Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Стати рабом, щоб увійти в IT

Блукаючи просторами Інтернету, натрапила на сайт Ордену Темного Тестера, на якому пропонувалось заповнити реєстраційну форму та отримати можливість безкоштовного навчання на курсах QA. Сайт виглядав дивно — на темному фоні лише реэстраційна форма для введення контактних даних із закликом на кшталт «стань приборкувачем багів разом з нами» і все. Заінтригувало. Я заповнила форму.

Згодом мені подзвонили. На екрані телефону висвітився номер 666. Приємний хлопчина з ангельським голосом відрекомендувався адептом цього Ордену. Цікавився моїми знаннями в сфері тестування ПО та програмування, запитав про подальші кар’єрні плани. Потім розповів про навчання в Ордені та умови вступу. Мені запропонували співпрацю на таких умовах: якщо я на відмінно впораюсь з тестовим завданням та успішно пройду співбесіду із Засновником , то адепти Ордену безкоштовно будуть мене навчати протягом одного місяця теоретичним та практичним аспектам роботи QA, а потім посприяють працевлаштуванню, а саме — допоможуть написати «правильне» резюме та мотиваційного листа, рекомендуватимуть, на які вакансії надсилати резюме, також обіцяли провести зі мною «тестові» технічні англомовні інтерв’ю, аналізувати пройдені мною співбесіди та виконані тестові завдання, щоб я могла вчитися на своїх помилках.

Пропозиція звучала просто фантастично. Мої подальші обов’язки перед ними мали бути такими: протягом трьох років за умови мого працевлаштування в IT, я повинна сплачувати Ордену 10% від своєї зарплатні. Упродовж цього часу вони будуть займатися моїм менторством, щоб за цей час «зліпити» з мене високооплачуваного QA Сеньйора та радитимуть мені, як розвиватися в професійному плані. Я зацікавилася. Попросила надіслати мені тестове завдання.
Близько опівночі я отримала від них повідомлення. Завдання складалося з двох частин: англомовного тесту та практичної частини. Спершу виконала тест з англійської, потім взялася за інший. Практична частина була значно цікавішою.

Від мене вимагалося протестувати банківську систему безпеки: виявити в ній баги та класифікувати їх за певним критерієм. Я готувалася «взяти» банк. Наступної ночі (для виконання тесту в мене було лише дві доби), озброївшись знаннями, які я отримала завдяки перегляду фільму «Бандитки», я «пішла на справу». За кілька годин все було зроблено: система завдяки моїм тест-кейсам «впала», баги було знайдено, а звіт написано.

Наступного дня мені повідомили, що Засновник задоволений виконанням тестового завдання і хоче зі мною поговорити. Адепт узгоджував час, інтерв’ю мало відбутися в форматі skype-конференції. У визначену годину зі мною зв’язалися. Знову цікавилися моєю мотивацією та планами на майбутнє, поставили кілька теоретичних питань та попросили розповісти про себе англійською. Почалося обговорення умов співпраці. Я вирішила поторгуватися з Орденом і запропонувала внести зміни до нашого Договору, а саме — скоротити термін його дії до 2-х років, натомість я збільшила б суму виплати зі свого майбутнього заробітку з 10% до 15%. Трирічна залежність від них мене трохи напружувала. Мені відмовили, пояснивши, що розглядають перспективних студентів, які за цей час можуть стати сеньйорами, тому визначили саме такий термін, котрий дає змогу адепту стати великим і могутнім гуру. Засновник сказав, що має подумати, чи буде він зі мною працювати та сказав зачекати на його вердикт.

Наступного дня мені надійшло повідомлення, що Орден готовий мною займатися. Також надіслали текст Договору, який я мала підписати. Деякі пункти в тексті мене дуже насторожували, а саме: в угоді не було зазначено терміну надання інформаційно-консультаційних послуг Замовникові (тобто мені), отже, якщо наприклад через рік я потраплю на курси від якоїсь IT-компанії та отримаю завдяки цьому оффер, то я змушена буду виконувати свої зобов’язання перед Орденом протягом 36 міcяців роботи в сфері інформаційних технологій, зі іншого боку, Виконавець міг в односторонньому порядку розірвати Договір, для мене такої можливості не було прописано.
Я надіслала адептові Ордену листа, в якому просила підготувати протокол розбіжностей до Договору, а саме обмежити в часі надання інформаційно-консультаційних послуг до, скажімо, шести місяців та додати пункт, в якому прописати суму яку б я компенсувала Ордену (вартість чотирьохтижневого курсу QA), за умови якщо мені не вдасться за цей час працевлаштуватися. Адепт нервував, зрештою, він погодився, що ці питання ми зможемо врегулювати згодом, підписавши Додаток до Договору, але вже завтра зранку я мала прийти на навчання і підписати з ним саме такий текст угоди. Я погодилася.

У визначений час я прийшла за вказаною адресою, але будівля ще була зачиненою (хоча згідно з графіком уже мала б розпочатися лекція), до мене підійшов хлопчина, відрекомендувався адептом Ордену та попросив пройти в машину для підписання Договору.

І от я тримала повністю заповнені примірники Договору, перечитала текст ще раз. У Договорі була вказана нова інформація, а саме назва компанії, яка проводила чотирьохтижневі курси QA.
— Я так розумію, Ви співпрацюєте з QA-тренером цієї компанії на своїх умовах. Розкажіть мені, будь ласка, детальніше про курси. — попросила я.
— Так ми кілька місяців працюємо з цим тренер, він досвідчений Scrum-master. — невпевнено відповів адепт.
Чомусь в моєму мозку уявлення про «Scrum-master» і досвідченого QA спричинили відмову в моїй системі мислення: мої очікування не відповідали дійсності. Я поглянула на двері будівлі — вони були й досі зачинені.
- Скільки студентів у групі? — поцікавилася я.
- Близько 10. — сказав послідовник Ордену.
- А таких як я, з якими Ви далі будете співпрацювати, скільки?
- Тільки Ви. Ми нещодавно заснували свій Орден і зараз напрацьовуємо базу з якою можна буде працювати. — відповів адепт.
- Заняття проходять в комп’ютерних класах чи як?
- Ні, комп’ютерів там нема. Заняття подаються у вигляді лекцій. — щиро розповідав хлопчина.
Почувши це, у мене промайнула думка, що ISTQB Syllabus можна й вдома перечитувати, на дозвіллі. І я продовжила ставити питання.
- Зі скількома студентами-випускниками Вам вдалось досягти успіху в працевлаштуванні? — я продовжувала вдовольняти свою цікавість.
Адепт нервував, говорив що кілька випускників проходять співбесіди, але ще не працевлаштовані, проте нічого конкретного не зміг мені відповісти. Сказав, що в нього обмаль часу, а Договір треба підписати перед початком курсів, тобто негайно.

В голові роїлась ціла купа думок: Scrum-master, який щось пояснює на пальцях, поріг входу в QA, будинок, в якому вже мала б розпочатися лекція, але двері були й досі зачинені.
«Підписувати чи не підписувати?» — ці думки вистукували в моїй голові бінарну чечітку.

PS. У мене не було наміру займатися білим чи чорним піаром цієї компанії, тому назву компанії, яка пропонує такі послуги, звісно, змінено, але ситуація з реального життя. Ідея насправді, зовсім не погана. На мій погляд, до її реалізації слід було підійти більш професійно. Щоб потім не кричати на форумах, що IT індустрія в Білорусі зростає на 100% кожен рік, а у нас лише на 30%. Чому білоруси — молодці, а ми — баранці?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Интим не предлагать! (к) (тм)

Так никто, ведь, и не предлагал, откуда такие страхи?

Одна из многочисленных схем работы. Реальная и конкуретноспособная. Почему никого не смущает ситуация с футболистами?:-) Закончил частные курсы «Вратарей по футболу» и резюме в Барсу. Конечно возьмут! Фигли там, прочитал сам силабус по футболу и вперед!:-)

Ну-у, лучше уж сразу заплатить за курсы при нормальной компании.
Чем потом платить дань 12 лет...

Если человек шарит, то он пройдёт обычные курсы и устроится на работу сам, а если он немного туп, то в него подобные жулики и вкладывать не будут.
Не очень хорошая цель, чтоб тебя всему научили, поставили на ноги и втолкнули на работу. Надо что-то и самому делать.

Підписали?) ідея дуже поганна.

Мне кажется, такое возможно у нас в стране не только из-за государства, но из-за нашей веры, что в жизни можно получить что-то хорошее бесплатно. А 10% от зп в момент халявы кажутся еще такими далекими.

Дуже цікавий, а якщо ще врахувати, що їхній Засновник працює в Гуглі (згодом я змогла нарити цю інформацію), то стає ще цікавіше.Бізнес- ідея доволі оригінальна. Адже багато компаній звертаються за допомогою до різних бізнес-консультантів/аналітиків/проблемз-шутерів, оплачуючи ці послуги. То чому б не надавати такого роду послуги конкретним людям.
Вони знайшли абсолютно нову нішу на ринку.

Идея плохая настолько, насколько вообще плохой может быть идея. Да, такие аферисты существуют, но лишь по той причине что государство на это возложило прибор. В нормальном бы сами трудоустроились в компанию строгого режима с бесплатным питанием.

Підписатись на коментарі