Конференция по DevOps практикам — DevOps Fest, 20-21 марта. Cпикеры и доклады на сайте >>

Digital Academy — безкоштовний онлайн курс з SEO та інтернет маркетингу

**На даний момент набір на курс закрито**

Цікавитесь стартапами, інтернет-трендами та поведінкою онлайн-юзерів? Не уявляєте жодного дня без соціальних мереж? Хочете почати кар’єру в новій, динамічній сфері?

Digital Academy — безкоштовний курс інтернет-маркетингу та SEO. Матеріали охоплюють останні тенденції з пошукової оптимізації та ecommerce. Тривалість курсу — 1 місяць.

Нам НЕ важливий досвід! Головний критерій — знання англійської на рівні upper intermediate та велике бажання розвиватись та розвивати продукти/сервіси в інтернеті :)

Курс включатиме 15 тем з внутрішньої та зовнішньої оптимізації, аналізу конкурентів, інтернет-реклами, email маркетингу та SMM.

Найкращі учасники отримають job offer від Devellar. У нас безкоштовні обіди, дуже вільний графік, кофе/плюшки, классний соц. пакет та офіс в 1 хв. від метро.

Залишайте заявку на digitalacademy.biz вже сьогодні і чекайте на подробиці!

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Отправила заявку 9 февраля, до сих пор тест не пришел.

Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи буде Академія цього року, і якщо так, як зареєструватитсь?

Набор на следующий курс начнется за месяц до начала курса. Ориентировочно — начало зимы 2016. Напишите свой емейл в лс, мы сообщим о начале регистрации

Доброго дня! Щойно відкрили новий набір. Зареєструватися можете за посиланням: digitalacademy.biz

Здравствуйте, по какой причине набор на курс закрытый?Думал поступить.

Здравствуйте! Набор на следующий курс начнется за месяц до начала курса. Ориентировочно — осенью 2016. Напишите свой емейл в лс, мы сообщим о начале регистрации

Доброго дня! Щойно відкрили новий набір. Зареєструватися можете за посиланням: digitalacademy.biz

Планируется ли ещё новый набор на данный курс?

Да, планируем, ближе к осени

и тихо в почтовом ящике (

Что ж вы молчите? Вы уже прошли отборочный тест, или вообще ничего не получали? Пришлите емейл в ЛС, я вас иначе в базе не найду

Так же подал заявку и ничего не пришло

Я по имени вас в базе не найду :) Пришлите емейл в лс

Подскажите, когда будет выслан тест?

Здравствуйте и мне не пришло, помогите.

Скиньте свой емейл в ЛС, посмотрим по базе

Подскажите я подал заявку, мне на майл ничего не приходит...Что делать?

Скиньте свой емейл в ЛС, проверим

Сьогодні і завтра — останні дні реєстрації на курс! Поспішайте!

Я подавала заявку, мені нічого не прийшло. Чому?

Відправте свій емейл в ЛС, перевіремо по базі

Здравствуйте! Скажите пожалуйста, курсы будут проходить онлайн или в офисе?

Ребята! Запускаем новый набор на курс! Всех желающих ждем. Лучших трудоустроим ;)

А мені запрошення не прийшло :( ...... І хоча в мене є досвід роботи із західним сегментом ринку, хотілось би почерпнути ще нового досвіду. Можна десь хоча б лекції подивитись в записі?

Вам взагалі нічого не приходило? Повідомте свою емейл-адресу на info@digitalacademy.biz, ми подивимось

Нажаль, повідомлення потрапило в спам лист і я його не помітив. 12 квітня було останнє з інструкцією та посиланням на тест з англійської. Чекав повідомлення, але не очікував що туди потрапить. Я розумію що на навчання вже запізно, а можна було б лекції ваші побачити? Був би дуже вдячний.

На жаль, відкрити курс для окремого користувача без проходження тесту з англійської ми не можемо. Пришліть, будь ласка, свій емейл на info@digitalacademy.biz, ми відправимо вам інформацію про початок наступного курсу, який заплановано на осінь 2015

Какой у вас почтовый сервис? Напишите в лс свой емейл. И добавьте наш адрес в white list

Всім дуже дякуємо за ваші питання та зацікавленість! Набір на курс навесні 2015 остаточно завершений, запуск наступного курса запланований на осінь 2015. За новинами можна слідкувати на нашому сайті і в групах соц мереж. Якщо хочете потрапити на осінній набір, залишайте емейл з коментарем через контакт форму на сайті

Уже после первого десятка слайдов курс оставляет приятные впечатления. Есть с чем сравнить. Особенно позитивен момент ориентации на западный рынок, все материалы на английском.

Спасибо большое! Успешного прохождения :)

Ще тижнів 2 назад залишив електронну адресу, але поки сповіщень не було. Будем чекати.

Поки що сповіщень не було, відбір на курс розпочнеться буквально на днях. Дуже скоро отримаєте деталі

Допуск на слухання на конкурсній основі?

Так, треба буде пройти тест з англійської

Цікаво, початок квітня вже минув?
Чи ще є можливість долучитися до навчання? :)

Майже минув, але ще можно :) напишіть нам свою емейл адресу якомога скоріше через контакт форму внизу сторінки digitalacademy.biz

Дякую! Так, я надіслав запитання з цієї сторінки. Але мене спантеличила інформація про те, що весняний набір вже закритий :)

а де проходити реєстрацію?

Залишайте емейл на сайті digitalacademy.biz і скоро отримаєте деталі

В курсе будет раздел «Революционные способы наполнения спам-базы»? ;)

«Как избавиться от паранойи попадания в спам лист» — будет обязательно :)

О да ! Придрались с тем английским....

Сайт вашей компании, например. Третья вкладка.. Обьясните мне что такое

reingineering

Вот чесно, здался вам тот анлгийский если вы сами «реинженеринг» написать правильно не можете ? Сори конечно, но это ж ололололо какое-то...

Спасибо, что заметили опечатку. Материалы курса будут на английском, поэтому intermediate уровень нужен для комфортного понимания. Иначе это ж будет ололо какое-то :)

Я щось не можу зрозуміти це курс онлайн ?

Спочатку курс буде в онлайн форматі, потім зустрічі студентів з менторами, що перейшли на advanced рівень.

Подписаться на комментарии