Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Як отримати гроші з oDesk?

Зловив випадково кілька замовлень на oDesk. Є перспектива отримати відчутну надбавку до стипендії за рахунок тих замовлень. Але є проблема з власне виводом зароблених коштів.

Минулого року я собі замовив і отримав карту Payoneer. Та з неї користі мало, бо зняти з неї гроші в банкоматі не вийшло (в мене там всього 20 баксів було, може якби більше то знялося б?). Спеціально шукав банкомат з доларами. Але через PayPal нею все ж можна платити, але в Україні з PayPal в магазин не сходиш (чи сходиш?).

Нещодавно побачив, що з Payoneer можна переводити на Приватівські разунки гроші. Мені нічого не буде, якщо я почну користуватися цією послугою? Може там податки якісь треба платити?

І ще десь тут читав, що якщо сильно захотіти, то можна контракт з oDesk укласти. Є сенс його укладати, якщо я планую сотню-дві всього на місяць там робити (якщо вони за один переказ беруть $30)? Чого взагалі буде коштувати укласти контракт? Треба наймати юристів чи бухгалтерів чи ще когось і скільки вони коштують, якщо треба? Де можна текст такого контракту подивитися?

Дякую.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Доброго дня. Прошу поради. Попробував виввести кошти з апворк через скріл-гаманець. Прив«язав доларову віртуальну інтернет карту Приватбанку. Успішно. Але призначення вказав «неігрова». При спробі зняття коштів на неї — йде запит на повторну верифікацію -редірект на Приватбанк, приходить СМС, але Скрілл постійно каже що верифікація невдала. Може хто знає, як можна цю проблему вирішити?

та ж сама проблема

Помоемому вы должны положить туда пару долларов и все получится. Кроме того внимательно изучите список транзакций по карте.

все есть, первая прошла — вторая нет (на карточке еще 5$)

Проблема вирішена. При верифікації картки слід обовязково вказати тип «ігрова» (gambling). Відповідний комент є тут в іншій гілці обговорення.
(В моєму випадку — я прив"язав іншу карту з цією опцією. Гроші вже знімав успішно на Приватбанк)

Спробую і відпишусь

Проблема вирішена. При верифікації картки слід обовязково вказати тип «ігрова» (gambling). Відповідний комент є тут в іншій гілці обговорення.
(В моєму випадку — я прив"язав іншу карту з цією опцією. Гроші вже знімав успішно на Приватбанк)

Кажется, я где-то натупил. Вывел с upwork через skrill деньги для пробы. Со skrill ушло swift-платежом 65$. На виртуальную долларовую карту приватбанка залетело 45$. Есть способ с «отжимом» поменьше?

Вы определитесь для начала — деньги ушли на счет (через swift) или на карту ?
На карту вывод пару баксов стоит.

Виртуальная долларовая карта. Свифт-платежом.

Ну вот нужно было выбирать не свифт платеж, а вывод именно на карту (по номеру карты).

А разве на эту же карту можно не-свифтом вывести? Просто визы у меня нет, чтобы сразу на нее выводить.

На эту же — не знаю. На просто визу — можно.

Есть. Вывод на VISA Gold ОТП банка. Не SWIFT перевод с зачислением на карту, а прямо на карту.

Ну, у меня как бы приват, так что пока исхожу из того, что есть.

«Вітаю» усіх, у кого в контрактах прописано «oDesk» («oDesk is now Upwork»).

раніше гроші приходили від іншої компанії, хоча у контракті одеск.
Чому це має бути проблемою зараз

Це і не є проблемою. Просто зроблять собі додатки до контрактів "у зв«язку із зміною назви компанії (коментар:реквізитів?) замовника(коментар:посередника, якщо це «компанія, через яку просто ідуть гроші») преамбулу змінити і викласти у такій редації...".

Так для того, чтобы получить копеечку через Skrill и ПБ (к примеру), обязательно нужна валютная карточка Visa? Или оно конвертирует?

Я придерживаюсь мнения что банк получатель сам все конвертирует, учитывая что мне на долларовую карточку успешно заходили например гривны и турекцие Лиры. Однако курс конвертации может быть не очень, поэтому выгоднее когда валюта транзакции и валюта карточки совпадают.

Попробую здесь задать вопрос. На одеске если деньги долго не снимать, они не пропадают? Там отрицательный процент, плата за пользование счетом, ограниченное время хранения на одеск акаунте? Или можно не снимать, в надежде, что когда нибудь законы изменятся и эти деньги можно будет законно снять, да еще и не переходить для этого из статуса гражданина, которому хотя бы декларативно гарантируются какие-то гражданские права, в статус бесправного СПДшника.

до 1000$ можно не снимать, держать на Odesk (не путать с Payoneer). Если вывели на карту — тогда да, баланс будет таять.

Больше 1000 они где-то уже полгода как выводят автоматически на предоставленный самый удобный вариант вывода (обязательно).

Больше 1000
больше определенной суммы, в указанное время(раз в неделю, например)

это если задать самому. Если не задать — вроде как раз больше 1000

Какие все честные ))) А серымы офшорами не пробывали пользоваться? 100$ в год налог при обороте до 10 миллионов долларов. Да и ещё. Ввод денег в Украину — ваша проблема. А в итоге что? В итоге. Налоговая идет лесом для них ты нищеброд. Да и с банковской системой в Украине — связываться тоже нет желания.

Могу принимать платежи с фриланс, на личные аккануты Пайпал ( USA ) нахожусь в Украине, возможна личная встреча

Пейпал не может деньги высылать в Украину что ли?)

Не може. Такої фічі взагалі немає в українських акаунтах.

тю
вот сраний пб та саппорт який ніхєра ніколи не знає :D

можно пожалуйста, апдейтить статью как гайд для нубов. будте добры автор.

SWIFT платіж на карту привату найефективніший метод як на мене. Хоч є комісія проте зняти можна доллари (в касі).
Податки: треба платити в будь якому випадку, + акти виконаних робіт і купа бюрократії, + 75% конвертувати зразу в гривню. Ну типу держава не стимулює тебе їх платити :) Так що кожен вирішує сам.

Дякую всім за відповіді. Мене насправді найбільш цікавили питання з останнього абзацу. Хочеться зробити все законно, платити податки і т. п.. Наскільки я зрозумів, одного бажання зробити все по-людськи замало. Доведеться викручуватися =/

Законно = з актами.
оDesk / Freelancer ніякі акти не передбачені....

ось вам і дилема.

Если хотите законно, то надо найти контрагента, который бы вам за процент давал все нужные бумажки, а вывод бы вы осуществляли на его счет. Для этого прийдецца вступить в его компанию на одеске. Я так сам делал, когда на фрилансе работал.

Якщо реєструєш ФОП, сплачуєш 5% + `1260грн/квартал, звітність щоквартальна ( + десь 100 грн /місяць банку за розрахунковий рахунок (в моєму банку якщо впродовж місяця не було розрахунків, плата не стягується))
Якщо не реєструєш, сплачуеш 17%, звітність щорічна
Для податкової треба 2 документа — контракт та акт виконаних робіт.
Саппорт oDesk пропонує двомовний User Agreement з підписом керівника, котрий мій банк без зайвих питань прийняв у якості контракта.

Саппорт oDesk пропонує двомовний User Agreement з підписом керівника, котрий мій банк без зайвих питань прийняв у якості контракта.
а можна детальніше про це.
в якості контракту у Вас User Agreement від oDesk, а що з актами виконаних робіт?

Саппорт з User Agreement вислав типовий Act of Acceptance без підписів.
Їх вимоги — Act of Acceptance з підписами я отримаю тільки після вдалого банківського розрахунку Вони пропонували Local Currency, тобто для нас це гривні, я зробив SWIFT у USD.
В User Agreement поставив свої реквізити, гроші отримав, з українським банком проблем не було.

Наступного тижня спробую отримати Act of Acceptance з їх підписами.

Там є ще один ньюанс — oDesk активує банківський рахунок через 3 дні, тобто ввів реквизити у вівторок, ініціювати платіж зможеш у п’ятницю + 4 дні на SWIFT.
Тобто вводити реквізити розрахункового рахунку до oDesk треба якнайшвидше.

ще одеск може переводити гроші напряму на банківський рахунок (через swift) але, на свій приватний — це доволі проблемно, бо питання. можна зарєструвати чп і напівлегально виводити з одеска (доведеться робити фейковий договір та акти)

знімаю гривню у будь яких банкоматах та сплачую у магазинах
ефективний курс на разі — 23.93 (на 11 лютого)
Transaction Amount
4000.00 UAH
Withdrawal Fee
$3.15
Total Charged
$167.11

п.с. але воно напівлегально (як мінімум відхиляння від податків, валютні махінації) бо у нас то не неврегульовано
у банки (на касу) краще не ходити — картка приписана до америки, будуть запитання, а ще і паспорт треба дати
виводити через банк (swift) — знову ж таки — податки, бухгалтерія

потрібно йти в касу банку, щоб отримувати долари.

в даний момент доволі мало банків виводять гроші із закордонної картки, треба шукати.

є комісія. не памятаю, здається 3%

поможіть будь ласка, заробила на Odesk,не багато , десь 40 баксів, який спосіб найкращий аби виводити маленькими платежами? бо я геть в тому всьому запуталась. І не хочеться щоб з тих 40 пішло 20 на якісь комісії.

40 баксів...виводити маленькими платежами
по центу (для гарантії) :)))

oDesk -> Skrill -> Visa
Скрилл возьмет пару баксов

нет, сейчас не пару баксов. т.к. перевод с фриланс сайтов то с тебя сдерут 20 долл комиссии за использования аккаунта в коммерческих целях, ну и плюс лично мой головняк перевод СВИФТ 20 дол, так как верифицировать карту Привата Виза на вывод средств у меня не получаеться

У них є опція ’Local Currency".
На гривнєву картку прийде гривнєвий переказ.
Кажуть, курс буде меньший ніж на межбанку, але комісія відсутня (наскільки я пам’ятаю, ніколи не користувався).
На сайті можно сформувати звіт. Він не відповідає вимогам нашого законодавства для ФОП, але можливо допоможе у вирішенні питань з банком для ’Local Currency"

Сомневаюсь что 50 баксов сильно тебе помогут. Собирай, потом годика через пол снимишь все, слётаешь в турцию отдохнуть ))

Payoneer
не дружить з приватом та форумом. Не видае грошей і пише якусь помилку.
Краше всего працюе Райфайзер банк аваль.
Payoneer
можно зняти долари в відділенях деяких банків. Прокредит брав 3% комісіі Алфабанк 2.5 % комісіі. Укрсиб але комісію не памятаю. Треба паспорт.

Як оно зара з налічним $ не відомо мені.

SWIFT з одеска можливий — 30$ развово за транзакцію. Плюс ці грошя якось тра легалізувати.

Якщо Payoneer від оДеску, то проблем взагалі не повинно бути, карту до акаунту підключив, бабло вивів, в банкоматі зняв (рекомендую УкрСиббанк).

Якщо отримував сам, без партнерів Payoneer, то попрацюй на оДеску, скопи там бабла трохи та підключи US Payment Service у Payoneer (бабло на рахунку оДеск потрібне для підключення як доказ, що сервіс тобі потрібний). Коли отримаєш доступ до сервісу, тобі дадуть реквізити віртуального банківського рахунку, їх забиваєш в оДеск. Гроші будуть капати на картку.

Профіт.

На яку картку? Українську?

а у чому сенс ? одеск і так напряму шле гроші на пейонір, навіщо ще й через US Payment Service ?

Наскільки розумію, епопея «контракт,що відповідає нормам ЗЕД, із Одеском напряму » завершилася із рахунком «N:0» на користь маразму ?

так і є. навіть спілкування з їхнім директором не допомогло :(

Мені відразу вислали двомовний User Agreements і банк прийняв його в якості контракта.

Який банк?
Також цікава реакція податкової

банк найприватніший ))
Контроль над відповідністю законодавству документів ВЕД законодавством покладен на банки.
Тому у відділах ВЕД банків працюють юристи

Ще цікавіше. Отже, буквально нещодавно їх валюний відділ (зараз це робить лише Дн-к) прийняв договір публічної оферти від Одеска? Це при тому, що згаданий User Agreement (хоч і двомовний) не відповідає тим 9-и вимогам до контрактів ЗЕД?

Мені не цікаво в’їдатися у таке.
Мені цікаво дати країні трішки валюти і заплатити трішки податку (у їнших країнах податок значно вищий)

Я б поцікавився. Податкова може відмовитися прийняти контракт під час перевірки і відповідно відчуєте усі наслідки із штрафами, доплатами податків тощо.

Знаю із перших рук, що підприємства змушені були міняти ЗЕД договори (неодноразово), щоб їх зміст влаштовував податкову загалом, а не конкретного податкового інспектора (останній випадок — це про «позолоти ручку, дорогенький»)

так то підприємства, а то ФОП.
Я знаю як підприємства готовили контракти ВЕД для імпорту товарів.

Як на мене, значно більшу попуболь може спричинити ухіляння від податків ніж якась кома у контракті

А з чого ти стверджуєш, що

згаданий User Agreement (хоч і двомовний) не відповідає тим 9-и вимогам до контрактів ЗЕД
?
Це може бути окремий UA не схожий з тим що на сайті, та/або видредагований згідно
тим 9-и вимогам до контрактів ЗЕД
.
Юристи його дивилися — значить він відповідає.

Мені це не цікаво, тому я не проводив такого дослідження.

З тих документів, що мені запропонував oDesk, я зрозумів, що я не перший й не другий ФОП, котрий хоче працювати таким чином.

Це може бути окремий UA не схожий з тим що на сайті, та/або видредагований згідно
Можете показати електронну версію?

неа ))
гроші люблять тишу
Я впевнений, що UA відповідає всім вимогам законодавства

До чого тут тиша? Ця фраза взагалі недоречна.
Усе, що Ви писали у цьому треді, нагадує цей епізод із «ДМБ»:
www.youtube.com/...h?v=ub3VSgjOIw8

Підтримую Дмитра, приват прекрасно приймає одесківські user agreement (двомовний) і акти виконаних робіт. Ці документи без проблем надає саппорт. User agreement це договір публічної оферти і має все необхідне шо в ньому має бути. Може якась перевірка й захоче приціпитись до документів, але документи вже прийняті банком, тому в будь якому разі це вже справа в котрій залучена третя сторона (банк). Я шось не дуже вірю шо податкова любить мати справу з бінківськими юристами. А загалом офіційно зараз вигідніше, 4 відстотки і єсв, тоді як через пайонір є комісія 3,5% (здається за конвертацію), і курс іноді зовсім вдірваний від життя.

Стаття 6. Договори (контракти) суб’єктів ЗЕД та право, що застосовується до них
....
Зовнішньоекономічний договір (контракт) може бути визнано недійсним у судовому порядку, якщо він не відповідає вимогам законів України або міжнародних договорів України.
....

1. До умов, які повинні бути передбачені в договорі
(контракті), якщо сторони такого договору (контракту) не
погодилися про інше щодо викладення умов договору і така
домовленість не позбавляє договір предмета, об’єкта, мети та інших
істотних умов, без погодження яких сторонами договір може
вважатися таким, що неукладений, або його може бути визнано
недійсним внаслідок недодержання форми згідно з чинним
законодавством України
, відносяться:
....
(тут далі перелік вимог, деякі з яких відсутні в oDesk’s UA )
zakon4.rada.gov.ua/...aws/show/959-12
zakon4.rada.gov.ua/...s/show/z0833-01

Зараз на ринку діється повна вакханалія через нестачу валюти. На деякі речі закриваються очі — не до того. Але рано чи пізно усе внормується (це буде значно раніше, ніж 3роки=1095дні), і держава може просто анулювати даний контракт і виписати штраф на усю отриману таким чином суму.

p.s. А податки слід платити.

Хм, а які саме пункти відсутні? З переліку 1.1 по 1.12 отут zakon4.rada.gov.ua/...s/show/z0833-01 ніби все є. В місцевому валютному відділі сказали що все ок. Я не юрист, але підозрюю, що держава не може просто взяти і анулювати договір, є судовий порядок, і щось дуже я сумніваюсь що держава потягне судитись із армією фрілансерів, де до того ж ще й банки вплутані. Та й чесно кажучи більше вірю, що держава скорше піде на зустріч фрілансерам і процедури стануть прозоріші аніж будуть все ускладнювати.

1. Судовий порядок є. І однозначно не на Вашу користь у суперечці «податкова проти громадянина Л».
2. Закон не має зворотньої сили. Індульгенції були (є і будуть) для тих, хто краде 10 мільйонів, а пізніше віддасть 5, щоб відкупитися.
3. «Армії фрілансерів» офіційно немає — є порівняно незначний відсоток тих, хто здійснює ЗЕД через СПД.

Тепер по суті.
Наскільки пригадую, там були проблеми із відсутністю номера договору, платіжних реквізитів обох сторін, ціни/загальної вартості договору (це як мінімум).

Ну з цими деталями проблем нема (без них жоден банк не прийняв би договору): замість номера договору є дата («договір від ....), ви свої реквізити можете вписати під власним підписом а одесківські є десь в тілі, ціна там теж обговорена.
По судам, як мені пояснили адвокати, нема виробленої судової практики, тому наразі це просто страшилка. Як воно буде насправді буде зрозуміло коли пройдуть перші судові справи «держава vs. фрілансер/банк». Це як з Payoneer, часто лякають, що буде як користувача накриють, але ж жодного випадку поки що не було.
А загалом, 100% згоден, податки платити треба =)

з цими деталями проблем нема >(без них жоден банк не прийняв би договору)
Якраз є. І найбільша явна проблема — відсутність банківських реквізитів Одеска . Звісно, решту можна у тексті так чи інакше знайти. Але у випадку податкової перевірки будете залежати від рішення конкретного податкового інспектора ( «money, money...» або визнання контракту недійсним :) )

Зараз банки зацікавлені отримати валюту будь-якою ціною, якої їм хронічно не вистачає. І закривають очі на речі, на які не закривали ще навіть рік тому. Що буде потім під час перевірки за таким контрактом — це Ваші проблеми, а не їх.

Звісно імовірність того, що контракт визнають недійсним низька, але «кровосісі» крові поп"ють дуже багато (та й грошей також) .

Отже....
1. Колись UA oDesk не міг використовуватися в якості контракта ЗЕД через невідповідність його змісту чинному законодавству України.
2. Саме законодавство та відповідні нормативні акти не змінилися
3. UA oDesk з точки зору нашого законодавства і згаданих вимог до змісту контракту не змінився також (знехтуємо усіма змінами UA — вони стосуються лише «правил гри» всередині біржі)

Висновки робіть самі...

Якщо картка Payoneer НЕ від оДеску, то вона не підключається напряму. Ось в чому сенс

Денис, а если не работать на оДеску ведь не все имеют возмжноость как подключить US Payment Service в Payoneer?

US Payment Service подключается автоматически. Если вы не видите данных US Payment Service в аккаунте — наша техподдержка сможет помочь.

Спеціально шукав банкомат з доларами.
В Україні хіба є банкомати з доларами?

Раніше були, в пумба наприклад, але після недавніх законів....

odesk -> skrill -> visa

А можно подробнее? Шопочем, как работает?

scrill это самый дешёвый метод вывода денег, который я знаю, общая комиссия за вывод ~$5 независимо от суммы, идёт на карту от 2-3 до 5 дней. Возможно после определённой суммы выведенных денег scrill попросит вас верифицировать личность, там указан лимит на все операции,
(Для оправки или получения платежей свыше EUR 2500.00 или эквивалента этой суммы в другой валюте требуется верификация личности. На транзакцию -> USD 1131.00 (EUR 1000.00).Общая сумма/Итого -> USD 5655.00 (EUR 5000.00).Вывод средств->USD 1131.00 (EUR 1000.00)).
дальше можно снять в привате в кассе в $, в день можно снять валюты в эквиваленте 15000 грн, или можно хранить и управлять ими в приват24. И еще для Skrill нужна:
1. карта типа Виза;
2. Активирована на вывод
Для активации карты на вывод, Вам нужно указать «игровое» предназначение средств.

Т.е.:
1. Регимся в Скрилл
2. Выводим из оДеск в Скрилл
3. Оттуда — на карту Виза (долларровую, открытую специальным образом в Привате)
Правильно?

А кроме Привата опции есть? Почему таким образом не работает Пейонир? Потому, что Приват берет комиссию при обналичивании чужой карточки?

1. да
2. да, вывод моментально
3. открыть долларовою картку Visa, и добавить ее в Skrill, указать для игровых целей, далее будет активация вашей картки снятия суммы от 1 до 3$.

Почему таким образом не работает Пейонир?
Payoneer это MasterCard, а не Visa.

Переводить из Skrill в Payoneer можно через US Payment Service. В Skrill оно привязывается как банковский счёт.

А кроме Привата опции есть?
Любой банк, который согласится выдать долларовую Визу и принять потом перевод на неё. Проверяется экспериментально. Лучше погуглить текущую ситуацию и чужой опыт. Старое название конторы — Moneybookers, многие их до сих пор так называют.

Приват года два назад как раз отличался НЕприёмом таких платежей.

scrill это самый дешёвый метод вывода денег,
Нескромне і, виглядає, що дурне запитанння: а податки платити ніхто не планує?

dou.ua/...ms/topic/12325

Skrill в качестве посредника только усложняет задачу.

Для тимчасового заробітку — ні. Забагато гемору з відкриттям/закриттям СПД, банками, бухгалтерією.

тут на форумі не одноразово піднімалось, це запитання... ну напевно потрібно відкрити ФОП,а як далі бути, самому цікаво...

Возможно после определённой суммы выведенных денег scrill попросит вас верифицировать личность, там указан лимит на все операции
После ещё одной суммы могут в одностороннем порядке предложить стать мерчантом (3% комиссия).
И еще для Skrill нужна:
3. основания для верификации имени.

Рекомендуется погуглить заранее, что это такое, и быть готовым.

Спустя некоторое время от Скрилла приходит письмо, что мол слишком много денег вы тут ворочаете, и нам кажется это бизнес деятельность, так что уплатите комиссию, и начинает брать по 5% с полученных денег.
Не очень приятно, но все равно вполне рабочий вариант для вывода денег.

а приват или другой банк, как реагирует?

А Приват тут при чем ? Скрилл начинает удерживать 5% если вам кто-то присылает деньги на ваш Скрилл аккаунт (оДеск или кто либо еще). Но если суммы небольшие может вас и пронесет и будете все делать без этой комиссии.

А вообще мое мнение — с приватом никогда не связываться. У них в порядке вещей заблокировать любой исходящий или входящий платеж и хрен потом этим уродам что-то докажешь. Заберут деньги и всё.

ну как бы, Одеск 10%, Skrill 5%, ну вообщем, я имел ввиду как будут вести себя банки после того, как суммы начнут расти? И какой банк посоветуете?

Ну как бы оДеск 10%, Skrill 5% — это ж просто психологический вопрос. Просто увеличьте ваш рейт на оДеске на 15% :) Ну и как я говорил Скрилл начинает брать 5% далеко не сразу. Поэтому главное чтобы деньги были, а как вывести потом уже можно приспособиться.

По поводу банков — на ДОУ уже куча тем по этому поводу, но все сводится к тому что банкам пофиг. Главное выбирать не Приват. Заведите в банке Визу (не мастеркард), сделаете тестовый ввод / вывод денег, чтобы убедиться что все работает, ни всё

У меня вопросы возникли. Сразу прошу прощения, если вопрос совсем не про то, я в этих делах вообще без понятия. Так же простите, если вопрос из тех, ответы на которые знают все, кроме меня.
При использовании такой системы:
1. Как платятся налоги с этих сум?
2. Нужно ли быть СПД?
3. Как в налоговой обосновывается происхождение этих денег?

Или это нелегальный метод, но с малой вероятностью попасться?

Коли я там тусувався, то про контракт нічого не чув, давненько це було.

Відносно «піонера» — пам’ятаю ця система безбожно мене «грабувала», але на той час це був єдиний спосіб виводити гроші в Україні. Там за кожен запит до рахунку з банкомату вони знімали комісію, якщо ж грошей було недостатньо, то відповідно їх не знімиш, а гроші за запит вже зняли, я так перший раз профукав чи 20, чи 50 баксів, не пам’ятаю. До того ж піонер бере щомісяця плату за обслуговування рахунку, якщо но ньому додатній баланс, принаймні так було раніше.

Мій знайомий якось через манібукер виводив, але мені чомусь не вдалося це зробити.

Відносно перерахунку на приватбанк — наскільки я знаю, податкова має право перевіряти лише рахунки підприємств. Приватні рахунки вона може перевіряти лише якщо по документах хтось тобі перерахував гроші (договір, акт прийнятих робіт, виставлений рахунок і його оплата по безналу) ну і за рішенням суду. У всіх інших випадках вони не мають права перевіряти твій особистий рахунок — так мені пояснювала восени 2013 року одна знайома, яка працює в податковій. А як воно є зараз, я не вкурсі — з першого січня ж там щось міняли + це декларування для населення...

Якби там не було, за 200 баксів тебе навряд будуть рухати — доки ти не заробляєш кілька десятків тисяч грн в місяць, ти не цікавий для податкової, з тебе немає що взяти :)

Підписатись на коментарі