погоджуюсь. Нажаль зрозумів пізно про цей вид «інвестицій»

так, ті хто в договорі вигодонабувачі. Ця сума розраховується, вони мають таблиці для кожного випадку.

Если докажут что не они его того...

Зачем такой геморрой со страховыми компаниями, когда можно все перевести в гривны и положить на годовой депозит в Дельту?

3 роки тому другові вдалося переконати що це потрібна річ, в нього самого є страховий поліс. Що з часом вся Україна повинна перейти на не державне пенсійне забезпечення, тобто коли людина сама собі збирає гроші на пенсію...От і я купився, після падіння гривні , зрозумів що отримаю «копійки» після закінчення терміну, от і виникла ситуація, або зменшувати внески і платити далі, або розривати договір і втрачати певну частину. Питання чи втрати зараз менше чи потім більше за рахунок знецінення гривні.

Мене якось також переконували взяти собі такий страховий поліс, причому дуже настирливо, але здоройвий глузд перконав мене не робити цього, тим паче в нас в країні. Не знаю напевне які там у вас умови, але коли мені це пропонували, то за умовами при розірванні контракту всю внесену суму одразу вони не віддають, а віддають щось здається відсотків 30, а решту на протязі кількох років частинами, то кому таке потрібно?!

Знайома ситуація, в мене 2 друзі цим займаються. Фігня це повна, за n років ви будети мати m гривень з k відсотками.
Але тут треба ввести уточнення між звичайною страхівкою і лайфовою програмою. Те чи отримаєш ти страхові виплати залежить від твого статусу, твоїх адвокатів, чи врахував ти всі нюанси. У випадку з лайфовими програмами ймовірність отримання виплат залежить від розташування зір.
Ніхто не суперечить відкрити в банку аля депозит/копілку де кожного місяця з зп будуть брати певну суму і в будь який момент ти можеш взяти їх. А випадок з лайфовими компаніяаи — на мою думку це розвод, і 85% європейців точно не вкладають гроші в лайфові компанії

Василий, а почему Вы обговариваете такие сложные финансовые вопросы своего будущего ЗДЕСЬ с незнакомыми и незаинтересованными в Вашем благополучии людьми (которые еще и ко всему прочему, мягко говоря, НЕ являются специалистами в области финансов или законов)? Вы должны это обсуждать со своим агентом или юристом компании. или стороннем юристом, который хорошо знает страховое дело.

А Ви вірите банкам в теперішній час, особливо коли пропонують такий відсоток(25.5%)?

Думаю это был сарказм, Дельта сейчас в *опе.

Саме зараз особливо чудово читати про Дельту

и где сегодня Дельта? и еще 150 банков. А Метлайфу 150 лет. и в 50 странах пенсионеры путешествуют и не парят мозги родне. или вы с детьми уже договорились, что крепко подумают- внуков вам заводить, или не стоит- мамочку-папочку няньчить придется, куда уж тут детей....мной руководила единственная мысль : не хочу стоять перед выбором, кто памперсы мне менять будет — дочь или невестка

Против очень много, посмотрите фильм Пила 6. В каждой компании существуют ищейки, находящие неточности в полисах, чтобы потом отказать в страховом возмещении. Ситуация как у Ленса Армстронга не исключена, когда задним числом признают какую-то вещь и заберут все платежи, может и штраф взыщут.

Против очень много, посмотрите фильм Пила 6

Ось чесно, серед усіх частин ту найбільш любо-мило було дивитися. От би туди на «карусель» ще кілька ріелторів додали для повноти картини ))

Обов’язково подивлюсь, 6-ї частини ще не бачив. Я думав «Пила» загинув ще в 5-й.

Та люди вже он на 8-му чекають... ніби ж анонсували. Om-nom-nom...

У нас це різновид МММ: приведи трьох друзів, ..., profit

Пенсионный фонд также, только приводить никого не надо — всё принудительно. То есть вы СЕЙЧАС дайте денег текущим пенсионерам, и тогда будущие вкладчики дадут вам -> PROFIT.

Не в этой стране. В остальном же — так или иначе должна быть гарантия государства. Я приведу простой пример — 50 лет назад твои родители могли создать накопительный вклад в крайне стабильной валюте стабильного государства. Что они получат сейчас к пенсии.

Теперь США. Взгляни на глубину котла именуемого «гос.долг» — ты готов бросить свои кровные в этот котёл, в рассчёте получить оттуда выросшие вложения к пенсии?

Есть вариант куда более простой и пользуемый в нормальных странах — акции. Там ты ТОЧНО уверен что твои деньги работают, ты точно знаешь что они делают, и ты всегда можешь их забрать продав акции. При этом никаких левых посредников, отчётность компаний публична. Так что хочешь накопить деньги — забудь про фонды. IPO рулит.

З акціями теж буває:) Вартість моїх активів тепер — 30% від того, що було вкладено... Мені Путін винен особисто!

тогда может стоит таки поинтересоваться рейтингом СК на фондовой бирже? будете весьма удивлены. Сама интересовалась

Підписатись на коментарі