×

«Ментовский беспредел»

Звертаюсь до всіх за порадою.

Минулого року я розпочав будівництво невеличкого особнячка біля Львова, майже за рік встиг закінчити перший поверх, за цей же рік назбиралось доволі багато різноманітного будівельного інструменту, який я тримав у, як я думав, надійно захищеному металевому гаражі(сталь 3-4 мм), за надійними замками, там же хатка для будівельників куди я звозив те, що заважало на квартирі, з останнього — 2 старенькі системні блоки.

Так от, будівництво йшло потроху, коли будівельні роботи не проводились, я час від часу приїджав все провіряв, все було ок. А останнім часом я поїхав на свята в село, не було мене більше 2-х тижнів, за цей час покидьки зламали гараж і склопакет у хатці та обчистили мене десь на 10-15 тисяч гривень.

Було дуже обідно коли я приїхав зранку і побачив результат роботи злодіїв, хоч мене й попереджали сусіди що там діють злодюги(в сусіда вкрали котел та батереї повідкручували), я знав що таке можливе так як найблищі житлові будинки за метрів 300-400 і моя будова у відкритому полі, але понадіявся на міцність гаражу і тут прогадав, болгарка може багато...

Я сам людина чесна, з тих які повернуть загублений гаманець повним, з тих які розуміють що зміни потрібно починати з себе, з тих які мають зараз надію на те що жителі даної країни зможуть її цивілізувати своїми вчинками та діями. Але після побаченого я був дуже пригнічений, я чесно заробив на весь інструмент, більше того, я чесно заплатив податок за кожну гривню яка була потрачена на інструмент... а тут такий плювок в душу... Чесно кажучи в той момент хотілось кинути все, переконував себе що не ті люди оточують з якими можна будувати собі майбутне в цій країні, хотілось їхати кудись в світ, кудись де такого трапитись не могло... Зла частина мене звичайно шкодувала, що не поставив розтяжку з гранати на двері :)

Але якось оцінив ситуацію, троха сам винуватий — мене попереджали, всього не покрали, вікно професійно зламали — хоч могли не паритись а просто розбити... частково змирився і вирішив позвонити до участкового, щоб хоча б той був у курсі, що робиться в містечку... той сказав що я не перший, банда успішно попрацювала в околиці і викликав слідчо-оперативну групу.

Приїхало 5 поліцаїв, так як вони приїхали на део, а до ділянки дуже сильне болото, де мені позашляховиком важко проїхати, то вони пересіли до мене і я 4-х підвозив до будови своєю машиною, водій чекав на нормальній дорозі за колометр. Привіз, пообдивлялись, написали заяву, допитали, один поліцай з самого початку виділявся наглістю, розпитувув все, жартома казав що зараз всьо знайдемо, зробимо розвідку, поїздимо по ломбардах... було сильне болото і всі поліцаї погрузли троха в ньому і через це були всі не в настрої, нагленький приговорював що з самого ранку ще нічого не хавали ніби натякаючи «дай нам хоч на обід — ми в тебе так позамурзувались, треба форму прати, мешти мити»... Коли я їх відвозив назад, зупинив біля їхнього авто, сказав дякую... нагленький лишився в авто ніби пиши телефон про всяк виподок, коли всі повиходили і я записав телефон, він запитав чи зможу я чимось $$$ допомогти слідству, я очікував на таке запитання, сам корупцю не підтримую, більше того стараюсь боротись із нею, але якось так сталось що я витягнув купюру і дав йому зі словами: — «Зрозумійте мене і так обікрали, знайдете я в обіді не залишу» — якось так. Купюра не велика навіть всім пятьом на обід не вистачить, але якщо нагленький забере все собі, то вийде точно більше ніж його денна ставка... Потім я шкодував через те що дав — але проїхали...

Так от, не знаю чи хтось ще читає — це був вступ, дальше постараюсь коротко.

Пройшло кілька днів і я вже майже забув про інцидент, з наснагою працюю і будую плани щоб скоріше добудувати і піти жити... І тут дзвінок:
— «Доброго дня. Інструмент свій забирати будете?»
я майже зрадів думаю може міліція знайшла, питаю:
— «А ви хто такий? Який інструмент?»
— «Я таксіст! Мені передали ваш інструмент! Яку винагороду готові за нього дати?»
ми домовились про ціну і місце зустрічі, він перерахував мені інструмент, я взяв друга і ми поїхали на місце... я відчував що то розвод, але мені цікавий був таки досвід, він добре знав місце і по телефону намагався переконати мене впихнути через термінал на карточку йому бабло, він давив на жалість, казав що сам порядна людина, має двоє дітей, ну я звичайно не клюнув і сказав що нічого не скину поки не побачу інструмент, він відповів що так не піде з мого боку пролунала фраза: — «Очікуйте заяви в прокуратуру», він вибив... номер карточки я маю, імя прізвише та по-батькові є, номер телефону є + я почав гуглити номер телефону і виявляється даний персонаж періодично з початку 2014 розводить людей на бабло, через той самий номер...

Що в цій сатуації мене «взяло за живе»?! Не те, що мене обікрали! Не те, що мене хотіли розвести! А те, що шахрай коли говорив зі мною по телефону тримав в руках заяву яку я свідчив міліціонерам, докази цьому є 100%:
— шахрай просто диктував перелік вкраденого у тому порядку як ми записали в заяву;
— були речі які я забув вписати в заяву, він про них не згадав;
— а головне є річ яку я вписав в заяву, а пізніше виявилось, що забрав її додому — він про неї згадував...
ще одне, що дуже НЕ ДИВНО, як пізніше виявилось в переписках з людьми які теж попостраждали від даного шахрая, якщо звернутись в міліцію, то він відразу відключає телефон і перестає вести переговори, тобто хтось йому доносить про звінок в міліцію...

З цього всього можна зробити висновок, що хтось з міліції зливає заяви, а в подальшому і звернення про звінки, якщо це не самі міліціянти вирішили підзаробити!

Отож, звертаюсь до всіх за порадами:
1. Кому відомо яким чинок зберігаються заяви і хто має до них доступ?
2. Чи варто звертатись до тих кому писав заяву? Як виявляється всі хто постраждав писали в різних відділках львова та області, тобто перехоплюють їх десь вгорі!
3. Чи доречно йти відразу в прокуратуру зі всіма доказами?
4. А ще мені страшно це все починати, в заяві є адреса фактичного проживання, та адреса проживання батьків де я прописаний?
5. Добудувати хату, створювати робочі місця, піднімати ВВП країни, пробувати змінити її на краще, чи треба все таки тікати звідси?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

это феодализм, господа.
наличие прав зависит от статуса

Как-то летом 2014 на день независимости спёрли у меня велик за 600$. Что сегодня примерно то же что и сумма ваших потерь.
Парни звонили всякие — за развод по карточкам и таксист тоже был.
Но я выложил факт кражи велла в сеть.
В милицию обратился в течении 1 часа. Ну там просто развели руками и сказали что мол — у нас тут и без вас дел хватает. Вот и все. А разводов по тел. было много.

По факту кражи номерных знаков 31 декабря 2014 я даже не обращался. Просто заплатил и забрал номер в указанном месте. Так что такие дела.

Разбирательство это поможет найти внутри дойных коров. Вот и все.
Т.е. вам это точно не поможет. А только проблем на голову найдете. Если никого нету за спиной в органах, то как по мне — лучше не надо.

але якось так сталось що я витягнув купюру і дав йому зі словами: — “Зрозумійте мене і так обікрали, знайдете я в обіді не залишу” — якось так
Я не юрист (потому мой комментарий это не истина в последней инстанции, а просто мои домыслы), но по моему вы сами себе связали руки. По факту это была взятка. Если пускать дальше дело в ход, то либо отвечать за это, либо утаивать, и тогда они могут использовать это против вас. Кто знает, вдруг это было записано?

Насправді суть справи в іншому. Основна причина з якої я написав пост, це незаперечні докази того що заяву яку я подав у міліцію хтось злив шахраям, і нас вже є 5 потерпілих від таких махінацій... Так як заяви всіх 5-х потерпілих подавались в різних відділках, а шахрай дзвонив з одного й того ж телефону, є підстави вважати що заяви шахраю передає хтось хто находиться «в горі по драбинці» та має доступ до них... А якщо до мене будуть претензії стосовно того що я дав міліціянтам «на чай», то в мене реєстратор записав голос нагленького поліцая який просив «допомогти слідству»...

Я к тому, может это часть схемы, типо страховки? Спросите у остальных пятерых, были ли такие эпизоды.

Правильно, це називається провокація підкупу — ч. 2 ст. 370 Кримінального кодексу. Той, кого працівник правоохоронного органу спровокував, відповідальності за підкуп не несе.

Крім того, сума «допомоги» навіть не підпадає під юридично мінімальний розмір «хабара»

Существует и такой вариант : К Вам обратятся с просьбой дать денег на бензин (грн 100-150-200), так как служебная машина должна ехать «за 50 км от города» , чтобы «схватить злодеев» в поселке «н» , а снабжение «сами знаете , плохое». Естественно , через время окажется ,что это «не те» или «ложный вызов» или «но мы работаем и сразу Вам позвоним»...Они знают массу гнилых вариантов.
Но интересно , вот насколько реально защитить своё , если в украденном оказался спяртан GPS — маячек и вы называете ментам конкретное местонахождение украденной вещи , требуете поехать и разобратся ? =) Вот это челендж был-бы...

Якщо б був GPS маячок, вони дуже швидко знайшли б, їм потрібна позитивна статистика розкриття злочинів... Навіть іноді рекомендують в авто ховати ввімкнені мобільні телефони(купити якийсь дешевий за 300 грн в якого батарея тиждень тримає), тоді якщо хтось викраде авто і нічого не зробить з телефоном, то авто знайдуть на протязі кількох годин...

іноді рекомендують в авто ховати ввімкнені мобільні телефони
по слухам, если “работают” профи, то первым делом глушат сигнал или ищут источник детекторами.

Хорошая — ли это затея сказать не могу , не пробовал , но обсуждали такой вариант , когда знакомому методично ограбили дачу (дважды за 2 года). Идея в том , чтобы в корпус ,скажем, большой турбинки или дрели, встроить самый недорогой GPS-треккер , а выключатель его переделать так , чтобы приборчик включился при обрыве тонкой лески или замыкании геркона.
Остается только оставить такой прибор «на видном месте»... и ждать смс с координатами =) Это как недорогой аналог (до 50$) автономной сигнализации , но с особым юмором. Заодно вскрываются все причастные к краже сограждане — вплоть до скупщика на ближайшем рынке. при этом никому ж не придет в голову глушить дрель или турбинку , чтобы та не позвонила своему хозяину ? =)))))

Отличный материал, только с ним надо не сюда, в службу внутренней безопасности МВД обращаться. Именно они занимаются «кротами» среди ментов.

по телефону намагався переконати мене впихнути через термінал на карточку йому бабло, він давив на жалість
Шановний, цей розвод старий як сам Всесвіт. Шахраї шаряться по інтернету, бачать об’яви про крадіжки. І просять повернути за винагороду на карточку.
В таких ситауціях привильна відповідь має бути © “Ви погано підготувались”
Вам обратиться по телефону доверия МВД (у гайцев такой вроде был точно, по остальным направлениям
У “красных” есть служба внутренней безопасности, которая за такую хрень очень сильно “жарит”.
Если есть номера ланоса, то, думаю, можно к ним обратиться.

Про

розвод старий як сам Всесвіт
я знаю, справа в тому що я ніде не залишав інформацію про те що мене обікрали, найбільше мене обурило що шахрай мав доступ до заяви яку я залишав міліції...

Автор, может, Вам обратиться по телефону доверия МВД (у гайцев такой вроде был точно, по остальным направлениям как-то не было нужды искать)? Или действительно, как советуют ниже, в управление внутренней безопасности?

Зараз збираю необхідні докази і та пишу тексти та буду звертатись всюди куди тільки можна...

Очень понравилась стилистика изложения. Она меня даже в чем-то повеселила, если бы не осадок в душе от того. что пострадал честный человек. Как бывший сотрудник милиции, говорю Вам сразу, что просто заявление в районную прокуратуру ничего не даст. Злоумышленники больше всего начинают бояться, только когда идет всесторонний прессинг. Выход — изложите все вышеперечисленное в заявлении, которое одновременно отправляете:
1. областная прокуратура (к сожалению толку будет мало, так как прокуратура с недавних пор лишена общего надзора, но сам след уже продемонстрирует напористость).
2. УМВД Украины в Вашей области (на имя «генерала»).
3. СБУ (менты+"таксисты" — это уже организованная преступность). К тому же СБУ имеет приоритетное право снятия информации с каналов связи. Могут даже установить маршрут телефона, с которого Вам звонил «таксист»
4. после ответа от п. 2, если дело не получило резонанс, сразу же прямиком на Авакова.

При составлении данного заявления обязательно, типа промеждупрочим, указывайте, что Вы так же намерены распространить эту информацию в СМИ и Интернет-изданиях.

При этом имейте в виду 2 вещи:
1. Не в коем случае не бойтесь прямо излагать факты намеков на оказание материальной помощи якобы «для райотдела», а так же свои обоснованные подозрения о возможной передачей сотрудниками информации в третьи руки. Вам никто ничего не сделает и не предъявит никаких претензий. Менты всегда бояться резонанса.
2. Если Вы все же спустите на тормоза, то в подобной ловушке может оказаться такой же порядочный украинец.

P.S. Когда мусоров начнут трамбовать, то Вам еще предложат досудебно урегулировать вопрос с возмещением морального вреда.

Всего доброго.

Дуже дякую, зараз готую тексти для ЗМІ — може когось зацікивить, завтра зберу докази і буду писати заяви та до посадових осіб...

Знаете, прочитав сей пост, немного даже расстроился... но расстроился не от того что с Вами случилась эта неприятность(не беда, не горе, а именно неприятность), а от того что она Вас привела к мысли покинуть страну! Это мелочь по сравнению с тем, какие проблемы есть у других граждан...но они не думают покидать ее...Почему все хотят сразу попасть в бочку с медом, не прикладывая никаких усилий по разведению и ухаживанию за пчелами... это алегория...Ни в коем случае не хочу Вас обидеть или унизить, или посчитать Ваши кровно заработаные деньги, но как же Вы всетаки заработали на свой дом,землю на которой он стоит имея такой подход к решению проблемы, Вы на такой мелочи сдулись, опустив руки! Я понимаю что Вы честный человек, и это прекрасно! Таких людей нам надо( поэтому меня и огорчает Ваше отношение к проблеме), но так же Вы должны понимать что мир не всегда справедлив, и не всегда все гладко даже за рубежом...есть и кражи...и коррупция... и тот же ментовский беспредел о котором Вы пишите! Поэтому не бежать надо, а решать! я всетаки отвечу на Ваши вопросы, так как не однократно сталкивался с подобного рода проблемами и Слава Богу их решил... Быть может это не вернуло мне части денег которые я потерял, но это дало мне уверенность что все в моих силах...ну или большая часть...Воры наказаны, может не так как я считал нужным, но наказаны! итак:
1) оставлю без ответа ибо не знаю
2) Стоит, но только после того как будет выполнен пункт № 3, тогда надо будет воевать на двух фронтах, но Вы можете не успеть обратиться к тем милиционерам которым Вы писали заявление, ибо они скорее всего найдут Вас первыми! Еще одна важная вещь, все общение должно проходить в письменном виде, с регистрацией Ваших обращений, ибо то что Вы говорите устно или записываете на телефон-диктофон-камеру, не может быть использовано как доказательство! тоесть процедура такова: письмо вопрос-регистрация-письмо ответ....никаких устных переговоров, даже если будут настаивать!
3) Да, обязательно, как обращаться см. пункт № 2
4) Нечего бояться, тут как в джунглях, слабый погибает!
5) достроить, создавать рабочие места, поднимать ВВП страны, не пробовать, а действовать, не пускать слюни что все плохо....но если все же Вы не поменяете свое отношение ко всему этому...тогда лучше бегите! как я уже говорил, стране нужны решительные и смелые люди!
Ни в коем случае не хотел Вас обидеть.
С уважением.

Ваш текст описывает мысли человека, который попустился и смирился.
Или взял ипотеку , платит , изменяет отношение к обстоятельствам и не кукарекает.

но расстроился не от того что с Вами случилась эта неприятность(не беда, не горе, а именно неприятность), а от того что она Вас привела к мысли покинуть страну! Это мелочь по сравнению с тем, какие проблемы есть у других граждан...но они не думают покидать ее...
+
4) Нечего бояться, тут как в джунглях, слабый погибает!
А ты, я вижу, прохавал тему.

Ну, и зачем переводить свою жизнь на джунгли?

Вы почему то поняли мои слова с точностью до наоборот) я то как раз за борьбу, а не опускание рук! ипотеки нет, поэтому и платить незачто... не изменяю отношение, а стараюсь побороть... и да, не кукарекаю, а делаю, делаю, делаю...
Вы всетаки прочтите мой ответ и постарайтесь его правильно понять)

Велике спасибі за відповідь та критику... Я ні в якому разі не опускаю руки, завжди боровся і борюся за справедливість, але ця неприємність, яка зі мною трапилась, та її наслідки, не єдине що мені тут не подобається, а коли живеш в країні де тобі щось не подобається, то перед тобою повинен постати вибір — боротись або їхати туди де буде все подобатись, третього не дано... Я довго вагався що вибрати, «майдан» переконав мене — варто лишатись та боротись, на ньому я зустрів багато однодумців, і саме після нього я почав будувати обосняк... і дану справу я постараюсь не запустити, буду добиватись справедливості...

ну вот, слова не мальчика но мужа) так держать, для пущей уверенности отредактируйте свой топик и выбросите мысли о побеге как из Вашей головы, так и из вашего топика)))удачи)

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Автор, по першому питанню Накази МВС
zakon2.rada.gov.ua/...s/show/z2095-12 Про затвердження Інструкції про порядок ведення єдиного обліку в органах і підрозділах внутрішніх справ України заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події та положень про комісії
mvs.gov.ua/.../article/748077 ПЕРЕЛІК відомостей, що становлять службову інформацію у системі Міністерства внутрішніх справ України

Дуже дякую. Буду опрацьовувати...

5. тікати.
1. Заява не показується навіть тим, на якого вона пишеться.
2. не варто звертатися — нічого не доведете.
3. Як і у Вас докази, що Ви писали заяву, і що Вам пропонували інструменти за винагороду?
4. І? Зазначення адреси реєстрації та проживання є обов"язковою графою. Якщо Ви комусь знадобитеся, то знайдуть Вас і без заяви.

Рекомендую звернутися до міліції із запитом щодо результатів розгляду Вашої заяви.

3. Є 5 людей які зіштовхнулись зі схожою ситуацією, 2 з них готові свідчити і мають ті чи інші докази/підстави вважати що в шахрая був доступ до нашої заяви...
4. В нас людей іноді з машин викидають, і я сумніваюсь що були на то серйозні причини: vgolos.com.ua/...ena_169832.html

Дякую.

Якщо справді хочеться покарати негідників (я про міліціонерів які зливають заяви, до злодіїв не доберешся), то раджу ось що зробити:

1) написати скаргу (заяву про порушення таємниці слідства) до місцевої прокуратури в якій детально все розписати (всі обставини справи, призвіща, імена тощо). Не забудьте додати копії всіх—всіх документів які стосуються справи. Чим більше тим краще. Скарга на ім*я прокурора. Місцева прокуратура — це скоріш за все районна. Можете відправити рекомендованим листом з описом вкладення (що зручніше) абож написати на місці в прокуратурі (але тоді обо*язково отримайте відмітку на копії про те що ви вони у вас її взяли — знадобиться для п.2). Не забудьте вказати в заяві номер ЄРДР (єдиного реєстру досудових рослідувать).

І, доречі, взагалі потрібно з*ясувати чи слідчий вніс Вашу заяву до ЄРДР. Він міг проігнорувати цю дію, але це чревато для нього великими проблемами.

2) контолювати Вашу скаргу. Прокуратура має почати службове розслідування по цьому факту і винести рішення — припис про усунення порушень або щось інше. Якщо через 30-40 днів не буде ніякого результату — писати вище. В цей час можна до них періодично телефонувати.

Не ставтеся до поради скептично, мовляв «прокуратурі це нафіг не здалося», оскільки у них також є свій місячний план по кількості виявлених порушень, за невиконання якого по голові вищестоящий начальник не погладить.
Писати вищестоящому начальнику міліції (слідчому) особливо немає сенсу — отримаєте відписку Вони якращ не зацікавлені в виявлені порушень у себе в органі.

4. А ще мені страшно це все починати, в заяві є адреса фактичного проживання, та адреса проживання батьків де я прописаний?
саме через такі думки у нас в країні такий низький рівень розкриття злочинності та така корупція. Через «страшно починати». У нас в державі не рай, але і не лихі 90-ті. Вони ще до Вас будуть телефонувтаи і просити забрати заяву — вірогідність 60-70% (якщо будете виконувати пункт 2.). Порушення таємнці досудового слідства — не дрібне порушення. Припис прокуратури потягне за собою службову догану для міліціонера, а це — мінус всі його премії на наступні 1-5 місяця (премія — це більше ніж пів зарплатні).
2. Чи варто звертатись до тих кому писав заяву? Як виявляється всі хто постраждав писали в різних відділках львова та області, тобто перехоплюють їх десь вгорі!
Єфективність колективної заяви, звісно, більша. Але ефективність від того щоб написати самому і почати процес вже цьогодні набагато більша проти «знайти інших хто постраждав через місяць» . Тому краще самому.
1. Кому відомо яким чинок зберігаються заяви і хто має до них доступ?
Все в ЭРДР, почитайте про це в мережі. Доречі нововведення з позаминулого року.

Якщо виникнуть проблеми з написанням скарг/скарги тощо — звертайтеся, допоможу. Маю чималий досвід.

велике спасибі за конструктивну відповідь, зараз так і роблю, їду у відділок дізнатись всі деталі по справі, номер ЄРДР та інше...

А які докази автор надасть? Розмова не записана. Мент відбрешеться. Невже Ви вірите в те, що прокуратура не в курсі і не кришує ментів?
ЄРДР це не спосіб збереження заяв. Облік заяв у паперовій формі здійснюється за журналом заяв.
Треба спочатку дізнатися. чи була зареєстрована ця заява у журналі.

Читайте уважно, там є відповідь на питання "

Невже Ви вірите в те, що прокуратура не в курсі і не кришує ментів?
". Ви не повірете, але прокуратура не кришує мінітв, щонайменше на такому низькому рівні. Вони можуть про щось домовитися — мент буде ходити в прокуратуру і вмовляти їх нічого не робити за якусь послугу.

Так, є журнал. Але все дублюється в ЄРДР. І ЄРДР є оснивним джерелом. Там значиться вся інформація по справі (те ж саме що і в заяві).

Якщо заява не зареєстрвоана (що маловірогідно) то писати відповідну скаргу в прокуратуру.

А докази — це вже сама заява на руках. І пофіг що вона не зареєстрована.

Я не тільки прочитала, а й навіть маю досвід роботи із міліцією і законами. Заява у паперовій формі не зберігається в ЄРДР, ЄРДР не є основним джерелом, не всі заяви туди вносяться. Навіть про злочин заяви не завжди вносяться і потрібно писати скарги в прокуратуру або вищестоящий орган.

А докази — це вже сама заява на руках. І пофіг що вона не зареєстрована.
Як цікаво. Це щось нове у законодавстві. Тобто якщо я напишу заяву, але на ній не буде відмітки міліції про прийняття, то це буде доказом, що я зверталася до міліції?
Ви не повірете, але прокуратура не кришує мінітв,
Розповісте це автору.
Ви не повірете, але прокуратура не кришує мінітв,
... щонайменше на такому низькому рівні. Не обрізайте фраз.

Якщо немає відмітки\підпису, то звісно що цей папірець нічого не вартує.

Заява у паперовій формі не зберігається в ЄРДР, ЄРДР не є основним джерелом, не всі заяви туди вносяться.

Якщо ви маєте досвід роботи з законами, то маєте знати, що відповдіно до ч. 1 ст. 214 КПК «Слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення ... зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування. ... »
Перевірка заяви повинна проводитись вже в рамках відкритого кримінального провадження, внесеного в ЄРДР. І вже потім воно закриваєтсья або ні. Але вноситься обо*язково!!! Без жодних але. Якщо ж не вноситься заява — то це порушення, і дану бездіяльність можна оскаржувати.

Невже Ви вірите в те, що прокуратура не в курсі і не кришує ментів?

Це стандартва відповідь скептика. Краще робити щось, а не кричати «все пропало!»

Це відповідь людини, яка знає, що таке прокуратура, міліція і ще багато органів, та їх методи роботи.

рекомендую спросить совет здесь: freelawyer.ua это портал где «тусят» профессиональные юристы\адвокаты

2. звертатися до «тих хто приймав» — на свiй страх i ризик. Зроблять щей винним у тому, що вказав iнструмент який не викрали
3. писати в прокурату це 100%

треба мати надiю, що в цiй краiнi наступають змiни (можливо я фантаст), але в це хочеться вiрити..

... i нiяких хабарiв

Пс. гадав у Львовi мiлiцiя краще чим в iнших областях

Краща! Вона говорить українською :)

підкажіть, будь-ласка, країну де:
— вас не обікрадуть
— мусора ввічливі та професійні Дяді Стьопи

мені щось на думку лише Нарнія спадає.

Как по поводу Дании, Новой Зеландии, Сингапура?

норвегія, швеція, швейцарія, фінляндія, в німеччині ніби порядок, навіть в країнах прибалтики не так всьо фігово...

тут насправді все відносно, я думав, що в нас все не так погано, поки біда не спіткала саме мене...

щиро вам співчуваю

але побувавши у Європі, можу лише сказати що там теж крадуть. мені за 5 хвилин після прибуття в готель, на вулиці хтіли впарити крадений вєлік і вступити у диспут якісь місцеві маргінали

але так, трешака а-ля пізній совок там звичайно меньше

Автор дещо мене дивує: вже ж, наче, доросла людина, і небідний, а на світ дивиться з деякою дитячою наївністю :)
Чого Тебе, друже, дивує, що Твою новобудову пограбували? Покидьки, місцева алкашня чи й просто бомжі так сильно можуть вплинути на Твій світогляд та віру у майбутнє? :) Залишаючи інструменти загальною вартістю в річну зарплату місцевого мешканця ти сам провокуєш усіх поганих хлопців навколо.
Тебе здивувала поведінка ментів? А Ти думав, там усі — хороші люди? Ми ж їх недаремно коктейлями усю минулу зиму пригощали! ;)
Чи варто боятись ментівський дріб’язок? Ні, не бійся, зараз менти шугані, сміливо пиши заяви, куди треба.

чи треба все таки тікати звідси
Ні. Купи собі напівавтоматичний мисливський карабін, поклади його вдома та живи собі спокійно.

www.facebook.com/...795060167247499 — этот прокурор уже уволен, дело есть.
Как поступать вам — решать только вам.

Дякую, втілює надію. Насправді нас вже є 3-4 людини які хочуть скаржитись в прокуратуру про злиття наших заяв шахраям...

+1. обікрали квартиру в серпні — та сама історія

Еще ни разу в нашей стране менты не кому не помогли, не считая себя самих и ихних начальников. Чего удивляться знаю что в менты идут самые большие отморозки, все самые отмороженные хулиганы с моего двора и класса пошли в органы

Ты не понял, это не слив информации. Это прямая «работа» мусоров по отжиму у тебя денег. Никому они её не сливали — просто у них есть контингент «условно освобождённые» которые в буквальном смысле зависят от своего мента. И выполняют за них грязную роботёнку.

Да, из этой страны надо валить. Потому что правовой беспредел. Как видишь, человек даже номера не меняет, на 100% уверен в своей безнаказанности.

Ну, на ДОУ многие считают что эта страна — неплохое место для жизни: высокие зарплаты, низкие налоги, милиция бережет, прокуратура бдит, власть работает и медицина дешевая и качественная. Я, думаю, они подскажут решение проблемы.

Поставьте лайк кто на ДОУ так считает. «Многие» — это кто?

Да,

правовой беспредел
это ужас, самое обидное и несправедливое явление в нашем обществе, и насколько я знаю это явление не новое, все годы независимости, да и в последние годы сов. союза, в 80е было тоже самое, да еще и похуже.
Но если все так и будут
валить
то ничего никогда и не изменится.
С другой стороны этот случай всего лишь один из многих, и вся эта борьба — всего лишь капля в море, а так чтоб бы все были готовы судиться с милицией, вряд ли такое скоро будет.

Попробовать позвонить-написать в Киев в укравление Внутренней безопастности. Буть готовым учавствовать в оперативно-следственных мероприятиях, если будет движение со стороны ВБ центра.

Судячи з вашої розповіді, можна зробити висновок, що ви дуже порядна, «правильна» людина. Але в системі нашої держави наразі працюють закони сили, блату, халяви та нечесних заробітків. Почуватися в безпеці в Україні ви не будете, тому якщо у вас є можливість поїхати, то, певно, це буде найкраща інвестиція в ваше майбутнє, а не будинок.

Дякую за пораду.
З мого коментаря вище...

коли живеш в країні де тобі щось не подобається, то перед тобою повинен постати вибір — боротись або їхати туди де буде все подобатись, третього не дано... Я довго вагався що вибрати, «майдан» переконав мене — варто лишатись та боротись, на ньому я зустрів багато однодумців, і саме після нього я почав будувати обосняк... і дану неприємність яка зі мною трапилась я постараюсь не запустити, буду добиватись справедливості...

Ні, якось навіть в голову не прийшло...

Номер телефону, номер карточки на яку хотіли щоб я закинув гроші, і відповідно приват термінал показав повне ім’я того хто є власником картки. Все інше на словах, якихось конкретних доказів немає, крім тоїж заяви яка вже є в міліції, можна просто вимагати пояснень яким чином нею заволоділи зловмисники...

вимагати пояснень яким чином нею заволоділи зловмисники...
— шо не доказано і буде стандартна фраза — тобі здалося. Оскільки розводило знає шо ти не купився то з ним тобі навряд чи вдастся зв’язатися і заманити на запис — то тут чесні методи закінчуються. Є нечесні але вони певної складності і небезпечні шо тобі скоріш за все не підійде.

А що за «нечесні» якщо не секрет?

Потрібен сусід типу тебе — є такий?

щоб зімітувати нове пограбування?

або спровокувати шо безпечніше — як результат доказ корупції + зливу

можна, але резиковано, корупція там насправді ніяка, якби не було на чергуванні того одного нагленького з пятьох то інші 4 точно не спитали б «чи можу я допомогти слідству»... та і ніхто не заважав мені сказати що «сорі нема»... а от система зливу заяв працює серйозно, вже знаю 4-х людей які давали заяви в 3-х різних відділках львова та області та до яких пізніше звонив один і той же зловмисник... і всі підозрюють на 99% що міліція злила, один дав новий номер який ще ніхто не знав, іншому хотіли вернути те що він вже знайшов але помилково вніс в заяву... дякую за поради, спочатку спробую добиватись справедливості без підстав і провокацій...

СМИ таким не заинтересуются?

теж думав про це, завтра спробую написати в кілька редакцій...

Чи якого дійсно пограбували?

також варіант якшо є ше можливість заманити розводилу

супер, дякую за пораду

Я ще на своєму першому «комуникаторі» на Windows Mobile як поставив автоматичний запис усіх розмов так тепер це одне з перших дій що роблю кожного разу при настройці смартфона.
Але дай боже не знадобиться...

Підписатись на коментарі